Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem problemy z kablem i zamówiłem telefonicznie technika aby mi go sprawdził.

 

Fakt przyszedł punktualnie lecz co mnie zaskoczyło na sile starał sie od razu mnie przekonywać na kupno Cyfrowego Polsatu.

To już drugi raz w życiu mi sie taka sytuacja zdarzyła.

 

Fakt w czasie remontu naruszyłem przewód i trzeba było go wymienić.

 

Kupiłem sobie na własny koszt kabel TRISET 113 (do wewnątrz) gdyż wiem że ma bardzo dobre parametry.

Niestety instalator wyciągnął swój zwykły kabel i nie chciał mi podpiąć mojego.

Doszło do tego że interweniowałem aż u jego przełożonego i na drugi dzień udało podpięto mi mój kabel.

Dodam że poprawiła mi się jakość kanału Discovery Civilisation bo miałem lekkie pasy i nie był zbyt czysty.

 

 

PS: Czasem warto wydać trochę kasy aby uzyskać to co się chce - choć to powinno leżeć w kompetencji sieci kablowej...

 

Ciekawe jaki wywalą kanał a w jego miejsce wstawią TV Biznes... hhmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt u mnie rowniez wystepuja lekkie 2 pionowe pasy ale ma to miejsce tylko wtedy gdy ogladam programy poprzez odbiornik dostarczony mi przez UPC do ogladania HBO i Canal +. Jeden monter kiedys mi powiedzial ze to efekt mojego nowego telewizora ktory jest czuly na wszelkie zaklocenia :shock: Oczywiscie nie posluchalem go wymienilem kabel wychodzacy z tego odbiornika i pasy nieco sie zmiejszyly choc nadal sa nieco widoczne. W zwiazku z tym mam pytanie do Ciebie @Spektrum czy jest szansa na calkowite zniwelowanie tych pasow? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał nadawany ze stacji czołowej w Katowicach nie zawiera zakłóceń.

Facet z serwisu nic nie zrobi.

Poproś o technika który sprawdzi urządzeniem czy nie ma jakiś przebić.

 

PS: ważne jest aby kable były dobrej klasy, stąd ja sam zainwestowałem a zwróciło mi sie to czystym odbiorem wszystkich stacji bez pasów i innych zakłuceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

To już nie tylko obiecanki zarządu UPC w Polsce – największy operator kablowy w Polsce rozpoczął prace przygotowawcze do uruchomienia prawdziwej telewizji cyfrowej w swojej sieci – wynika z informacji do jakich dotarło media2.pl Tym samym UPC, jako ostatnia na rynku wśród dużych graczy wprowadzi cyfrową telewizję. Przedstawiamy pierwsze nieoficjalne informacje na ten temat...

 

:arrow:http://media2.pl/media/31194-wreszcie-c ... w-upc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem abonentem UPC i muszę przyznać, ze oni w ogóle unikają informacji o pakietach. tak jakby inne były tajne, tylko o pakiecie pełnym ludzie mogą sie dowiedzieć. :lol: ponoć są jeszcze pakiety pośredni i minimalny (nie jestem pewien nazw), ale co zawierają nie mam pojęcia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...