Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie za wszelkie opinie.

 

Ja korzystam z horizona od miesiąca ,w sumie też się go bałem z uwagi na negatywne opinie i powiem szczerze jest ok , nie zauważyłem problemów ,programy przełączają się szybko , nie zawiesza się np podczas szybkiego przewijania listy kanałów . Ogólne wrażenie pozytywne , zostawiłem sobie furtkę w postaci rezygnacji z umowy zawartej internetowo 2 tyg co sugerował instalator jeśli nie będę z dekodera zadowolony , taki szantaż albo dajecie moduł cam albo inny dekoder albo rezygnuje z umowy . Co do samej oferty uważam że jest ok ale na klatce mam 3 kablówki wiec skorzystałem z promocji Select + net 120 mb w cenie 59 zł m-c do tego dobrałem za 5 zł m-c eleveny . Suma 64 zł , umowa 24 m-c , Jestem zadowolony :)

 

Rozumiem, że to oferta internetu i tylko kanałów Eleven za 64 zł? Trzech kanałów.

Oferta z Vectry jest atrakcyjna. Za samo HBO trzeba płacić 25-30zł. miesięcznie. Pytanie czy nie chciałbyś mieć swobody i móc w każdej chwili zrezygnować z HBO i nie wiązać się 12 miesięczną umową, zyskując atrakcyjniejszą cenę abonamentu lub w tej cenie pakiet PLATYNOWY? Co do dekoderów upc i cen to na pewno są drożsi i nie koniecznie lepsi. Horizon jest powolny, aplikacje okrojone i nie wzbogacane. Operator nie reaguje na sugestie abonentów, a nowy dekoder 4K jeśli pojawi się to ponoć w 2019 r. Pytanie czy będzie tak samo jak z dodaniem netflixa w 2017r. (do dzisiaj brak). Nie które kanały bezpłatne z telewizji naziemnej są dostępne w upc dopiero w pakiecie max. Przed podpisaniem umowy warto też pomyśleć o tym z czego będziemy korzystać, jakie kanały oglądamy i jaki transfer potrzebujemy i jaki jest gwarantowany.

Pewnie, że bym chciał ale takiej oferty na ich stronie nie ma. HBO głównie ze względu na Grę o Tron a do niej jest jeszcze sporo czasu. Tak szczerze celowałem w niższą ofertę ale jeśli przeliczyć to co oferują to wydaje się najrozsądniejsza, Mają niestety też bardzo długie terminy na montaż, bo najwcześniej za 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Traper   TV Select zawiera 107 kanałów. Czyli płaci łącznie 64 zł za TV Select + net 120 i do tego dobrał 3 Eleven,y. To bardzo dobra cena   :wink:  

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z horizona od miesiąca ,w sumie też się go bałem z uwagi na negatywne opinie i powiem szczerze jest ok , nie zauważyłem problemów ,programy przełączają się szybko , nie zawiesza się np podczas szybkiego przewijania listy kanałów . Ogólne wrażenie pozytywne , zostawiłem sobie furtkę w postaci rezygnacji z umowy zawartej internetowo 2 tyg co sugerował instalator jeśli nie będę z dekodera zadowolony , taki szantaż albo dajecie moduł cam albo inny dekoder albo rezygnuje z umowy . Co do samej oferty uważam że jest ok ale na klatce mam 3 kablówki wiec skorzystałem z promocji Select + net 120 mb w cenie 59 zł m-c do tego dobrałem za 5 zł m-c eleveny . Suma 64 zł , umowa 24 m-c , Jestem zadowolony :)

A możesz powiedzieć jak z niej skorzystałeś? Zwykły telefon do UPC czy to była jakaś oferta na stronie www?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra nadaje kanały w słabej jakości, ale Twój wybór.

Co do jakości kanałów w UPC to różnie bywa.. wiekszość HD jak NG, Disney HD elegancko , ale już np TVP1 b. słabo a kanały SD publiczej tv w takiej jakości ,że oczy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki dostają sygnał. UPC nie upycha kanałów w muxach jak Vectra i nadają z przyzwoitym bitratem.

Jest możliwość sprawdzenia z jakim bitrate nadawane są kanały w UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyskakuje komunikat: Niestety, aplikacja Horizon GO została zatrzymana.

 Aplikacja tylko się włącza na kilka sekund z logo HorizonGO.

Wyczyść wszystkie dane, odinstaluj, a potem zainstaluj ponownie

Witam. Ostatnio zauważyłem u mnie na dekoderze horizon opóźnienia na kanale eurosport 1,2 i nSport+. Opóźnienia na eurosportach wynosi nawet 10 sekund. Czy ktoś miał taki problem?

Opóźnienia w stosunku do czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia w stosunku do czego?

podam przykład:

W czasie konkursów skoków narciarskich w TVP1 zawodnik wylądował podczas gdy na eurosporcie dopiero znajdował się na rozbiegu.

Albo mecze piłki nożnej: na stronie internetowej wyniki live pisze gol a na kanale jeszcze tej bramki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Ciekawe... :curious:  Czegoś takiego do tej pory nie zauważyłem....

 

----------------

Kończy się otwarte okienko na Filmboxy. Straszna "ku pa" z tymi kanałami.Za złotówkę jak ktoś to ma w abonamencie to jeszcze zrozumiem , ale żeby za to płacić 12 zł w UPC..ech.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...