Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
28 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ile kosztuje C+ bez online w UPC? W Play pełne C+ z online kosztuje 35 zł.

I działa to na zasadzie subskrypcji, czyli nie ma konieczności płacenia w trakcie trwania całej umowy.

Ciekawe. W punkcie Play gościu mi zaproponował paczkę C+ za 50 zł i to nawet bez darmowych m-cy. Zaraz przed świętami.

Gdy wyliczał ewentualną ofertę po przejściu z UPC.

 

W Orange za uśrednioną kwotę 42 zł oprócz C+ 4K i online dają dostęp do Mistrzowskiej Piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TNG kosztuje 35 pkt. czyli 35 zł, a w MAX jest za 50 zł. Na stronie od jesieni jest błąd z tymi 45 pkt. w TNG albo w końcu będzie podwyżka, ale to nadal taniej niż bezpośrednia subskrypcja C+ online za 54 zł. W TNG nie jest się uwiązanym umową na pakiety dodatkowe, zresztą w MAX pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam umowę w starym UPC do 5'2024r. na n/w usługi:

Pakiet Horizon Max
Internet światłowodowy do 750 Mb/s
Minuty do wszystkich MAX
Usługa UPC TV Go
Pakiet Premium MEGA SPORT
UPC Connect

Jeśli nie chcę przechodzić do play i chcę wskoczyć na umowę bezterminową z tymi samymi usługami

to muszę podejmować jakieś działania, czy nastąpi, to z automatu?

No i czy po przejściu na umowę bezterminową za te same usługi będę płacił tyle samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widzieliście że max premium max premiumowi nie równy. Ci co podpisali umowy przed nowym rokiem muszą sobie filmboxy kupić. Natomiast dla nowych flimboxy są w pakiecie max premium. Trochę chora zagrywka że strony Playa gdzie w upc te kanały były w max premium. Tylko żeby się nie zaczynał robić cyrk że nowe kanały będą tylko dla nowych...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2024 o 21:40, Wujek Renault napisał(a):

A czy widzieliście że max premium max premiumowi nie równy. Ci co podpisali umowy przed nowym rokiem muszą sobie filmboxy kupić. Natomiast dla nowych flimboxy są w pakiecie max premium. 

 

Pisz reklamację 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, muza_tv napisał(a):

No fajnie, a dostęp do Canal+ Online?

Hello. Mamy 2024 rok 😅 O Canal+ 4K nie wspomnę. Być może mają umowę z Canal+, trzeba poczekać na oficjalne info.

Canal+ Online to jest wyłącznie dla abonentów platformy Canal+ lub jak sobie kupisz C+ Online. Nie ma możliwości logowania z danych innych platform. Ciesz się że masz chociaż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oczywiście, że jest taka możliwość. Z CANAL+Online korzystają m.in. abonenci PLAY, Vectry czy TOYA.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie czekając na pojawienie się C+ online w UPC zrezygnowałem z niego u nich.. wydaje mi się że UPC jest na wymarciu i raczej nie rozszerzą tego.. chyba że przy nowej umowie z Playem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podzielić uwagami o aktualnej sytuacji UPC w Play:
Mam umowę z UPC w fazie umowy bezterminowej.
Tydzień temu wszystko przestał działać i dzisiaj, po tygodniu, technik podłączył mnie na nowo.
Dziś się dowiedziałem o co chodziło.
W skrócie fakty:
1) Tydzień temu (czwartek rano) tzw. "współpracujący  serwisanci" odłączyli mój kabel bo podobno był źródłem zakłóceń i tak zostawili.
Przez tydzień nie mieliśmy telewizji, telefonu stacjonarnego,  internetu, bo ktoś odłączył dekoder od serwera i uznał, że wszystko jest OK.
2) Nie zostałem o tym zawiadomiony,
3) Nikt nie próbował ustalić o co na prawdę chodzi i usunąć ewentualne uszkodzenie.
4) Nie wiedząc co się stało zgłosiłem na infolinię awarię. Uzyskałem informację, że konieczna jest wizyta technika i najbliższy termin - za 5 dni (w poniedziałek)
5) W poniedziałek nikt się nie zjawił.

Straciłem godzinę na próbę ustalenia co się stało. Ostatecznie Infolinia podała, że technik mnie nie zastał (byłem w domu). Następna wizyta ustalona na środę.
6) W środę technik się zjawił, nie wiedział nic o odłączonym kablu. Przyniósł nowy dekoder do ewentualnej wymiany.

Podłączył kabel do serwera. Aby to zrobić nie musiał do mnie przychodzić. Załatwił wszystko w 10 minut. Na razie wszystko działa.

Moje komentarze:
1) Działania w UPC są kompletnie chaotyczne. Różni technicy prowadzą przypadkowe akcje wzajemnie się nie  informując.

 

2) I NAJWAŻNIEJSZE - SERWISANCI W PLAY NIE MAJĄ TELEFONÓW SŁUŻBOWYCH !!!!!

Zerowa możliwość kontaktów z klientem, technikami w firmie.

 

XIX wiek !!!

 

Chyba czas uciekać.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 0808roman napisał(a):

I NAJWAŻNIEJSZE - SERWISANCI W PLAY NIE MAJĄ TELEFONÓW SŁUŻBOWYCH !!!!!

Zerowa możliwość kontaktów z klientem, technikami w firmie.

 

XIX wiek !!!

 

Chyba czas uciekać.

 

 

SERWISANCI byłego upc też mieli problemy z obsługą telefonu. Ale czekanie 5dni lub i 14 tak też się zdarza powinno być podstawą do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być tylko że niestety dla klienta zazwyczaj mają tak napisane umowy i swoje regulaminy że mogą stosować takie terminy. Z reguły zawsze najczęściej sobie pozwalają na takie praktyki w lokalizacjach gdzie klient nie ma możliwości zmiany operatora na innego i zdarza się że są podwyższone ceny usług które oferują, bo wiedzą że nie mają konkurencji.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...