Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś żałował, że tych kanałów nie ma w ofercie u swojego operatora to po roku czasu dostępu w swojej ofercie szczerze piszę- naprawdę nie ma czego.?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE - podnosimy prędkość do 150 Mb/s

Miło nam poinformować, że przyspieszamy Internet naszym obecnym Klientom z usługą Fiber Power 60 Mb/s.

Wczoraj, tj. 24 października, zmianie uległy parametry: nowa prędkość będzie wynosi 150 Mb/s.

Klienci otrzymają podwyższenie parametrów posiadanego produktu w cenie obecnego abonamentu, aby cieszyć się większą prędkością muszą jedynie zrestartować swój obecny modem. Wybrani Klienci ze starym modemem muszą natomiast koniecznie wymienić modem w procesie samodzielnej instalacji (wymiana modemu jest darmowa).

 

https://forum.upc.eu/t5/pomiar-predkosci/ogloszenie-podnosimy-predkosc-do-150-mb-s/m-p/20660#M1037

                                                                                                                        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co UPC proponuje teraz w tej galaktycznej promocji to dobra oferta: https://www.upc.pl/pakiety/promocje/oferta-specjalna/?intcmp=hp-hero-galaktyczna-promocja ? Najbardziej podoba mi się ta oferta za 79,99 zł (internet 500 Mb/s + pakiet TV select). Ogólnie to TV byłaby tutaj dodatkiem, poszukuję dostawcy internetu w Krakowie. Mam do wyboru Orange światłowód, UPC i Netię. Jak w ogóle z jakością usług w UPC? Z Orange światłowodu korzystam w innej lokalizacji i jestem zadowolony, ale UPC oferuje szybsze łącze, bo Kraków jak i cała małopolska to dalej rynek regulowany i na światłowodzie max 300 Mb/s. Za Orange przemawia FTTH, dlatego chciałem podpytać klientów jakie mają odczucia nt. UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaria na Bemowie

Z powodu awarii niezależnej od UPC (pożar) mieszkańcy warszawskiej dzielnicy Bemowo mogą mieć utrudnioną możliwość korzystania z naszych usług. Intensywnie pracujemy nad ich jak najszybszym przywróceniem. Za wszystkie niedogodności przepraszamy.

https://forum.upc.eu/t5/pozostale/awaria-na-bemowie/m-p/20745#M1008

                                                                                                                        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2018 o 17:04, KOCUREK1970 napisał:
OGŁOSZENIE - podnosimy prędkość do 150 Mb/s

Miło nam poinformować, że przyspieszamy Internet naszym obecnym Klientom z usługą Fiber Power 60 Mb/s.

Wczoraj, tj. 24 października, zmianie uległy parametry: nowa prędkość będzie wynosi 150 Mb/s.

Klienci otrzymają podwyższenie parametrów posiadanego produktu w cenie obecnego abonamentu, aby cieszyć się większą prędkością muszą jedynie zrestartować swój obecny modem. Wybrani Klienci ze starym modemem muszą natomiast koniecznie wymienić modem w procesie samodzielnej instalacji (wymiana modemu jest darmowa).

 

https://forum.upc.eu/t5/pomiar-predkosci/ogloszenie-podnosimy-predkosc-do-150-mb-s/m-p/20660#M1037

                                                                                                                        

 

To ci co mieli tańszy mają teraz szybszy niż ci co mieli droższy? ;) Ja mam 120 Mb/s i nie mam info o podwyższeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na razie nie wiadomo.

 

Zbliża się rok 2019 i zapowiadany dekoder  UHD, więc trzymam kciuki by kanał Eleven  4K zawitał do UPC.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy UPC szykuje może w najbliższym czasie jakąś promocję świąteczną dla nowych klientów? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać?

Pozdrawiam.
horas

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik UPC:

 

"UPC z mozołem walczy o rynek
8 LISTOPADA 2018, 08:17
ŁUKASZ DEC

 

Liberty Global opublikowało wyniki finansowe i operacyjne całej grupy za III kwartał 2018 r. Wynika z nich, że rynkowa presja na UPC Polska nie ustaje. Operator osieciował mniej nowych gospodarstw domowych, choć ma nieco lepszy bilans sprzedanych usług.

