Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Porównując do tego co jest w NC+GO to Horizon Go jest uboższe .  W NC+ kilkadziesiąt kanałów(na żywo)  ma swoja kolekcje VOD(na życzenie). Tutaj tego nie zauważyłem. Tak ogólnie to nie ma się do czego przyczepić, żeby nie było.  ;) 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pomyłkę zrobiłem dwa przelewy za abonament i co teraz będzie nadwyżka na koncie czy co się stanie ?

Dobra poszperałem i udało mi  się  jeden anulować bo przypomniało mi się ze przelewy wychodzą dopiero jutro :-)

 

Edytowane przez Opiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... ja  mam ustawiony automatyczny - cykliczny przelew z konta, i zamiast np.129,99 wpisałem 130 zł, i teraz każdy kolejny e-mail z wystawionym  przez upc rachunkiem jest o ten JEDEN  grosz niższy :) Pod tym względem nie powinno być kłopotu. Wydaje mi  się, że jak za miesiąc pominiesz opłatę, to nie będzie  problemów...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam do Was bardzo dla mnie wazne pytanie

Dekoder Horizon z wbudowanym routerem bez problemu łączy sie z chromcastem? uscislajac , nie chodzi mi o aplikacje horiozon go na androida tylko o bezpośrednie łączenie Horizona z chromcastem (do streamingu vod pl , cda, netflixa)

dziękuje z góry za odpowiedz

ps UPC zaoferowała mi ciekawe warunki wcześniej bylem w poznańskiej ineii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[WAŻNE] Lista kanałów telewizji analogowej (ważna od 26.02.2019 r.)

https://forum.upc.eu/t5/aktualnosci/wazne-lista-kanalow-telewizji-analogowej-wazna-od-26-02-2019-r/m-p/25789#M115

 

I kolejna miła wiadomość:

 

Pakiet FilmBox promocyjnie odkodowany dla wszystkich abonentów UPC

Promocja trwa do 10 marca 2019 r.

FilmBox Extra HD

FilmBox Premium HD

FilmBox Family

FilmBox Action

FilmBox Arthouse HD

 

Kolejna dobra informacja:

https://forum.upc.eu/t5/aktualnosci/nowosci-upc-rozszerza-oferte-kanalow-w-niekodowanym-pakiecie/m-p/25914#M130

Edytowane przez KOCUREK1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od kiedy kanały PSP są w Horizon Go?  :jupi:

Widzę , że mam również dostęp do Elevenów.

Tak na marginesie to w UPC są tylko Eleven 1,2 ?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nic to nie dało. Nadal Eleveny( 1,2 ) oraz PSP na laptopie a na androidzie tego nie ma.

Edit:

Przeinstalowałem aplikację na androidzie i mam kanały PSP oraz Eleven 1,2.   :D

@Pawop, tylko napisz mi jeszcze, czy to tak ma być ,że tylko dwa Eleveny są w Horizon Go? 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dobra, na weekendzie pokombinuje cos.

PSP mam tez wszystkie , tylko  nieszczęsne Eleveny są dwa. Dzięki za info. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel123

Zajrzyj do tej promocji a wszystko będzie jasne - są tam określone takie sprawy

 

@Marek2009

Nie - albo forma tradycyjna czyli papierowa z wysłaniem na adres operatora, albo należy się skontaktować z infolinią operatora i tam poprosić o odblokowanie specjalnej opcji do tego celu w Moje UPC (będzie ta opcja tam aktywna przez 24godziny).

Jeśli forma papierowa i wyślesz to na adres operatora - to przypominam, że jako data wpłynięcia rezygnacji uważana jest data kiedy to pismo otrzyma operator a nie data nadania pisma.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie rozważam podpisanie nowej umowy z UPC, adres we Wrocławiu, usługi dostępne, chodzi mi o pakiet za 49,99 zł tj net 150 + jakaś uboga tv. W netii to samo można mieć za 43 zł + wyższy upload, w upc jest zaledwie 10. Da się coś ugrać u jakiegoś konsultanta czy nie bardzo? ew. czekam na pw z ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad przejściem z NC+ do UPC. Z NC+ była przy instalacji prosta sprawa, talerz na balkon i kable do pokojów. Z racji tego że mieszkam w domu to przy UPC robią się schody bo trzeba ciągnąć kabel z ulicy do domu, jakieś 8 metrów. Poprosiłem o kosztorys, po jednym dniu odpowiedź 1500 plnów. 

Nie chce mi się wierzyć że to może tyle kosztować. Ktoś z was przez to przechodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...