Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli  telewizja analogowa do tej pory była darmowa to dlaczego teraz mają zamiar wprowadzić opłaty? 

Według mnie szukają kasy tylko pytanie na co by szła ta kasa na nowy sprzęt i polepszenie infrastruktury?

Telewizja analogowa nigdy nie była darmowa w UPC, chyba że jako dodatek do telewizji cyfrowej.

Czy przy przedłużaniu umowy na UPC Biznes można wynegocjować tańszy Internet albo darmowy pakiet telewizji Start? :)

W poprzednich "ściągach" dla konsultantów biznesowych były pozycje z tańszym internetem oraz telefonem. Co do pakietu Start wtedy takiej opcji nie było, teraz nie wiem.

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sam sobie - dostałem maila od UPC z informacją o zmianach i o możliwości rezygnacji:

 

"Ważne: z dniem 1 marca 2016 r. z oferty programowej zostaną usunięte kanały Universal Channel i 13 Ulica. W związku ze zmianą przysługuje Ci prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej. Pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy powinno zostać doręczone do UPC (pocztą na adres: ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice lub do Salonu Sprzedaży UPC) do 29 lutego 2016 r. W przypadku rozwiązania Umowy nie będziemy ubiegać się o zwrot przyznanych ulg w abonamencie."

 

Rozpoczynamy "zabawę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza zabawę?

 

Mam umowę do sierpnia i też dostałem tego maila.

 

Negocjacje - to samo co teraz za mniej lub więcej za to samo lub za mniej :) WRU XX jest bardzo kuszące.

 

Pytanie do fachowców. Czy da radę wyrwać:

- za przysłowiowe 1zł moduł CI+

- za przysłowiowe 1zł Horizon Go

- Horizon za 1, 5, 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje - to samo co teraz za mniej lub więcej za to samo lub za mniej :) WRU XX jest bardzo kuszące.

 

Pytanie do fachowców. Czy da radę wyrwać:

- za przysłowiowe 1zł moduł CI+

- za przysłowiowe 1zł Horizon Go

- Horizon za 1, 5, 10zł

 

Masz poczucie humoru :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak całkiem serio, obecnie posiadam u nich Max HD +HBO, net 30MB/s (w zupelnosci wystarcza), + 60 minut, za co placimy 105 zł (umowa do listopada). Co z obecnych promocji da sie przy okazji zmian w regulaminie wynegocjowac? Nie ukrywam, ze zalezałoby mi na Horizonie (takie samo dziadostwo jak obecny thomson, ale przynajmniej 1 pudło a nie 2) + ew My  Prime. Z doświadczenia, jakiej kwoty mozna sie spodziewac finalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...