Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Marek99 napisał(a):

Nie wiem czy będę dobierał jakikolwiek pakiet telewizyjny, nawet nie wiem czy w Play jest jakiś pakiet startowy z podstawowymi kanałami. 

Dają pakiet startowy do internetu.

Godzinę temu, lakiman napisał(a):

Im więcej usług dobierasz telefon, telewizja i internet tym korzystniejsze rabaty.

Wystarczy mieć jedną usługę w Play, a kolejne są już z rabatami i można ładną sumkę zaoszczędzić. Dla migrujących z UPC do Play jest Netflix 4K za 26 zł, a do abonamentu za telefon można sobie wziąć HBO Max za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta od Play jest tak pogmatwana, że nie wiem czy człowiek u nich zaoszczędzi.

 

Np. oferta prepaid za sam numer komórkowy u dowolnego operatora można już mieć od 19-30zł/mies. (bez żadnych limitów dzwonienia na komórki, telefony stacjonarne, smsy, mms, 10-30GB), a w abonamencie za to samo koszt od 40zł/mies., więc różnica jest kolosalna.

 

Tak jak ktoś wcześniej napisał owszem można uzyskać np. HBO MAX, Viaplay za 1zł czy za 5zł ale inna usługa będzie kosztować nieco drożej, bez żadnej promocji. 

Edytowane przez Marek99
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek99, zgadzam się z Tobą, że ich oferta komórkowa jest bardzo słaba. 40 zł za abonament z nolimitem na połączenia, SMS/MMS i całe 6 GB (!) internetu i oczywiście bez 5G. Po prostu poezja. Żadnych darmowych dostępów do usług streamingowych czy darmowych miesięcy. Żart z klienta.

 

Generalnie ich oferta wcale nie jest jakoś specjalnie tania nawet przy łączeniu usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Marek99 napisał(a):

Ta oferta od Play jest tak pogmatwana, że nie wiem czy człowiek u nich zaoszczędzi.

 

Np. oferta prepaid za sam numer komórkowy u dowolnego operatora można już mieć od 19-30zł/mies. (bez żadnych limitów dzwonienia na komórki, telefony stacjonarne, smsy, mms, 10-30GB), a w abonamencie za to samo koszt od 40zł/mies., więc różnica jest kolosalna.

 

Tak jak ktoś wcześniej napisał owszem można uzyskać np. HBO MAX, Viaplay za 1zł czy za 5zł ale inna usługa będzie kosztować nieco drożej, bez żadnej promocji. 

Nie jest. Wszędzie prepaid jest tańszy. Najtańszy abonament w Play i T-Mobile 40 zł, Orange 55 zł, a Plus 39 zł. Do prepaida nigdy nie dostaniesz dodatkowych usług z takimi rabatami. Prepaid ma sens jak masz tylko prepaid i nic więcej.

 

Wyjątkiem był kiedyś Orange Flex gdzie miast 45 zł można mieć było C+ online za 20 zł przez rok, ale to było kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Wyjątkiem był kiedyś Orange Flex gdzie miast 45 zł można mieć było C+ online za 20 zł przez rok, ale to było kiedyś.

Na chwile obecną właśnie w tym mies. kończy mi się ta oferta CANAL+ online 20zł/12mies.

Jednorazowo za 1 mies. za Orange Flex zapłaciłem jeszcze w starej cenie 25,00zł, bo gdzieś rok temu tyle ona wynosiła, ten najtańszy pakiet. 

Edytowane przez Marek99
zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX jest dla tych co oglądają głównie telewizję, bo usługi streamingowe są w nieatrakcyjnych cenach w tej ofercie. Przeciwieństwem MAX jest TNG i tutaj za punkty można zmieniać sobie usługi tak jak w subskrypcji. Mam abonament TNG 40 za 55 zł, czyli 40 pkt za 40 zł i 79 kanałów za 15 zł. Wołałbym te dodatkowe 15 pkt zamiast kanałów, ale się nie da 😐 Pakietów tematycznych jest dużo i wszystkie usługi streamingowe dostępne w Play. Można też dokupić dodatkowe punkty jak za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu skończy mi się umowa na pakiet VP+PSP za 40 zł (oprócz tego mam tylko internet+pakiet Start). Przejdę na umowę na czas nieokreślony, zobaczymy o ile będą chcieli więcej za te serwisy sportowe, no chyba że cennikowe 55+40=95zł 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PowerTV napisał(a):

W jakich pakietach UPC działa Nuta Gold HD? Na jakiej pozycji kanał jest na dekoderach Horizon oraz 4K?

