Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, swordfish napisał:

 

 

I jak tu nie iść w Play Now TV Box czy w Canal+ OTT?

 

 

 

Konkurencja kusi ? Potwierdzam ma lepszą ofertę.

Niewiadoma, jeśli chodzi o usługę Canal+ OTT z dekoderem.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, all999 napisał:



Sorry, ale Play Now TV poza Eleven 4K też nie jest jeszcze alternatywą dla kablówki.
 

 

W kontekście zapowiedzi udostępnienia treści Canal+ może być już ciekawsze. Zwłaszcza, że możemy abonenty za Netflix, HBO, Prime i Canal+ mieć w jednym rachunku. Do tego dochodzą promocje typu 6 miesięcy za darmo. Zresztą, proszę mi wskazać, gdzie mogę mieć bez kombinacji tworzenia nowych kont mieć Prime Video za 25 zł lub mniej?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 
W kontekście zapowiedzi udostępnienia treści Canal+ może być już ciekawsze. Zwłaszcza, że możemy abonenty za Netflix, HBO, Prime i Canal+ mieć w jednym rachunku. Do tego dochodzą promocje typu 6 miesięcy za darmo. Zresztą, proszę mi wskazać, gdzie mogę mieć bez kombinacji tworzenia nowych kont mieć Prime Video za 25 zł lub mniej?


Na razie to tylko zapowiedzi, a jakoś czuję, że oferty 4K od UPC jeszcze nie poznaliśmy. Ani OTT Canal+, ani oferta Play Now nie jest w tej chwili konkurencją dla kablówki. Jakością obrazu nadal wyraźnie ustępuje kablówkom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tyrla napisał:

Poczekajmy aż będzie jakaś oferta, bo może się okazać że będzie Eleven 4K i Canal+ 4K (choć wątpię) :)

Eleven Sports 1 4K ( powinien być)

Canal+4K ( OTT Canal+) pierw tam.

@all999, pisząc o ofercie 4K , to PC+ miażdży samym jednym kanalem te wszystkie badziewne kanaly w tym formacie

Vectra ma 4K i  jak dostanie UPC to samo to oby dwie kablowki wiesz gdzie sobie taka oferte mogą wsadzić ? :P  ;)

Zwykle strachy na lachy kablowkowe 4K.

Obecnie. 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, tez ma Vectre i wam może napisać czym jest kablowkowe 4K :)

Wybacz , że cie wywołałem,  ale tutaj koledzy piszą,  że kablowki mają potencjał.

No nie, bez Canal+4K oferta jest mdła i nie do zaakceptowania.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dogadali się z canal+/eleven, więc musieli się poratować szrotem informacyjnym w pseudo 4K.

jak dla mnie brakuje Museum 4K. Ostatnio z moich ulubionych kanałów w 4K na których zawiesiłem oko  to włąśnie Museum 4K, Nasa 4K, My Zen 4K i Viasat Sport 4K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety klienci UPC nadal są w niekomfortowej sytuacji.

Jaki mają wybor: 

Stary, można powiedzieć badziewny Horizon, moduł CI+( raczej brak oferty 4K ), i ten nowy dekoderek, który puki co jest zagadką.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przypomniałem przepychankę reklamową z kosmonatą między UPC a Orange.

W obecnej  sytuacji Pomarańczowi mieliby niezłą pożywkę,  jak wcześniej z Internetem mniej czy bardziej światłowodowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Horizony mają się nadal sprzedawać.Konserwatywni klienci przy nich zostaną a sporą  grupę wśród klientów stanowią  ludzie starsi, od lat korzystający z usług operatora ( ważne, że działa), nie lubiący zmian i  nieufni wobec przełomowych wynalazków.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem.Osoby korzystające z Horizona 2 razy się zastanowią nad zmianą.

Gdyby wprowadzono sprzęt taki  jak np u Helwetów, Horizony przestały by się zamawiać.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...