Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gametoon HD jest w polskiej wersji językowej, grafika też jest polska, więc  niedługo zapewne reklamy się pojawią.

Szkoda że nie dołączono pozostałych stacji ze stajni SPI (może to dlatego że inne stacje nie mają ani polskich napisów, ani polskiej wersji językowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, truszek napisał:

A czy konkurencyjny Ginx eSport też nadaje w UPC po polsku? 

Niestety mimo że jest wybór polskiej wersji językowej to nadaje po angielsku.

No to tylko do całości brakuje nam E-Sport HD od Astro ale oni mają słabiutki dział zajmujący się dystrybucją, więc na to szans w UPC nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie zauważył :D :

Trzy nowe kanały w pakiecie Max i Filmbox na stałe:

Gametoon HD

FightBox HD

DocuBox HD (j. angielski z polskimi napisami, na Horizon Go z wklejonymi napisami)

 

Pięć kanałów w otwartym oknie 3-10 grudnia w pakiecie Select i Max:

Filmbox Premium HD

Filmbox Extra HD

Filmbox Family

Filmbox Action

Filmbox Arthouse HD

 

I kolejne dobre informacje:

https://forum.upc.eu/t5/horizon-go/horizon-go-offline/m-p/22217#M297

"Od 4 grudnia 2018 r. w Horizon Go można pobierać treści Na Żądanie bezpośrednio na urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Horizon Go i systemem operacyjnym Android oraz iOS. Dostęp do samej funkcji jest bezpłatny. Jednak aby pobierać treści, trzeba mieć odpowiednie subskrypcje, np. dostęp do pakietu My Prime.


Pobieranie jest możliwe, gdy urządzenie mobilne jest połączone z internetem. Nie ma ograniczeń ilości pobieranych treści. Jedynym ograniczeniem jest pojemność samego urządzenia (na urządzeniach z Androidem można wybrać miejsce zapisu: pamięć wewnętrzna lub karta SD). W jednym momencie można na urządzeniu mieć pobranych 30 pozycji - aby pobrać następną, należy usunąć jedną z wcześniej pobranych.

 

Gdy użytkownik będzie chciał pobrać daną treść, zostanie poproszony o zarejestrowanie urządzenia. Rejestracja nie jest wymagana dla oglądania kanałów TV i treści na żądanie. Dla jednego konta z funkcji pobierania treści można korzystać na maksymalnie 5 urządzeniach. Ze względów licencyjnych pobranych treści nie można przenosić pomiędzy urządzeniami. Wybrana treść będzie dostępna jedynie na urządzeniu, na które została pobrana.

 

Odtwarzać pobrane treści można w dowolnej chwili, nawet gdy urządzenie mobilne nie jest połączone z internetem. Pobrane treści są dostępne w Menu -> Wideo -> Pobrania przez 14 dni od ich pobrania. Jeżeli rozpoczęte zostanie oglądanie pobranego filmu, będzie on dostępny przez następne 48 godzin - po tym czasie zostanie usunięty z listy pobranych i urządzenia"

 

Edytowane przez KOCUREK1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że funkcja pobierania jest dostępna tylko dla niektórych pozycji My Prime. Dużo bardziej przydatne byłoby pobieranie audycji, które można oglądać w ramach Replay TV. Z mojego punktu widzenia My Prime to dziwny twór, który nawet za darmo jest mało przydatny - odcinki seriali nie są aktualizowane na bieżąco i i tak trzeba wykorzystywać do oglądania inne platformy VOD. Mam nadzieję, że UPC w przyszłości rozszerzy funkcjonalność pobierania.

Tego rodzaju funkcjonalność od dawna istnieje w BBC iPlayer i się sprawdza.

Edytowane przez novio83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KOCUREK1970 napisał:

Gdyby ktoś nie zauważył :D :

Trzy nowe kanały w pakiecie Max i Filmbox na stałe:

Gametoon HD

FightBox HD

DocuBox HD (j. angielski z polskimi napisami, na Horizon Go z wklejonymi napisami)

Kanały te nie wchodzą w skład pakietu Filmbox. Pisałem już wcześniej, że abonenci pakietu Select z wykupioną paczką premium Filmbox nie mają dostępu to tych programów. Paranoja, ale tak jest.

