Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Można jednocześnie korzystać z oferty operatorów : PC+, Vectry/ UPC , Play a może lepiej jednak mieć ofertę od 1 operatora, który zaoferuje to co najlepsze w ramach 1 abonamentu.

Jeszcze gdyby poprawili jakość Polsat Premium.

Trzymam kciuki za UPC, bo jakoś na Orange IPTV gdzie od jakiegoś czasu trwa stagnacja już dawno przestałem liczyć na nowocześniejsze rozwiązania.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak jest słaba jakość sygnału: niska wartość bitrate, zła kompresja to na większych odbiornikach telewizyjnych źle to wygląda.

Takich kanałów SD, HD jest dość sporo czy to dotyczy oferty satelitarnej , kablowej..Wartoścoiwe kanały 4K to obecnie rodzynki, których za bardzo nie przybywa.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SE-N napisał:

Witam. Czy uwas działa strona moje upc. Bo umnie da się zalogować ale nie wyświetla moich danych, i ile ma do zapłaty rachunek.

 

Mam taki sam problem od wczorajszego popołudnia. Nie tak dawno zaczęli się chwalić nową stroną i chyba coś im nie wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
 
mam pytanie dot. wypowiedzenia umowy w UPC. Umowę mam do 4.10.2020r. Czy warto już teraz wypowiedzieć umowę czy lepiej czekać do końca miesiąca i wtedy dopiero wypowiadać? Z  góry dzięki.
Jeśli teraz napiszesz wypowiedzenie, to musisz zaznaczyć, że wypowiadasz z końcem zobowiązania, bo inaczej rozwiążą Ci na koniec września i będziesz płacił kary umowne.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Może mi pomożecie. Mam problem z TV Thomson UD6306 i UPC. Niedawno kupiłem ten telewizor. Próbuje podłączyć telewizje z upc. Mam router connect box, ale to chyba nie ma znaczenia, bo i tak kabel podłączam bezpośrednio z ściany do tv. Mam dwa kable z gniazdka, jeden do routera, drugi wolny - takie same. Ten drugi wolny jest ok bo przepinałem z routerem - zamieniałem. I gdy podłączam kabel obojętnie który, to nie wyszukuje mi kanałów. Zarówno automatycznie, ręcznie, wpisuje czestotliowść zgodnie z strona upc i nic - zero.  Z poprzednim tv wszystko działało cacy. Czy macie może pomysł co jest nie tak?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Borek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel powinien być zakończony wtykiem antenowym męskim i włożony do wejścia antenowego DVB-T/DVB-C. Niby jest to oczywiste ale bywają przypadki, że ludzie podłączają kabel zakończony wtykiem F do wejścia DVB-S2 i zdziwieni są, że nie działa. Co do wyszukiwania programów najlepiej jeśli są różne opcje dostępne wybrać wyszukiwanie programów cyfrowych kablowych w trybie pełne. Wówczas zwykle nie trzeba wpisywać żadnych dodatkowych parametrów sieci kablowej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tym samym kablu odbierał poprzedni tv to przejściówka z F na wtyk antenowy męski mogła zostać niewyjęta z głowicy telewizora tylko ktoś odkręcił kabel z niej. Na jednym końcu kabla musisz mieć wtyk F lub wtyk antenowy żeński w zależności od tego jakie masz gniazdo z kablówki a na drugim końcu wtyk męski.

Edytowane przez adrian1981
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wypowiedzenie puszczone. Liczę na telefon z DUK, na ten moment mam internet 150 mb/s + Select Extra HD za 59,99 pln/mc + mediabox HD. Chcę utrzymać pakiet TV i internet, zamiast mediaboxa dobrać kartę CI+ i HBO z HBO GO w dobrej cenie ( cena za HBO max 25 plnów). Jak sądzicie, mogę coś ugrać z tego? według słynnego arkusza mogę ugrać 5 zł na tv + internet i nawet dorwać cenę 20 zł na HBO i HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 20:33, adrian1981 napisał:

Jak na tym samym kablu odbierał poprzedni tv to przejściówka z F na wtyk antenowy męski mogła zostać niewyjęta z głowicy telewizora tylko ktoś odkręcił kabel z niej. Na jednym końcu kabla musisz mieć wtyk F lub wtyk antenowy żeński w zależności od tego jakie masz gniazdo z kablówki a na drugim końcu wtyk męski.

 

Dzięki, pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! Od niedawna jestem abonentem UPC (wcześniej byłem w Multimediach) i w związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników tej kablówki: z czego to wynika, że filmy oglądane na żywo czy nagrywane np. z Canal + czy Ale kino+ mają opcję polskich napisów, a te same filmy oglądane za pośrednictwem usługi "Kanały na życzenie" są udostępniane w zasadzie wyłącznie (zdarzają się wyjątki na C+) z lektorem albo w wersji oryginalnej, ale bez napisów?

Chodzi mi o usługę telewizyjną, przez dekoder. Wiem, że podobnie jest w usłudze NC+ Go na dekoderach. To jakieś kwestie licencyjne? W każdym razie jest to nieco irytujące...

Edytowane przez karel1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...