Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Teraz płacę 90 zł za sam internet 1 Gb/s na umowie bezterminowej. Zaproponowali pakiet z Viaplay za 130 zł, ale ten sam co na stronie dla nowych klientów:

https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/pakiet-4k-1000/

Wychodzi 40 zł za Viaplay, bo telewizji nie liczę i uwiązanie na 2 lata. Porażka.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

W twojej ofercie Viaplay by mnie kosztował 30 zł, bo telewizja mnie nie obchodzi. Tylko internet (może być te 750 Mbps) i Viaplay. Ktoś wczoraj pisał, że dostał ofertę za 105 zł i wtedy Viaplay by kosztowało mnie 15 zł, bo teraz płacę za sam internet 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez "uwiązywania się na 2 lata" nie ma co myśleć o dobrej ofercie, rzecz oczywista po wypowiedzeniu 

 

Pytanko. Mam 750 Mb/ s i Compala.

Faktycznie nowy  router i 1 Giga robią dużą różnicę na plus do normalnego- codziennego korzystania z internetu, korzystania z serwisów streamingowych czy wifi?

Ogólnie nie narzekam, nigdy nie było problemów z tą usługą.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Zgadza się i chciałem tą ofertę za 105 zł na 2 lata, ale powiedzieli, że dla mnie nie ma takiej oferty.

Mam gigabestię, a wcześniej miałem ten co ty. Jest różnica w zasięgu.

14 minut temu, lakiman napisał:

Bez "uwiązywania się na 2 lata" nie ma co myśleć o dobrej ofercie, rzecz oczywista po wypowiedzeniu 

Tu jest za 100 zł na 2 lata dla nowych klientów.

https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/pakiet-ci-750/

W tym wypadku bym płacił za Viaplay tylko 10 zł. Najlepiej rozwiązać umowę i zawrzeć nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta, ale wiązałaby się z  rezygnacją z  "gigabestii" albo dopłatą do 1 Giga co ..byłoby raczej średnio opłacalne.

Gdzie Ty widzisz tam Viaplay za 10 zł ?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poczekałbym do listopada i wtedy złożył wypowiedzenie. 

 

Chociaż wypowiedzenie zawsze można wycofać i mógłbyś sprawdzić co obecnie zaoferują.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz o mojej ofercie, może komuś się przyda przy negocjacjach. Trochę mnie zaskoczyło, że Polsat Sport Premium jest na 12 miesięcy, ale trudno. Oferta nazywa się w regulaminie Twój Happy Home 750 z Telewizją 4K XV (2022-1). Obowiązuje dopiero od 27 lipca 2022 do 31 października 2022 lub do odwołania. Oddzielny regulamin jest na PSP.

a838348e96a9df2ac874b3931d282e33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie warunki umowy i wychodzi na to, że po 24 miesiącach opłata wzrośnie + 10 zł ( dokładnie jak w screenie powyżej) za Max Premium Plus  bez wypowiedzenia, pozostałe warunki umowy bez zmian.

@promilus u Ciebie będzie wyższa dopłata ( pakiet Mega Sport)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, promilus napisał:

To jeszcze raz o mojej ofercie, może komuś się przyda przy negocjacjach. Trochę mnie zaskoczyło, że Polsat Sport Premium jest na 12 miesięcy, ale trudno. Oferta nazywa się w regulaminie Twój Happy Home 750 z Telewizją 4K XV (2022-1). Obowiązuje dopiero od 27 lipca 2022 do 31 października 2022 lub do odwołania. Oddzielny regulamin jest na PSP.

a838348e96a9df2ac874b3931d282e33.jpg

Dostałem w zeszłym tygodniu (przed 27.07) podobną, ale nie identyczną ofertę. W jej skład wchodził pakiet telewizyjny Max (nie Max Plus, jak u Ciebie), a pakiet Eleven był objęty okresem zobowiązania 12 miesięcy (zamiast 24). Odrobinę wyższa była opłata końcowa: 110 vs 105 zł.

Edytowane przez sportsmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lakiman napisał:

Pakiety Select, Max , Max Plus i Max Premium Plus ( taki mam).

Czym się różnią 2 ostatnie 😉 ?

W UPC jest podział na Max Premium i Max Premium Plus.

 

1) Przypuszczam, że Max Plus to po prostu skrócona nazwa pakietu Max Premium Plus.

2) Jeśli chodzi o różnicę między Max Premium i Max Premium Plus, to zgaduję, że chodzi o kanały, które są dostępne dla klientów mających dekoder TV 4K BOX lub Moduł CI+ 4K, ale nie dla posiadaczy Mediaboxa lub Horizona (w przypadku tej listy są takie dwa: FunBox i Insight).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lakiman napisał:

Bez "uwiązywania się na 2 lata" nie ma co myśleć o dobrej ofercie, rzecz oczywista po wypowiedzeniu 

 

Pytanko. Mam 750 Mb/ s i Compala.

Faktycznie nowy  router i 1 Giga robią dużą różnicę na plus do normalnego- codziennego korzystania z internetu, korzystania z serwisów streamingowych czy wifi?

Ogólnie nie narzekam, nigdy nie było problemów z tą usługą.

Ten router Compala to porażka, słaby zasięg, problemy z połączeniami i słaba prędkość.

Poprosiłem o przerobienie go na modem (ipv4), podpiąłem swój router i jest git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...