Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale abonament płacą wszyscy. I powinni być jednakowo traktowani i mieć taki sam poziom usług. Tymczasem niestety tak nie jest. A pisanie reklamacji i odwołań niewiele wnosi. Grają na czas i obiecują od lat nowe oprogramowanie. Rozwiązać umowy przed czasem z powodu niedziałającej poprawnie usługi nie pozwalają bez kar umownych. Upustu w abonamencie nie chcą dać (niektorzy tylko dostają jednorazowo). I klient jest w pułapce. Musi płacić i nie ma wyjścia.

Jeżeli masz czas, to poproś o interwencję RPK. Trochę to zajmie, ale załatwisz sobie upust za nieprawidłowo działającą usługę, a że usługa nie działa cały czas poprawnie, to będą.mieć problem. Ewentualnie będziesz mógł rozwiązać umowę bez ponoszenia kosztów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja.Rezygnacja z Orange nie odbyła się bez drobnych problemów.Byłem prawie zdecydowany na rezygnację z UPC i zwrot m in. Horizona, lecz w ostatniej chwili wstrzymałem się.

Teraz mogę bezstresowo korzystać ze sprzętu inaczej niż u pomarańczowych.

W razie co wchodzi opcja modułu..kto wie może treści 4k będą kiedyś w ten sposób przekazywane ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz czas, to poproś o interwencję RPK. Trochę to zajmie, ale załatwisz sobie upust za nieprawidłowo działającą usługę, a że usługa nie działa cały czas poprawnie, to będą.mieć problem. Ewentualnie będziesz mógł rozwiązać umowę bez ponoszenia kosztów.

Napisałem już do RPK i czekam na odpowiedź.

To niestety trochę trwa...

Póki co czekam też na kolejną odpowieź na reklamację reklamacji z UPC. To też trwa...

Problem w tym że w myśl ich regulamonu upust przysługuje wtedy gdy jest całkowity brak dostępu do usługi :

 

"Wyjaśniam, że zgłoszone problemy nie powodują całkowitego braku dostępu do usługi telewizyjnej. Postanowienia § 37 ust. 2 Regulaminu świadczenia usług przez UPC stanowią, że za każdy dzień, w którym wystąpiła przerwa w świadczeniu usługi wynikająca z awarii, Abonentowi przysługuje prawo do bonifikaty. Mają one, zatem zastosowanie wyłącznie do opisanych przypadków, gdy Klienci w ogóle nie mogą korzystać z danej usługi.

 

Nie zanotowaliśmy całkowitego braku dostępu do usługi, a wspomniane ograniczenia nie są podstawą do wyksięgowania naliczonych opłat. W związku z tym naliczone opłaty abonamentowe za usługę telewizyjną pozostają obowiązujące w dotychczasowej wysokości. "

 

 

Zgodnie więc z ich regulaminem cały czas 2letniej umowy mogą być duże usterki ale dopóki usługa nie padnie na 100% to nic im nie mogę zrobić...

Edytowane przez Darth Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku braku kanału Love odpisywali dokładnie tak samo. Po interwencji RPK i moim uporczywym upominaniu się o swoje udowodnilem im, że ja akurat kupiłem ta usługę z myślą o oglądaniu wspomnianego kanału (nawet nie miałem pojęcia na jakiej pozycji kanał jest w dek :-)), wiec dostałem wtedy zniżki za usługę tv za wszystkie miesiące, gdy kanał nie działał. Możesz np ugrać zniżkę za nieprawidłowe nagrania w postaci różnicy kwoty opłaty za dek z pvr i bez. Zawsze możesz twierdzić, że tylko i wyłącznie oglądasz materiały, które nagrasz, dlatego zdecydowałeś się na większe opłaty za dekoder z nagrywarką. Powinni przyznać zwrot pieniędzy za miesiące od kiedy zgłosiłeś awarię . Jeśli dobrze pamiętam, to przez 2 miesiące miałem jakby rachunek nadpłaty i nie zapłaciłem ani złotówki.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC weszło niedawno do nowych miast , jeszcze w grudniu można było otrzymać w mojej lokalizacji ofertę : Internet 120 MB + TV Select + Eleven + Horizon za 59 zł  + telefon stacjonarny za 6 zł 

niestety dziś oferta na stronie nie zawiera już kanałów Eleven w tej cenie , a telefon kosztuje 10 zł

 

myślicie że można jeszcze takie warunki gdzieś wynegocjować ? jeśli tak to gdzie ? infolinia ? przedstawiciel ? salon UPC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na przedstawiciela.Moja oferta cenowa wychodzi za 186 zł. Na taką kwotę będzie opiewał rachunek za m-ąc aż do grudnia.

Moja rada. Nie podpisuj od razu umowy!!!. Technik połączy cie z infolinia i zagraj,ze się wstrzymujesz... Dostaniesz lepsze warunki :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na przedstawiciela.Moja oferta cenowa wychodzi za 186 zł. Na taką kwotę będzie opiewał rachunek za m-ąc aż do grudnia.

Moja rada. Nie podpisuj od razu umowy!!!. Technik połączy cie z infolinia i zagraj,ze się wstrzymujesz... Dostaniesz lepsze warunki :-)

czyli sugerujesz negocjacje przez infolinię ??

Edytowane przez zielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalasz warunki z przedstawicielem.

Prosisz go o przesłanie warunków na maila

Umawia Cię z technikiem.

Technik instalując usługę między czasie połączy Cię z infolinią.

Kręcisz nosem i narzekasz i może uda się coś jeszcze plus wywalczyć.

M.in tak otrzymałem 2 m-ce gratis i 59 zł za C+ Prestige...

Powodzenia.

 

Wyszło cenowo podobnie gdybym zostawił nc+ na warunkach utrzymaniowych i dobrał Internet w UPC.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zatwierdzałem warunki umowy rozmawiając z konsultantką i efekt był lepszy niż przy ofercie przedstawiciela.

Czasami warto zagrać vabank.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na przedstawiciela.Moja oferta cenowa wychodzi za 186 zł. Na taką kwotę będzie opiewał rachunek za m-ąc aż do grudnia.

Moja rada. Nie podpisuj od razu umowy!!!. Technik połączy cie z infolinia i zagraj,ze się wstrzymujesz... Dostaniesz lepsze warunki :-)

Słyszałem o tej procedurze, ale myślałem że instalatorzy już całkiem o tym zapomnieli. U mnie akurat jest jeden technik na całe miasto, więc biedak myśli by być jak najkrócej u klienta i skończyć robotę jak najszybciej :lol2:

Edytowane przez Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat:

 

https://www.telix.pl/operatorzy/upc/2018/01/olimpijskie-emocje-na-horizon-go-replay-tv-od-upc-polska/

 

Blok kanałów Eurosportu, wraz z dodatkowymi kanałami aktywnymi w czasie igrzysk, wyróżniony będzie w przewodnikach dekoderów UPC na pozycjach 50-54. W Eurosport 3, 4 i 5 będzie można zobaczyć rozgrywki nieprzerywane reklamami z komentarzem w języku angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Artykuł dotyczy UPC, ale jest tam informacja dotycząca przejęcia MM.

 

https://media2.pl/media/148193-UPC-Polska-Przejecie-sieci-Multimedia.-W-planach-dekoder-4K-uslugi-mobilne-Horizon-na-Smart-TV.html

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...