Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie techniczne.

 

Jestem abonentem MultiMedia , ale w związku z przejęciem pewnie jeszcze w tym roku czeka mnie przesiadka na UPC.

 

Czy korzysta ktoś z Was w UPC z modułu CI zamiast dekodera na telewizorze Samsunga ? Czy nie ma jakiś problemów z kompatybilnością modułu z TV , albo problemu typu że nie można ustawić własnej listy programowej z inną kolejnością niż narzuca UPC ?

Przy odpowiedzi prosiłbym o podanie modelu telewizora jaki używacie z modułem CI, np 40H6400 itd

 

z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa Samsungi.

Pierwszy 40D6500 (chyba 2011) i drugi 32J5600 (2015)

obydwa z gniazdami na moduł Cl.

Przy przedłużeniu umowy chciałem wywalić oba dekodery i zastąpić modułami.

Niestety udało się to tylko z tym nowszym. Starszy, jak to powiedział technik, jest niezgodny programowo.

Wejdź na stronę UPC i sprawdź czy twój tel. jest na liście do obsługi modułu.

Myślę że szanse na obsługę modułu spoza listy są zerowe.

Kanały na "module" możesz ustawiać dowolnie.

Ulubione można posortować w grupy, przynajmniej na moim 32J5600.

Edytowane przez adam007adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu wczorajszym złożyłem wypowiedzenie, teraz moje pytanie jaką ofertę mógłbym otrzymać na dzień dzisiejszy w UPC ? Posiadam TV Max, Canal+ Select, HBO GO i OD, Filmbox za 1 zł, My Prime, dekoder Horizon z nagrywarką, Connect Box z internetem 120MB.
Płacę obecnie 180zł z groszami. Rozmawiałem z przedstawicielem UPC i jako nowy klient za to wszystko, mógłbym płacić ok. 150 zł,a jako przedłużający umowę, czy można zejść jeszcze niżej z ceną?
Drugie pytanko, czy wymieniać dekoder Horizon na Mediaboxa? Z dekoderem Horizon miałem trochę przejść.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzowniła dzisiaj do mnie konsultant w sprawie oferty i zaoferowała dwa następujące:

select + horizon + replay tv + eleven ( po roku 9,90) + 60mb internet   - cena 84,90zl
pakiet max + horizon + replay tv + eleven ( po roku 9,90) + 60 mb internet -  cena 98zl
Jeśli chodzi o internet pozostaje przy tym, który mam aktualnie ponieważ wystarczy mi to w zupełności.
Co sądzicie o takich propozycjach ? Dzięki.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

 

Jestem abonentem MultiMedia , ale w związku z przejęciem pewnie jeszcze w tym roku czeka mnie przesiadka na UPC.

 

Czy korzysta ktoś z Was w UPC z modułu CI zamiast dekodera na telewizorze Samsunga ? Czy nie ma jakiś problemów z kompatybilnością modułu z TV , albo problemu typu że nie można ustawić własnej listy programowej z inną kolejnością niż narzuca UPC ?

Przy odpowiedzi prosiłbym o podanie modelu telewizora jaki używacie z modułem CI, np 40H6400 itd

 

z góry dzięki.

 

Witam ja mam moduł ci i telewizor Samsung ue40f6640 i wszystko chodzi bez problemu chociaż mój model nie jest na liście dedykowanej od upc a podczas zamawiania usługi odradzano mi branie modułu ale się uparłem i technik podczas montażu miał ze sobą dekoder i moduł dlatego jeśli chcesz moduł to nie daj się zbyć przez upc pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem MultiMedia , ale w związku z przejęciem pewnie jeszcze w tym roku czeka mnie przesiadka na UPC.

