Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jarek999 ma rację. Np.Polsat Sport często w kanałach HD transmituje mecze siatkówki w jakości SD. Dotyczy to przeważnie ligi żeńskiej, ale i meczy niżej notowanych drużyn Plus Ligi... prawdopodobnie odpowiada za to wyposażenie wozu transmisyjnego. Pytanie - nie mają tylu wozów HD, czy jadą po kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U części ludzi ponoć działa jak należy. U mnie i moich znajomych działa bardzo źle. Potrzebne restarty kilka razy dziennie. Nie działa poprawnie funkcja nagrywania.

Najpoważniejsze problemy to niemożność oglądania z odtwarzania programu aktualnie nagrywanego. Bardzo ważna dla mnie funkcja gdy wracam do domu i chcę obejrzeć mecz lub filmu od początku a jego nagrywanie jeszcze trwa. Gdy skończy się nagrywanie też dość często nie można odtworzyć nagrania. Dopiero po restarcie prądowym jest taka możliwość.

Drugim problemem jest niepoprawnie działająca funkcja Replay TV. Bardzo często zaraz po starcie oglądanego programu następuje zawieszenie i wyłączenie odtwarzania. To samo wystepuje przy próbie przewijania programu ( na tych kanałach na ktorych jest to możliwe).

Następnym problemem jest często niedziałająca opcja VOD. Przy próbie korzystania pojawia się komunikat o błędzie i nic nie działa.

Problemy te występują od dawna i nic z tym nie zrobiono. Ostatnia aktualizacja softu w dekoderze była w styczniu lub lutym. Od tamtego czasu brak aktualizacji softu i usunięcia błędów.

NAJNOWSZYM PROBLEMEM JEST TO ŻE DEKODER PRZY ZAPROGRAMOWANIU KILKU NAGRAŃ GDY DWA Z NICH NAKŁADAJĄ SIĘ NA SIEBIE CZASOWO NAGRYWA TYLKO JEDEN.

Wielokrotne reklamacje nic nie dają. Obiecują od dawna aktualizację poprawiającą błędy. Ale cały czas pojawiają się nowe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieraj NC+.

Ten operator chociaż aktywnie i dynamicznie rozwija ofertę programową.

W UPC ZAWSZE wszystko z bardzo dużym opóźnieniem.

Rekordem było czekanie na nSport ponad 6 lat...

Zwykła podmiana z TNT SD na HD ponad 20 miesięcy...

Edytowane przez Darth Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieci kablowe mają tę przewagę nad platformami, że oferują kanały konkurujących ze sobą platform. Dzięki temu u jednego operatora można mieć zarówno Polsat Sport, jak i Canal+. Poza tym kablówki mają dużo więcej miejsca na kanały i mogą je nadawać w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mogą to prawda. Ale niestety nie zawsze chcą. W NC+ pojawia się 4K a UPC nadaje kanały XXX w jakości SD...

Jedni mają większe możliwości a inni większe chęci.

Dodatkowo warto zwrócić na zawyżone ceny pakietu Canal+ w sieciach kablowych i to że pakiet ten w sieciach kablowych nie ma Canal+ NOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam UPC, ale przez wiele lat miałem jednocześnie nc+ i Vectrę. Jedno mogę stwierdzić na pewno- nie ma już znaczącej przewagi jakości przekazu na rzecz nc+. Nawet moja kablówka ma wiele kanałów, które nadaje w co najmniej porównywalnej jakości. Poza tym jest też mnóstwo kanałów w HD, które są niedostępne na satelicie. Tu jest to fajnie zebrane https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wjRXOPYPiqmzukJszVAXDacXmnnqrj7SvzawdtWFd_M/edit#gid=0

Dla mnie zdecydowanie wygrywa kablówka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...