Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy te "działające" kanały cyfrowe to tylko te z Pakietu Start? To chyba jest o.k., bo na stronie czytamy: "W ramach promocji Telewizji Cyfrowej UPC, klienci usług telewizyjnych UPC zyskują dostęp do niekodowanych kanałów cyfrowych bez dodatkowych opłat.

Odbiór niekodowanych kanałów cyfrowych jest możliwy z wykorzystaniem telewizora z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji kablowej DVB-C w standardzie MPEG-2 (kanały SD) / MPEG-4 (kanały HD)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

posiadam pakiet SELECT HD, umowa na czas nieokreślony, m-c 78,00 zł

czy ktoś posiada taki pakiet w podobnej konfiguracji umowy?

 

podpisywałem umowę na czas nieokreślony mając świadomość, iż prawdopodobnie nie wypełniłbym umowy 12 m-c, rzeczywistość zweryfikowała to, iż trwam 2 lata natomiast nadal bez możliwości podpisania umowy terminowej

 

czy istneiej możliwość negocjacji takiej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet FilmBox jest odkodowany teraz w większości sieci kablowych. Inna sprawa, że w tym czasie nie dają żadnych znaczących premier. Wyświetlają tytuły, które są dostępne w Stopklatce.TV. Jedyna różnica, że na FilmBox HD jest lepsza jakość techniczna i są bez reklam. Płacić 10 zł za ten pakiet to zdecydowanie za dużo. Powinny być umieszczone standardowo w pakiecie Max Extra HD, a nie wyłudzać dodatkowo kasę. Jakby jeszcze te kanały miały możliwość włączenia napisów i wyłączenia lektora, to byłyby kanałami premium.

Chciałbym, aby UPC zrobił promocję na Cinemaxy, choćby na kilka dni. Chciałbym sprawdzić czy jakość tych kanałów jest podobna do HBO (dobre HD, napisy i oryginalna ścieżka dźwiękowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish Skoro nagrywasz program na nagrywarce upc, to masz do niego dostęp do momentu, aż nie skasujesz go osobiście. Nagrywanie danego kanału nie ma nic do tego.

A, więc odp. brzmi TAK

 

Polecam pakiet Cinemax, z reguły 3-5 premier na tydzień. Dobra jakość HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę również wziąść Cinemaxa na 10 dni i odstąpić od umowy, wtedy zapłacę jedynie 10 zł za aktywację.

 

I tu się mylisz, dzwoniłem wczoraj do UPC żeby wypowiedzieć pakiet HBO który dostałem na miesiąc za darmo, i pytałem się o pakiety Filmbox, Canal + i Cinemax. Jak weźmiesz w promocji Cinemaxa to miesięcznie płacisz 10 złotych przez 12 miesięcy + aktywacja 10 złotych i w przypadku rezygnacji ponosisz koszty zwrotu rabatu. Jeśli weźmiesz pakiet na czas nie określony płacisz 16 złotych miesięcznie i nie ponosisz kosztów aktywacji, a wypowiedzenie umowy na pakiet to jeden okres rozliczeniowy, ale z tym że w dniu złożenia zamówienia nie możesz wypowiedzieć odrazu pakietu. Ja pakiet Cinemaxa będę zamawiał 26 kwietnia, a wypowiedzenie złoże 30 kwietnia, i będę miał pakiet do 31 maja, i wtedy za cały okres zapłacę 18,14 zł ( abonament w kwietniu 2,14 zł + abonament w maju 16,00 zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę rezygnować z Cinemaxa, tylko ODSTĄPIĆ od umowy w ciągu 10 dni od zawarcia umowy na ten pakiet na odległość.

 

Napisy na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD nadal nie są zsynchronizowane z obrazem. Napisy ciągniete z telegazety wyświetlają się szybciej niż padną z ust aktora. Jest to wielka niedogodność, zwłaszcza, że na tych kanałach coraz więcej leci filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową i obraz ma wysoki bitrate (czuć dobre HD). Jak rozwiązać ten problem napisów na tych kanałach? Chodzi o dekoder Mediabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mam możliwości edytowania ostatniego posta więc napiszę pod nim

 

UPC dodała kolejny nowy kanał do telewizji cyfrowej, ale tylko dla aglomeracji GOP, którym jest lokalna stacja TVT. Stacja z Rybnika jest dostępna na pozycji 361 w dekoderach Mediabox od pakietu START HD oraz jako niekodowana w pakiecie START na częstotliwości 146 MHz. Na chwilę obecną nie ma EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na Dolnym Śląsku można oglądać TVL z Lubina. Choć nie wiem po co mieszkańcom Wrocławia wiadomości z zagłębia miedziowego. Ten TVL to taka uboga telewizja nadająca jeszcze z VHSu. Program trwa chyba 2-3 godziny i jest zapętlony. Kończy się pasmo i dają je od początku. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że UPC nie pobiera żadnego sygnału, tylko puszcza przesłany materiał od nadawcy prosto z płyty w playliście bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , mam pytanie posiadam umowe w UPC za 66zł (na czas nieokreslony) internet 30mb/s z wi-fi w cenie

Dziś telefon oferta Internet 60mb/s + telefon za 1zł godzina darmowa razem 65zł umowa na 18m

Mam pytanie czy można coś wiece urać na cenie?

 

Pytałem o pozostanie przy obecnej ofercie 30mb/s to koszt 62zł

a sam internet 60mb.s bez telefonu 64zł

w cenie wi-fi i program antywirusowy

 

Proszę o pomoc , Z góry dzięki

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Teraz telefon wciskają gdzie się da jak najtaniej żeby mieć potem dobre wyniki sprzedaży. Na Internet 30 nie znalazłem żadnych promocji, jest za to Internet 60MB za 60 złotych lub jeśli zamówisz telefon do tego to wyjdzie 65 złotych, ale żeby to zamówić musiałbyś się udać do BOK UPC. Przez telefon nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...