 

Szczerze - nie spieszyłbym się z tym. Przejęcie Multimedii przez UPC nie jest jeszcze takie pewne - raz UoKik ma zastrzeżenia co do tego przejęcia, dwa - chodzą słuchy, że UPC wycofa się z tego przejęcia, bo zwyczajnie stanie się to dla nich nierentowne, będa musieli dorzucić więcej kasy, niż zyskają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jestem w trakcie negocjacji po wysłaniu wypowiedzenia:

 

Propozycje, które odrzuciłem:

 

pakiet select + horizon (bez nagrywarki) + replay tv  + 120 mb internet   - cena 68 zl/ miesięcznie
pakiet max + horizon (bez nagrywarki) + replay tv + eleven + 120 mb internet -  cena 88 zl/ miesięcznie

 

Jeszcze mam czas na negocjacje także na spokojne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa Samsungi.

Pierwszy 40D6500 (chyba 2011) i drugi 32J5600 (2015)

obydwa z gniazdami na moduł Cl.

Przy przedłużeniu umowy chciałem wywalić oba dekodery i zastąpić modułami.

Niestety udało się to tylko z tym nowszym. Starszy, jak to powiedział technik, jest niezgodny programowo.

Wejdź na stronę UPC i sprawdź czy twój tel. jest na liście do obsługi modułu.

Myślę że szanse na obsługę modułu spoza listy są zerowe.

Kanały na "module" możesz ustawiać dowolnie.

Ulubione można posortować w grupy, przynajmniej na moim 32J5600.

 

Z tego co widzę to na stronie UPC nie ma certyfikowanych Samsungów pod mediamoduł CI+ starszych niż modele z 2015 roku,

chociaż wcale chyba nie musi to oznaczać, że starsze modele posiadające gniazdo pod moduł wspierające specyfikację CI+ nie będą poprawnie działać z kartą.

 

Potwierdza to ricco1974 z Samsungiem serii F z 2013 roku , którego niby nie ma na liście UPC

 

 

Szczerze - nie spieszyłbym się z tym. Przejęcie Multimedii przez UPC nie jest jeszcze takie pewne - raz UoKik ma zastrzeżenia co do tego przejęcia, dwa - chodzą słuchy, że UPC wycofa się z tego przejęcia, bo zwyczajnie stanie się to dla nich nierentowne, będa musieli dorzucić więcej kasy, niż zyskają. 

 

Wcale nie spieszy mi się do UPC , Multimedia ma w tej chwili na prawdę atrakcyjne ceny (chyba żeby za wszelką cenę utrzymać klienta przed przejęciem firmy przez UPC).

Co do przejęcia to już wkrótce sami się przekonamy , myślę że do wakacji sprawa się wyklaruje.

 

Dzięki Panowie za odpowiedź  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego numeru dzwonią z DUK? Już sporo minęło od złożenia przeze mnie wypowiedzenie (płacę 170 zł obecnie, więc chyba nie taki zły klient) i żadnego tel. To dlatego, że wypełniłem ankietę i napisałem dlaczego rezygnuję?


Dzisiaj jakiś numer dzwoni, ale jak byłem w pracy, był z Warszawy "22 116..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli odpisać, trzeba dalej czekać aż UOKiK określi się ostatecznie. Wg mnie wszyscy zainteresowani są już pewnie zmęczeni całą tą sytuacją, może są bliżej dogadania szczegółów a może coraz bardziej koncepcje się po prostu "rozjeżdżają". UPC chce kupić MM to wiadomo, ale czy za wszelką cenę? Poza tym nie wiadomo czy postawione przez UOKiK warunki będą łatwe do ogarnięcia. W przypadku warunkowej zgody część sieci pewnie będzie trzeba odsprzedać ale komu? Całość jednemu podmiotowi czy w każdym mieście innemu? Trzeba będzie chętnych na te sieci poszukać nie wspominając już o "bałaganie" do ogarnięcia od strony technicznej no chyba, że nikt tego nie będzie ogarniał na szybko bo ludzie "na górze" wymyślą, że lepiej się opłaci UPC powiększone o część MM utrzymywać nadal jako dwie marki i obydwie sprzedać dalej i niech się inni martwią jak to połączyć w całość ;) Póki piłka wciąż w grze nie wiadomo jaki będzie wynik meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...