Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem z UPC wiadomość, że od lutego zmienią mi pakiet z Select na Max. Mogę zostać przy dotychczasowym pakiecie wypełniając jakiś formularz. Dodatkowo, w związku kosztami, abonament wzrośnie o 6 zł.

Ktoś z was dostał podobną wiadomość? Może coś więcej o tym powiedzieć, np. czy po przejściu na Max cena jeszcze dodatkowo wzrośnie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od piątku abonentem UPC. Czy telegazeta na dekoderze Mediabox działa tak wolno na tych dekoderach, czy to może być kwestia słabego sygnału? Wiem, że jest już doba internetu, ale jeden z domowników używa telegazety do dziś. A inna kwestia. Miałem wcześniej TV Jambox i do telewizora podłączony kabel azart, przez który odbierałem cyfrową TV naziemną. Mogłem się przełączać w trakcie awarii TV Jambox na naziemną TV. Przy instalacji UPC ten kabel został użyty i teraz jest w dekoderze, a ja nie mam alternatywy, gdyby była jakaś awaria w UPC. Końcówka jest chyba inna, dokładnie jeszcze nie sprawdzałem, ale nie chodzi mi o przepinanie. Chcę tak, jak było wcześniej. Niestety nie zwróciłem na to uwagi w trakcie instalacji. Takie sprawy zgłaszać na infolinię i wyślą instalatora, czy gdzieś indziej, np. do gościa, u którego zamawiałem TV, którego nr tel. był na skrzynce UPC w klatce?  Czy np. dekoder przy awarii będzie odbierał podstawowe kanały jakoś? Jestem laikiem w tych sprawach.

Edytowane przez lewar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku awarii, problemów z dekoderem, telewizją itd. wszystko zgłaszamy na infolinii UPC. Jak się dekoder posypie, to zazwyczaj nie można oglądać żadnych kanałów. Awarie w UPC to naprawdę rzadkość !!! Abonenci UPC chwalą sobie dekoder Mediabox, ale na dzień dzisiejszy to już przeżytek. Teraz bierze się Horizona, który naprawdę został poprawiony, a wiem co mówię bo miałem z nim niezłe przejścia. Jeżeli jest jeszcze taka opcja, proponuję wymienić dekoder na Horizona: większy dysk, nagrywanie do 4x kanałów jednocześnie, pilot na fale radiowe itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lewar napisał:

Czy telegazeta na dekoderze Mediabox działa tak wolno na tych dekoderach, czy to może być kwestia słabego sygnału?

Domyślam się, że MB połączyłeś z tv przewodem HDMI?

TXT przetwarzany przez dekoder tak właśnie działa.

Można temu zaradzić podłączając przewód EURO do tv i korzystając z TXT tego zaimplementowanego w tv.

5 godzin temu, lewar napisał:

Miałem wcześniej TV Jambox i do telewizora podłączony kabel azart, przez który odbierałem cyfrową TV naziemną. Mogłem się przełączać w trakcie awarii TV Jambox na naziemną TV. Przy instalacji UPC ten kabel został użyty i teraz jest w dekoderze, a ja nie mam alternatywy, gdyby była jakaś awaria w UPC. Końcówka jest chyba inna, dokładnie jeszcze nie sprawdzałem, ale nie chodzi mi o przepinanie. Chcę tak, jak było wcześniej. Niestety nie zwróciłem na to uwagi w trakcie instalacji. Takie sprawy zgłaszać na infolinię i wyślą instalatora, czy gdzieś indziej, np. do gościa, u którego zamawiałem TV, którego nr tel. był na skrzynce UPC w klatce?

Nikt Ci nie podłączy pod sygnał UPC żadnej tv naziemnej czy AZART-u.

W sygnale UPC jest KZ (Kanał Zwrotny) z którego korzysta dekoder i modem kablowy - dlatego nie ma możliwości się pod ten sygnał "podpiąć" z czymś dodatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem usługi Horizon GO.

Jestem mile zaskoczony, że na łączu zewnętrznym działają takie kanały jak: Polsat Doku HD, Sundance TV HD,  DocuBox HD, Polsat Games HD, Polsat Sport Fight HD 8)

Może mi ktoś napisać, jaka jest rozdzielczość w usłudze? Automatycznie się dostosowuje do prędkości łącza?

Edit:

Widzę , że usługa posiada Catchup :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy firmware do Connect Boxa Compala - CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p2-NOSH

https://forum.upc.eu/t5/connectbox/nowy-firmware-dla-connectboxa/m-p/25133#M3097

 

Nowy firmware dla Giga Connect Boxa - 01.01.107.06.EURO

https://forum.upc.eu/t5/giga-connect-box/nowa-wersja-softu-01-01-107-06-euro/m-p/25032#M75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Konkretnie, których kanałów brakuje według Ciebie @kingofsouth?

Już o tym napisałem, że aplikacja ma być wdrożona i pewnie udoskonalona a na przeszkodzie stoją nadawcy.

Technicznie podobno już jest gotowa.

Jak ma to być coś atrakcyjnego dla klienta, lepiej zaczekać niż wylewać żale, że coś nie spełnia oczekiwań.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...