Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko się loguje do routera Play, ale dzisiaj wyświetliła mi się informacja, że zaktualizowane zostało oprogramowanie układowe. Wszedłem w opcje zaawansowane, a tam połączenie LTE, a nie pamiętam czy wcześniej to było. Można awaryjnie przez USB podłączyć do routera modem LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

 Wszedłem w opcje zaawansowane, a tam połączenie LTE, a nie pamiętam czy wcześniej to było. Można awaryjnie przez USB podłączyć do routera modem LTE.

Tam jest sporo opcji, tylko co z tego jak sporo niedziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marian_w napisał(a):
czyli na jednym wyjściu LAN jest max 1 Gb ?

Niestety tak, chociaż można pokombinować i mieć 2 gigabit na jednym. Ten 1 gigabit uploadu jest bez kombinowania.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebagit napisał(a):

Hmm 300 megabitów uploadu przy łączu 5 gigabit. Naprawdę słabo. Netia nie ma co prawda 5 gigabitów, tylko 2. Za to upload wynosi w tej opcji 1 gigabit. Ale Play nadrabia jakością TV. Gorszej niż Netia nie ma nikt emoji16.png

Play ma łącze symetryczne 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s, ale dla firm. Może będzie też dla klientów prywatnych.

Dopłata 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sebagit napisał(a):

Niestety tak, chociaż można pokombinować i mieć 2 gigabit na jednym. Ten 1 gigabit uploadu jest bez kombinowania.

Jeśli działa agregacja wyjść to można połączyć dwoma przewodami do routera który to obsłuży i będzie 2Gb na jednym wyjściu routera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.06.2024 o 16:45, aandin napisał(a):

Opinie są miażdżące dla Play.

A dla kogo nie są. Patrz na to:

Play - https://pl.trustpilot.com/review/play.pl

Orange - https://pl.trustpilot.com/review/orange.pl

T-Mobile - https://pl.trustpilot.com/review/tmobile.pl

Netia - https://pl.trustpilot.com/review/netia.pl

 

Teraz już chyba rozumiesz, że to farmy trolli piszą te niby opinie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te opinie to nie z "farmy trolii" tylko komentarze niezadowolonych klientów którzy mają problemy techniczne i tym podobne z danym operatorem, wystarczy wejść na FB jakiegoś operatora i prawie pod każdym postem są komentarze ludzi którzy mają jakieś problemy/ są niezadowoleni

 

Nie od dziś wiadomo że jak ktoś jest nie zadowolony to robi wszystko żeby cały świat o tym się dowiedział/usłyszał, ale jak dany klient jest z czegoś zadowolony to siedzi cicho.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi żebyś myślał, że to są opinie niezadowolonych klientów. Nabrałeś się i cel został osiągnięty.

 

No popatrz, a na Allegro dominują pozytywne opinie, a tam żeby ją wystawić, to najpierw trzeba coś kupić, więc farmy trolli są wykluczone.

Jak widać ludzie lubią wystawiać pozytywne opinie i chętnie to robią, a powyższe przykłady są zaspamowane negatywnymi, więc od razu się odechciewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

Na Allegro z kolei jest opcja usuwania negatywnych opinii i za drobny gadżet lub gratyfikację przekupują klientów, aby wycofywali. Nachalnie też przypominają, aby wyrazić zadowolenie. Mnie proponowano wielokrotnie usuwanie negatywów, ale nie dawałem się przekupić. Byłem kiedyś klientem Play przez wiele lat i jest to fatalna firma więc wcale nie dziwią mnie negatywy na trustpilot.com.

Edytowane przez Bułgar
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik SzuwarekOpinie wystawiane na operatorskich forach uważasz za fejki, teraz piszesz o  "trollach" wystawiających fałszywe opinie w mediach społecznościowych to jak potencjalny klient zainteresowany np Play, Orange ma uzyskać niezależną opinię na temat danej usługi?

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bułgar napisał(a):

Na Allegro z kolei jest opcja usuwania negatywnych opinii i za drobny gadżet lub gratyfikację przekupują klientów, aby wycofywali. Nachalnie też przypominają, aby wyrazić zadowolenie. Mnie proponowano wielokrotnie usuwanie negatywów, ale nie dawałem się przekupić. Byłem kiedyś klientem Play przez wiele lat i jest to fatalna firma więc wcale nie dziwią mnie negatywy na trustpilot.com.

Nie chodzi o opinie o sprzedawcach, tylko o opinie o produktach. Nie da się wycofać takiej opinii.

Nie dziwią cię negatywne opinie o Play, a co z negatywnymi opiniami o Orange, T-Mobile i Netia? 😂

19 minut temu, white snake napisał(a):

@Wodnik SzuwarekOpinie wystawiane na operatorskich forach uważasz za fejki, teraz piszesz o  "trollach" wystawiających fałszywe opinie w mediach społecznościowych to jak potencjalny klient zainteresowany np Play, Orange ma uzyskać niezależną opinię na temat danej usługi?

Nie uważam za fejki, tylko za możliwe fejki, bo w tamtym komentarzu na forum Orange trochę się nie zgadzało.

Nie pisałem o mediach społecznościowych, tylko o trustpilot. Nie przeglądam social mediów i nie wiem co na nich jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
13 minutes ago, Wodnik Szuwarek said:

Nie chodzi o opinie o sprzedawcach, tylko o opinie o produktach. Nie da się wycofać takiej opinii.

Nie dziwią cię negatywne opinie o Play, a co z negatywnymi opiniami o Orange, T-Mobile i Netia? 😂

Dziwi mnie tylko nadużywanie emotek przez mężczyzn. Temat o Play, a nie o innych więc się nie rozpisuję. Moje porównanie adekwatne. Na Trustpilot opinie o operatorach w tym Play, na Allegro o sprzedawcach (a nie o konkretnym produkcie sprzedawanym przez wielu sprzedawców). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty mają opinie oraz recenzje i nie da się ich wycofać, więc akurat na Allegro są wiarygodne, bo najpierw trzeba coś kupić. Na Trustpilot to ewidentny trolling i nie tylko Play, ale też innych operatorów. Trzeba umieć odróżniać wiarygodne opinie od trollingu.

Edytowane przez Sentence
Usunięto offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
29 minutes ago, Wodnik Szuwarek said:

Nie uważam za fejki, tylko za możliwe fejki, bo w tamtym komentarzu na forum Orange trochę się nie zgadzało.

Tego nie można całkiem wykluczyć, ale węszenie wszędzie spisków i wrzucanie wszystkich do jednego wora to już paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator oferuje swoje usługi, czyli produkty i one są oceniane. Na Trustpilot to widać, że trolle, a nie wiarygodne opinie.

Gdyby się opierać na takich "opiniach", to strach cokolwiek brać.

Opinia musi być merytoryczna, negatywna lub pozytywna, ale merytoryczna i wtedy jest wiarygodna.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...