Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to opcja 60 bezpłatnych minut do sieci stacjonarnych (w tym do UPC) oraz komórkowych PLUS, ORANGE, T-Mobile, PLAY oraz operatów mobilnych korzystających z sieci tych że operatów GSM oprócz operatora " W rodzinie". Po wykorzystaniu 60 minut dostajesz dodatkowo 100 minut do wykorzystania do sieci UPC ( w tym chyba też do komórek UPC ale nie jestem pewny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolotek

Dziś gościu dzwonił z UPC i z przedstawionej wczoraj oferty się wycofał

powiedział ,że internet 60 mb/s umowa 18m to 64zł

a przy umowie na 24m 59zł (czyli o 1zł mniej niż dla nowych)

 

Odnośnie telefonu powiedział ,że się pomylił i proponuje mi za 80zł 60mb/s + 1h do wszystkich

ja na to ,że nowy abonent ma za 89zł do szystkich bez limitu i powiedziałem ,że jak jutro zadzwoni i przedstawi mi oferte za 65zł miesięcznie internet 60mb/s i tel 1h za 0zł to zaakceptuje.

Gościu coś kręci ,albo dał za dobre oferty.

 

Co o tym sądzisz?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC pracownicy dostają prowizje za jak "najlepiej" sprzedaną usługę , ofertę z internetem 60 MB zaproponował z najwyższej półki. Opcja z telefonem z 60 bezpłatnymi minutami za dodatkowe 19 złotych jest proponowana najczęściej do każdej usługi UPC, gdyż też jest najwyżej punktowana dla konsultanta. I w tym przypadku konsultant zaproponował "niby" tańszą ofertę niż ze strony zamówień UPC ale jednak droższą niż można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) Moja umowa z UPC dobiega właśnie końca. Obecnie płace ok. 150 zł za internet, tv oraz telefon który jest zupełnie niepotrzebny. Była to umowa na 3 lata. Tak wiem, beznadziejne rozwiązanie ale do tej pory nie ja zajmowałem się umowami :-P Pierwsze o czym pomyślałem to zmiana dostawcy na nc+ ponieważ strasznie zależy mi na kanałach sportowych jakie posiadają.

Niestety i ten pomysł legł w gruzach ze względu na problemy z montażem talerza. Ostatecznie zostajemy w UPC i tu moje pytanie. Co zrobić aby oferta była najkorzystniejsza? Wypowiem umowę i z pewnością mogę się spodziewać telefonu zwrotnego? I czy da się jakoś tak to utargować żeby mieć właśnie wspomniane kanały canal+ w najk najlepszej ofercie. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może być realna jak najbardziej. Jeśli bardzo zależy Tobie na tym telefonie a konsultant nie złoży Ci ponownie takiej oferty za 64 złote, złóż wypowiedzenie w BOK, w ciągu 7 dni ( mój rekord to 3 dni) zadzwoni do Ciebie konsultant z DUK, z nim uda Ci się utargować taką cenę a może i nawet lepsza ;)

 

Cześć wszystkim :) Moja umowa z UPC dobiega właśnie końca. Obecnie płace ok. 150 zł za internet, tv oraz telefon który jest zupełnie niepotrzebny. Była to umowa na 3 lata.

 

Złóż wypowiedzenie w BOK i czekaj na telefon z DUK, obecnie możesz utargować cenę za pakiet Select Extra HD + Internet 30 w cenie od 65 do 70 złotych, na Canal+ nie dają żadnych lepszych promocji czyli w zależności od pakietu zapłacisz 39,90 zł lub 49.90 za opcję full. Razem wyjdzie za pakiet z tańszą opcją Canal + około 104,90 - 109,90. W ramach promocji możesz dostać pakiet HBO HD za darmo na jeden miesiąc, ale musisz im o tym przypomnieć bo nie za bardzo dają sami tak od siebie :). Jeśli interesuję Cię może telefon to dostaniesz go za dodatkowe 4,99 zł do rachunku, możesz również utargować nagrywarkę, cena za nią do abonamentu jest różna od 1 zł do 10 złotych max. Wszystko dostępne jest w ramach promocji pt: " Wielka Rewia Usług" której jest 31 różnych kombinacji, a oferta tylko jest przez DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolotek

a jaka by byla cena za 60 mb/s ? samego internetu ? mówią ,że najtaniej 59zł ?!