UPC zanotowało wzrost ogólnej liczby klientów – co prawda minimalny: o 700 subskrypcji – po raz pierwszy od kilku kwartałów. Liczba RGU wzrosła o 16 tys. w porównaniu do 13 tys. w II kwartale br. Ciekawe jest, że ten wynik został osiągnięty głównie dzięki znacznemu ograniczeniu spadków na usługach analogowej telewizji, których baza nieodmiennie kurczy się z kwartału na kwartał. Tym razem tylko o 1 tys.
[...]

 

https://www.telko.in/upc-z-mozolem-walczy-o-rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem zapytać, czy w UPC istnieje coś takiego, jak dopełnienie pakietu TV?

Chodzi konkretnie o dopełnienie Select na Max. Jeżeli istnieje taka możliwość to ile operator sobie za to życzy i czy jest to dostępne dla każdego?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://forum.upc.eu/t5/dekoder-mediabox/liga-mistrzow/m-p/21744#M2740

 

Otwarte Okno dla Polsat Sport Premium!

 

Wszystkich abonentów pakietów Select i Max, którzy nie zdecydowali się dotąd na zakup dostępu do kanałów Polsat Sport Premium zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietu w ramach jednodniowego promocyjnego udostępnienia  27 listopada 2018 r (wtorek).

 

Poniżej pełny terminarz spotkań piątej kolejki Ligi Mistrzów UEFA:

 

Wtorek, 27 listopada 2018r. (OTWARTE OKNO)

18:55 AEK Ateny – Ajax (Polsat Sport Premium 1)
18:55 CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium 2)
21:00 Juventus – Valencia (Polsat Sport Premium 1) (Szczęsny)
21:00 AS Roma -Real Madryt (Polsat Sport Premium 2)
21:00 Manchester Utd - Young Boys (Polsat Sport Premium 3 PPV)
21:00 Bayern Monachium – Benfica (Polsat Sport Premium 4 PPV) (Lewandowski)
21:00 Lyon - Manchester City (Polsat Sport Premium 5 PPV)
21:00 Hoffenheim - Shachtar Donieck (Polsat Sport Premium 6 PPV)

 

Środa, 28 listopada 2018r.

18:55 Lokomotiv Moskwa – Galatasaray (Polsat Sport Premium 1) (Rybus, Krychowiak)
18:55 Atletico Madryt – Monaco (Polsat Sport Premium 2)
21:00 Paris Saint-Germain – Liverpool (Polsat Sport Premium 1 i TVP 1)
21:00 PSV - Barcelona (Polsat Sport Premium 2)
21:00 Borussia Dortmund - Club Brugge KV (Polsat Sport Premium 3 PPV) (Piszczek)
21:00 FC Porto – Schalke04 (Polsat Sport Premium 4 PPV)
21:00 Tottenham – Inter (Polsat Sport Premium 5 PPV)
21:00 Napoli - FK Crvena zvezda (Polsat Sport Premium 6 PPV) (Milik, Zieliński)

 

 

Przypominamy, że Pakiet Polsat Sport Premium jest dostępny zarówno na dekoderach jak i na urządzeniach mobilnych w domu i poza domem dzięki aplikacji Horizon GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W UPC wysyp nowości - poza Kino Polska HD od dziś także DocuBox HD, FightBox HD i Gametoon HD. W Krakowie wrzucono te trzy stacje do nowej paczki (490 MHz), a Kino Polska HD po prostu zamieniło SD. Zdublowano chyba wszystkie stacje od SPI i są wrzucone promocyjnie na liście, chyba od pozycji 70, ale jeszcze to sprawdzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horizon i Kaon:

- DocuBox HD: 321

- FightBox HD: 519

- Gametoon HD: 520

 

Mediabox i UPC MediaModuł CI+:

- DocuBox HD: 397

- FightBox HD: 570

- Gametoon HD: 574

 

Na portal poszedł news + zrzuciki, gdyby ktoś się ciekawił jak kanały wyglądają :)

https://satkurier.pl/news/176119/upc-kino-polska-w-hd-gametoon-docubox-i-fightbox-debiutuja.html

 

Wstępnie wygląda na to, że są dodane do pakietu Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że przy Max bez Filmbox jest dostępna teraz cała paczka Filmbox, więc promocja może dotyczyć jej, ale nie wiem co z FightBox HD - u mnie działa. Natomiast DocuBox HD wygląda na to, że nie ma otwartego okna.

 

EDIT:

- promocja na Filmboxy - w Select i Max do 10 grudnia

- promocja na Gametoon HD - w Select do 3 marca

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...