Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie właśnie uruchamiają - przyłapałem ich w trakcie dodawania, na 394 MHz idą cztery serwisy, na razie całkiem FTA i bez PID Video (ale obraz leci, tylko nie jest spięty z kanałem) - zapewne są właśnie w trakcie opanowywania ;) Pozostałe dwa serwisy są na 386 MHz - te zaszyfrowane.

 

Okno do 5 listopada - to byłoby całkiem fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dostępu na modułach CAM, bo przecież poza kanałami Polsat Sport Premium 1 HD i Polsat Sport Premium 2 HD nadawanych będzie też 4 serwisów Polsat Sport Premium PPV. Prawdopodobnie na modułach CAM tego odpalić by się nie dało. :wink:


Dokładnie tak - na MUX-ie zawierającym Nicktoons HD, Epic Drama HD oraz wPolsce.pl HD dołożono już 2 nowe serwisy o nazwach: "Service: 3508" oraz "Service: 3509" (nadawane są na nich plansze zwiastujące kanały Polsat Sport Premium 1 HD oraz Polsat Sport Premium 2 HD). 5 kanałów na MUX-ie - ładne to będzie "super HD". :lol2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tam będą te dwa PPV :P W "Super HD" mają być chyba tylko dwa główne serwisy. Ogólnie nie widzę przeszkód, aby i PPV były na modułach - serwis jak każdy, nadawanie uprawnień też. UPC CAM-y spycha trochę na ubocze (bo Horizon), więc może tylko pominięte przez "niedopatrzenie"? Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym drugim "nowym" MUX-ie mam 4 serwisy FTA o nazwach: "Service: 3603", "Service: 3604", "Test 3601" oraz "Test 3602" (na tych ostatnich pozostało EPG po szyfrowanej ATM Rozrywce i TV Puls). Aktualnie u mnie ciemność na tych serwisach. Obstawiam, że jednak tutaj znajdą się te 4 serwisy PPV.  :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój skaner-szpieg sugeruje mi, że od dziś w promocji (otwarte okno) powinny być: Metro, Zoom, Nowa TV, STARS.TV, Power TV i Fashion TV (wszystko w HD). Osoby korzystające z SELECT potwierdzają? Nie jest to pewne, bo dopiero eksperymentuję w zakresie wykrywania co ma otwarte okno od strony analizy DVB i to trzeba jeszcze wyczuć/dopracować ;) Jeśli się nie sprawdzi - muszę dopracowywać dalej ;)

Co do Polsatów Sport Premium, to do teraz (g. 5:10) cztery z serwisów nie są szyfrowane i nadal idą bez podpiętego wideo, nie są też wrzucone na listy w dekoderach. Pewnie dziś zostanie to opanowane.

PS: W Krakowie w analogu zamiast Polsatu 2 chwilowo menu z dekodera CP z komunikatem BŁĄD 08 - Problem z kartą ;) Co ciekawe - pomarańczowe menu, a dekodery generalnie dostały aktualizację do czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...