 

co sądisz o tej oercie z telefonem 65zł miesięcznie w tym 60 mb/s + tel 1 h dobra oferta czy można jeszcze coś taniej ugrać ?

druga opcja z dziś to internet 30 mb/s + tel 4h za 65zł

 

Jak myślisz co warto wybrać i czy ceny OK czy można zejść z ceny jeszcze ? :) czy trzeba pisac rezygnacje dopiero pojawia sie lepsze oferty?

 

Z góry dzięki za odpowiedź ,pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za pomoc.

 

Moglibyście mi jeszcze powiedzieć czy decydując się na Canal+ w UPC będę miał dostęp do większości meczy angielskiej, hiszpańskiej i polskiej ligi? ( Czy są nadawane te same wydarzenie tak gdybym miał usługi świadczone w nc+ ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aglomeracji katowickiej z soboty na niedziele poprzesuwali stacje TV na inne multiplexy DVB-C, być może u Ciebie też ( nie wiem w jakim rejonie UPC mieszkasz) i nie zrobili aktualizacji w mediaboxach. Niedawno podobny problem był z History HD, na mediaboxach była wersja SD, a użytkownicy mediamodułów mieli normalnie wersje HD, a problem rozwiązali po ponad tygodniu. Nie masz nawet co robić resetu dekodera bo to nic nie przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, wyszukałem od początku wszystkie kanały i nadal nie mam Euronewsa. Może warto im zgłosić reklamację? Może później będę mógł ubiegać się o rabat za niedostępność tego kanału?

Problem dotyczy aglomeracji wrocławskiej (kod aktywacji 071).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zadzwonić do BOK, ale o jakiś rabat raczej nie masz co myśleć, ponieważ Euronews jest traktowany jako kanał dodatkowy i niegwarantowany w umowie. Zgłosić możesz ale możesz się spodziewać odpowiedzi że Euronews działa i wina leży po Twojej stronie, a konsultant sprawdzi czy dany kanał działa w centrum dowodzenia, czyli w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego, a jak wspomniałem wcześniej u nas działa. Za parę dni powinieneś mieć z powrotem Euronews.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie płaczę za Euronewsem, mam jeszcze z 10 innych kanałów informacyjnych do wyboru. Ale jakby to zrobili z FOXem (praktycznie co drugi dzień łapię kolejny odcinek, któregoś z ich seriali), HBO (zwłaszcza w poniedziałek wieczorem) czy innym kanałem filmowym, który oglądam często, to wtedy suchej nitki nie zostawiłbym na nich.

 

Ale jeśli chodzi o kanały gwarantowane, to mam prawie wszystkie w umowie, w tym Euronews. Nie przysłali mi jeszcze radosnego maila z podziałem na gwarantowane i nie gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Horizon wystartował:

 

https://www.horizon.tv/pl_pl.html

 

Brak paczek Canal+, paczek HBO, paczki AXN oraz podstawowego Polsatu (choć są Polsaty Sportowe czy Polsat Romans) i TVNu (choć jest TVN Turbo czy TVN Style). Kanały tylko w wersji SD, dlatego jest Mezzo czy MTV, ale nie ma Mezzo Live HD czy MTV Live HD (te kanały mają odrębne ramówki).

 

I nie ma TRWAM, ale jest za to TV Republika. Z TRWAM nie ma problemu, bo sami mają darmowy streaming na oficjalnej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Horizon wystartował:

.

Wystartował i już ma problemy. Próbowałem się zalogować i niestety wyskakuje błąd, ściągnąć aplikacji na tablet nie mogę gdyż aplikacja nie jest obsługiwana na te urządzenie :/

 

Zadzwoniłem na infolinię i dwóch konsultantów ( ogólny i dział techniczny ) nie mogli mi pomóc w tej sprawie, odnotowali błąd i mam czekać do czasu znalezienia powodu niedziałania usługi dla mojego konta. Jak znajdą to mają do mnie dzwonić i potwierdzić działanie usługi. Poczekamy zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...