Nawet na stronie UPC przy każdym z tych kanałów jest zaznaczone, że wchodzą one tylko w skład pakietu Max. Identycznie jest w dokumentach, np. tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakieś sprawdzone sposoby na "ugranie" czegokolwiek przy podpisywaniu/przedłużaniu umowy w UPC?

Aktualnie od września przeszedłem na czas nieokreślony, mam tylko internet 120 mb/s i płacę za to 61zł (do września było 59zł)

Poważnie rozważałem rozszerzenie pakietu o TV ale po notorycznych awariach w sierpniu odechciało mi się.

W Black Weekend usłyszałem o ich super ofercie za niemalże połowę ceny jednak to tylko dla nowych klientów. Dla mnie jedyne co mi zaproponowali to 150 mb/s za 69 zł...

Jak dla mnie to żenująca oferta, wyraźnie zaznaczyłem, że taka prędkość, którą mam mi wystarcza i chciałbym podpisać nową umowę ale chciałbym też zejść z ceny biorąc pod uwagę, że dla nowych klientów opcja 150 mb/s jest za 49 zł i to już bez Black Weekend. No więc z ceny nie da się zejść - może być tylko drożej i nie mają dla mnie żadnej propozycji.

Jak mam z nimi grać? Czy powinienem wysłać wypowiedzenie? Podziała to na nich jak np. w nc+?  Bo tam zawsze się da wynegocjować dobre warunki po wysłaniu wypowiedzenia.

W sumie niewiele brakuje, żebym od nich odszedł po tylu latach bo to trochę żenujące. Mam plan przejścia do TOYA i mieć internet 150mb/s za 50 zł.. Jedyne co mnie powstrzymuje to przeciąganie nowego przewodu do mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Na dzień dobry małe porównanie. Może komuś się przyda:

 

Kanały, które są dostępne w Vectrze, ale nie ma ich w UPC: 20 TV
TBN, 
E-SPORT
ELEVEN4
13 ULICA HD
BOLLYWOOD HD
H2
ESKA ROCK TV
MUSIC BOX HD
JAZZ
TV OKAZJE
NOBOX TV
UA TV
BELSAT
LRT
AL-JAZEERA
EWTN
DORCEL HD
BLUE HUSTLER
ADULT CHANNEL
PRIVATE HD

 

Kanały, które są dostępne w UPC ale nie ma ich w Vectrze: 24 TV (nie licząc 4x PPV Polsat Premium)
SUNDANCE TV
POLSAT ROMANS
CBS EUROPA
CBS REALITY
POLSAT SPORT FIGHT
POLSAT SPORT NEWS
POLSAT SPORT PREMIUM 1
POLSAT SPORT PREMIUM 2

POLSAT SPORT PREMIUM PPV 3-6
POLSAT GAMES
NAUTICAL
GAME TOON HD
BABY FIRST
VIASAT EXPLORER POLSAT
DOCU BOX HD
POLSAT MUSIC
DISCO POLO MUSIC
MTV HITS
MTV DANCE
MTV ROCKS
MEZZO
MEZZO LIVE HD
POLSAT RODZINA
LIFETIME
POLSAT CI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gordon555 napisał:

Mi też zacinało.

Ale jeszcze gorzej tnie się u mnie radiowa Trójka. Można temu jakoś zaradzić?

Jeżeli słuchasz radiowej Trójki, nie pozostaje Ci nic jak złożyć reklamację na jakość usługi. Sprawdzałem u siebie Trójkę  - też przycina masakrycznie...

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, odpisali mi na FB:

"Z przykrością informuję, że w chwili obecnej występują nieprawidłowości z programami radiowymi. Przewidywany czas usunięcia utrudnień to 24.12.2018 po godzinie 16.00. Za związane z tym niedogodności przepraszam."

 

Zobaczymy, czy zdążą przed Wigilią.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...