U mnie jest w pakiecie Select (inaczej średni po Start, Start HD), dekoder mediabox.

Dziś zauważyłem, że kanał po wielu latach trafił do aplikacji UPC TV GO. Chyba nadaje w jakości HD.

Stream kanału ma jakiś błąd z dźwiękiem, jakby miał nałożony ten sam dźwięk co pierwszy prawowity.

Edytowane przez Marek99
1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym pytaniem panowie.
Czy jak wepnę router od play w innej lokalizacji to czy internet będzie działał czy pojawi się geoblokada ? 
To jest praktycznie to samo miasto dzieli jedyne jakieś 5k m od miejscowości? 
Przecież to internet stacjonarny a nie mobilny. Jak ma Ci działać w innej lokalizacji ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish jak Mediabox/Horizon może być przypisany do adresu :) ale jak jest to informuje że jestem pierwszy które te zabezpieczenia złamał :D (5 lat temu) Router też można przenieść do innej lokalizacji wystarczy że jest dostępny sygnał UPC :) Tak samo karty CI+

 

@Wujek Renault Jak jest to samo miasto to leci na jednym prefiksie, nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Ja sprawdziłem i wiem że UPC praktycznie nie ma żadnych zabezpieczeń jeżeli chodzi o zmianę lokalizacji odbioru TV (wystarczy dostęp do sygnału) Przy przeprowadzce do nowej lokalizacji gdzie były kiedyś usługi UPC podpiąłem swój router Compal, zalogował się bez problemu i przez dwa tygodnie korzystałem z netu. Potem oficjalnie przyszedł technik i zrobił instalację routera który wypiąłem 30 min. przed jego wizytą :) Technik po przyjściu i zalogowaniu się swoim telefonem uśmiechnął się i stwierdził że mogłem nie odpinać routera. Jeżeli lokalizacją inną niż docelowa jest inne miasto to sprawa wygląda inaczej, router się nie zaloguje do sieci. TV działa bez problemu Mediabox/Horizon/CI+ (wystarczy zmienić ID sieci przy wyszukiwaniu kanałów)

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że da się przenosić urządzenia, też tak robiłam, ale ślad po tym zostaje w systemie, tyle, że nie jest to używane przeciwko abonentom, mimo, że jest na takie zabawy bat w postaci stosownego przepisu w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat będzie koniec DVBC. Utrzymanie sieci jest zbyt drogie. Jest dużo aktywnych urządzeń ( więc podatnych na uszkodzenia), duże zużycie ciągle droższej energii elektrycznej. Tych nwad nie ma pon, który jest siecią pasywną i jednak z większymi perpektywami obecnie xgs pon umożliwia transmisję symetryczną 10 gigabitów do i od abonenta. A koncentryk.....

Netia, której jestem klientem, oferuje łącze pobieranie 2 gigabity a wysyłanie gigabit. Ja mam gigabit pobieranie, a wysyłanie 300 mega. Więcej nie potrzebuje. Gdzie tu porównać UPC na koncentryku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, sebagit napisał(a):

Ja mam gigabit pobieranie, a wysyłanie 300 mega. Więcej nie potrzebuje. Gdzie tu porównać UPC na koncentryku.

Taką ofertę będę też miał, ale  w Orange IPTV 😉

W temacie telewizji- czas faktycznie pokaże jak szybko zmigrują klientów do Playa, gdzie telewizja  po kablu koncentrycznym będzie już tylko wspomnieniem.

 

Zachęta jest prosta: nowy sprzęt, lepsze możliwości- zapraszamy do Play. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...