Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.03.2019 o 21:25, Pawop napisał:

Po pierwsze, to co napisał Ci kolega jest ze strony, po drugie, Ty jako nowy nie negocjujesz, a po trzecie ceny dla nowych teraz są nawet atrakcyjniejsze niż w utrzymaniówkach.

 

 

Czyli nie warto się  przenosić jak później będzie tylko drożej. Nie można  było tak odrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Przedłużałem kilkanaście razy sobie i znajomym. Nie zdarzyło się żeby chcieli drożej za to samo, a czasami nawet za więcej usług.

 

Na początku nie, ale po paru miesiącach np. wchodzi odgórny upgrade prędkości netu (w dodatku na wiekszości ich kiepskich routerów wifi nieodczuwalny) i już rachunek większy ;)...

Oczywiście można z tego zrezygnować, ale przy przedłużaniu umowy już i tak będzie trzeba zapłacić za jakieś kosmiczne prędkości choć realnie np. komuś wystarcza 30 czy 50 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem. Posiadam tuner HORIZON PVR, od poniedziałku wystąpił problem na telewizorze LG pojawia się grafika z tunera do menu umie wejść ale brak obrazu czarny ekran TV. Próbowałem resetu tunera wszystkie sposoby i nic. Telefon do UPC, technik umówiony na następny dzień. Technik stwierdził tuner do wymiany, i go wymienił na nowy. I tu pojawił się ten sam problem z nowy tunerem. Brak obrazu grafika jest z tunera. Wymiana kabli HDMI na nowe też niepomogla. Serwista stwierdził że telewizor się popsuł, i przyniósł z auta swój telewizor. I wtedy wszystko działo z jego TV nowym tunerem. Niewiem czy na tuner nieprzyszla nowa aktualizacja opragrowania która nie widzi zapezpieczenia HDCP. A na dodatek Serwisat stwierdził że ma popsuty telewizor i za wizytę mam zapłacić 50 zł. Dodam że aplikacjach gry działają, YouTube brak obrazu. Nagrań które były nagrane wcześniej też nie wyświetla obrazu. Dźwięk działa tylko przez wyjście analogowe czy przy radiu i tv. Przez HDMI nie działa dzwiek. Tv LCD ma około 10 lat. Może ktoś podpowie mi co mam zrobić. Z góry będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...