Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jmk do mnie z działu utrzymania oraz reklamacji dzwonili z tego samego numeru, czyli: 813813813. Daj znać jak Ci coś zaproponują, bo sam jestem na okrese wypowiedzenia i też nie mało płacę, bo ponad 180 zł. Pozdrawiam

 

Ja trochę zrypałem, bo miałem umowę fakt do 1 marca, ale... wypowiedzenie złożyłem w lutym, więc mam do 1 kwietnia jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam w dniu dzisiejszym otrzymałem telefon z DUK UPC, zaoferowali mi pakiet TV MAX, HBO w tym GO i OD za 30 zł (2 miesiące za 1 zł przy umowie 24m), Canal+ Select za 39 zł, Filmbox za 1 zł, internet 120mb + Connect Box, całość z dekoderem Horizon z nagrywarką - cena 162 zł, umowa na 24m ??? 

Obecnie płacę 180 zł, w tym mam jeszcze MyPrime, czy to trochę nie za dużo, jeszcze konsultant mi mówi, że taniej nie będzie, proszę się zastanowić i to jaj mam do nich dzwonić jak podejmę decyzję ???

 

Moje pytania:

Czy nie ma już promocji, na Canal+ Select 12m za 39,99 zł w tym 2m za 1 zł ???

HBO 12m 30 zł w tym 2m 1 zł albo 24m 30 zł w tym 4m za 1zł ???

 

Moim zdaniem 162 zł to stanowczo za dużo, z taką ceną na pewno nie przedłużę umowy !!! 

 

Pozdrawiam i proszę o opinie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim

Jestem tu nowy

Mam takie pytanko kończy mi się umowa 2-letnia z upc za ile mogę ugrać:

Telewizje Max + 500 MB/s + Telefon do Wszystkich Max + Multiroom + Mega Sport + Hbo + Cinemax + Filmbox

Dekodery z nagrywarkami Horizon PVR + Mediabox PVR albo 2x Mediabox PVR

 

Dziękuje i pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Edytowane przez Sprawiedliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niedawno prezes mówił że wystarczająca jest ilość kanałów dla dzieci, a ty nowość Nick Toons HD. Może by tak dodali kanał z anime jakim jest 2x2 HD. 

Jest też kilka kanałów które proszą się aby je nadawać w jakości HD, tj TV Republika, TVR, dlaCiebie.tv, ETV,Da Vinci, Ginx eSports.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jmk ok. Do mnie narazie nikt nie dzwonił, czekam cierpliwie :). Jak mi coś zaproponują dam znać. Pozdrawiam

 

Dzisiaj do mnie chyba dzwonili, ale byłem w pracy :( 813813813...

 

Zapisałem na kartce takie "życzenia" :

 

Horizon Select PVR - 54zł

Net 120mb - 25zł

C+ - 45/50 zł

Mega Sport 5/10 zł

HBO + GO - 30zł

- 10 zł za zgody

 

Razem 144-154 zł, ciekawe co osiągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po ;)

 

Kategoria Nazwa usługi Okres
zobowiązania
Opłaty abonamentowe Regulamin
promocji
  TELEWIZJA   Pakiet Horizon Select z nagrywarką 24 miesiące od 1 do 24 mies. 64,00 zł /

Horizon GO 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł

Pakiet FILMY I SERIALE - MY PRIME 12 miesięcy od 1 do 12 mies. 4,99 zł / od 13 mies. 9,90 zł

Pakiet Premium HBO HD 12 miesięcy 1 mies. 0,00 zł / od 2 mies. 25,00 zł

Opcja HBO OD / HBO GO 12 miesięcy 1 mies. 0,00 zł / od 2 mies. 4,99 zł

Pakiet Premium MEGA SPORT 12 miesięcy od 1 do 12 mies. 5,00 zł / od 13 mies. 9,90 zł

Pakiet Premium CANAL+ SELECT 12 miesięcy od 1 do 12 mies. 39,90 zł / od 13 mies. 49,90 zł

 INTERNET   Fiber Power 120 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 15,00

 

 

Takie coś dostałem -10 złotych za zgody. No i jestem zadowolony. Powiecie mi jak skorzystać teraz z HBO GO? Jakoś się rejestrować trzeba?

Edytowane przez jmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jmk super oferta !!! Szkoda, że mi takiej nie oferują. W dniu dzisiejszym telefon z DUK UPC, tym razem kierunkowy 32 i cena uwaga - 175 zł. Pytam skąd ta cena, jak ostatnio była 162 zł ??? Konsultantka odpowiada, że nie wie i nie może niższej ceny zrobić. Porażka jednym słowem !!! Kogo ta firma zatrudnia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...