Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś została u mnie zainstalowana usługa. Ku mojemu zdziwieniu, technik przyniósł model UPC Hitron zamiast Giga Connect Box. Podczas rozmów z konsultantami upewniałem się 3 razy, że będzie to ten drugi. Doradźcie: składać reklamacje i walczyć o Giga Connect Box, czy pozostać przy Hitronie? Ma ktoś jakieś porównanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będę się domagał Giga Connect Boxa. W końcu płacę. Jeśli chodzi o moduł - mam już nadane wszystkie uprawniena. Nie miałem jeszcze czasu pozmieniać ustawień telewizora, ale na ten moment obraz wydaje się lekko rozmazany. Dam znać jak już wszystko ustawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
10 godzin temu, tnovak92 napisał:

 Nie miałem jeszcze czasu pozmieniać ustawień telewizora, ale na ten moment obraz wydaje się lekko rozmazany. Dam znać jak już wszystko ustawie.

Mam dostęp do oferty Canal+ na tym samym telewizorze.

Jakość wobec sat jest dobra..dość słabo wyglądała paczka C+.

Wziąłem ją kiedyś na próbę i zostałem jednak przy ofercie sat z tym pakietem. Nie chodzi tu o cenę, ale też jakość.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z odbiorem Eleven/ PSP? Zastanawiam się nad zakupem, ale mam te kanały na Canal+online i pytanie gdzie wyglada to lepiej. 


Oglądałem dziś mecz Lech - Raków na Polsat/ Polsat Sport Extra i niestety jakość była fatalna. Sporo szumów i słaby bitrate. Pytanie czy to wina Polsatu czy UPC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Eleven 4K- bardzo dobrze.

Ogólnie jakość pozostałych Eleven jest dobra- lepsza niż, która miałem wcześniej na Canal+.

PSP- wersja sat była lepsza.

Kablówkowa jest dobra, na korzyść UPC niż online.

Oczywiście mowa tu o telewizji przez moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj odniosłem wrażenie, że jakość obrazu podczas transmisji Superpucharu była daleka od ideału. To już któryś raz oglądając coś na kanałach sportowych Polsatu miałem wrażenie, że choćby w TVP Sport mecze wyglądają dużo lepiej. Nie wiem z czego to wynika - czy na satelicie też tak jest, czy po prostu te kanały z jakiegoś powodu w UPC mają gorszą jakość, a może to tylko na wybranych transmisjach tak jest i jest to kwestia samego sygnału, jaki jest produkowany bezpośrednio ze stadionu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dosył "po LTE". Dość częste od około 2 lat przy transmisjach live w Polsacie. Wielokrotnie na to narzekałem w ich temacie przy okazji siatkówki.

Zazwyczaj wtedy obraz wygląda jak dobre SD, a czasami jest tak, że w ogóle wywala przekaz, albo jakość jest w okolicach 240p, bo widać, że to leci adaptacyjnie i zrzuca na niższy profil przy problemach z połączeniem ;).

 

Ogólnie zaskakująco mało osób na to narzeka, w porównaniu np. do Viaplay.

A tu też mamy streaming tylko potem pakowany na satelitę i to jeszcze taki, którego nadawca nie potrafi ogarnąć tylko w ramach dosyłu dla siebie, a nie do setek tysięcy osób ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według opisu pakietu Viaplay mamy dostęp do sportu( co ciekawe bez golfa- a i tak od czasu do czasu i tak można oglądać transmisje tego sportu ).

Zatem kombinowanie z prawami do PL mogłoby chyba naruszyć warunki umowy z UPC, gdyby znalazły się poza pakietem Sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej myśli, że UPC odpowiednio na naszą korzyść dogadała się z Viaplay. 😉

Bez golfa można przeżyć, ale dopłacać do PL już mi się nie uśmiecha.

9 godzin temu, tnovak92 napisał:

w ustawienia konta Viaplay jest informacja ze pakiet zawiera m. in.:

- sport (bez golfa)

 -golf

Więc wygląda na to że jest wszystko.

A nie

-film 😀?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...