Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Dlatego mam nadzieję, że po tym jak Vectra sukcesywnie odkodowuje swoim klientom naziemne kanały w HD, ktoś z UPC pomyśli i zrobi to samo z pakietem Start HD - uzupełniając go oczywiście o kanały z MUX-8 oraz TVP Sport HD. :smile: Natomiast niekodowany pakiet Start z dublami SD powinien zostać zlikwidowany. W czasach, gdy HD to już standard, a 4k zbliża się małymi krokami dalsze utrzymywanie tego pakietu pozbawione jest sensu. Zresztą nawet nie są w stanie zapewnić poprawnych wersji SD kanałów: Polsat 2, TV 6, Super Polsat czy TTV, nadając ich downscale z wersji HD. :/ No jaki jest tego sens?


Update: A jednak miałem nosa. :smile: Od dziś nastąpiły zmiany w pakietach i kanały: Nowa TV HD, Zoom TV HD, Metro HD oraz WP HD dostępne są od pakietu Start HD. Poza tym do tegoż pakietu przeniesiono także: TVP Sport HD, Stars TV HD, Power TV HD, 4fun Gold Hits, 4fun Dance, Polonia 1 i parę kanałów zagranicznych (Fashion TV HD, Euronews HD, Bloomberg, CNN, RTR Planeta, Russia Today, France 24).

Teraz tylko odkodować pakiet Start HD, likwidując jednocześnie archaiczny pakiet Start i będzie tak, jak być powinno. :smile:

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam select + canalplus + eleven. Dobrze rozumiem że PSP będzie mnie kosztować 29,99 miesięcznie czy ze względu na eleven dostanę jakiś upust?

 

Na razie jedyne oferty to 29,99 zł (34,99 z Eleven Sports)

Ale i tak, jeśli masz Canal+, do 5 listopada oglądasz za darmo Polsaty Sport Premium.

Może do tego czasu pojawią się jakieś inne oferty, np. dedykowane abonentom Canal+

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę o PSP w UPC - sprawdziła się Twoja wersja @Tim. PSP 1 i 2 wrzucono w paczkę z wPolsce.pl itp., a 3-6 idą w całkiem osobnej paczce. Nie miałem za dużo czasu na pomiary, ale wydaje się, że UPC skręciło przepływność dla PSP 1-2 do 15,2 Mbit/s maksimum (satelita - szczyty po 18,3 Mbit/s).

 

Trochę jakoś to dziwnie, bo wiadomo, że serwisy 3-6 będą okazjonalne. Idąc w osobnej paczce w zasadzie teraz są tam same plansze, które idą po 10,5-11 Mbit/s każda (mimo statycznej treści). Kanały PSP 1/2 idą cały czas i mają zapotrzebowanie, a wpadły do paczki z innymi "aktywnymi" kanałami HD i zrobił się ścisk. Ja bym raczej w tą paczkę z wPolsce.pl itp. dał 3-4, a 1-2 dał celowo osobno z 5-6 (które będą pewnie szły najrzadziej), dzięki czemu plansze można byłoby skompresować mocniej, a 1-2 dać na full. Ale - pewnie są jakieś powody, że ma być tak a nie inaczej. Tak przynajmniej jest porządek w paczkach.

 

Za to być może dziś będą już oficjalne komunikaty prasowe dot. ostatnich zmian - wiem, że z redakcji cisną o potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dostać, zadzwoń do DUK.

Pawop umowę mam do 2019r a umowa na C+ do grudnia.

Ciekawe może uda się zdobyć pakiet za 9,9 zł przy przedłużeniu umowy na paczkę C+..?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie na jakie ceny można obecnie liczyć na pakiety Eleven i Polsat Sport albo jedno i drugie po prostu będąc abonentem a nie przedłużająć umowę? Obiła mi się o uszy kwota 5 zł za Eleveny, to wciąż aktualne?

Edytowane przez Traper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...