Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Powinni zrobić pakiet typowo internetowy, czyli internet, Viaplay, HBO Max, Netflix i Disney. Miałby branie, bo coraz mniej ludzi ogląda TV, ale wtedy w statystykach mieliby zdecydowanie mniej abonentów TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - czy wg Ciebie promocja 6 miesięcy za free, a później 60zł za internet światłowodowy 600 mbps jest dobrą ofertą? Po wpisaniu swojej lokalizacji taka oferta mi się wyświetliła, choć w regulaminie jest zawarte, że to internet stacjonarny (nie pisze nic o światłowodzie).

 

EDIT - nie ma tematu, teraz jak wpisałem to wyświetliły mi się oferty pod POPC

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kubrak napisał:

A to Viaplay zaczęło jakoś lepiej działać? Chyba na początku roku była promocja, że za miesiąc viaplay było darmowe i z tego co pamiętam to była tragedia

Zależy do od tego na czym oglądasz, jakie są Twoje oczekiwania co do jakości i czy liczysz się z zerwaniem transmisji lub wyskoczeniem błędu.

Poza tym za 10 zł warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po drugiej rozmowie z DUK w temacie przedłużenia.

Teraz mam to co w stopce.

Interesuje mnie sam dostęp do neta, czy ktoś z Was negocjował ostatnio sam internet?

Mi zaproponowano takie ceny:

750 - 60,00 zł

1G - 70,00 zł

Czy to już sufit, czy można coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 09:53, lakiman napisał:

Zależy do od tego na czym oglądasz, jakie są Twoje oczekiwania co do jakości i czy liczysz się z zerwaniem transmisji lub wyskoczeniem błędu.

Poza tym za 10 zł warto.

 

 

Mi zależy przede wszystkim na płynnym odtwarzaniu :) z tego co pamiętam to jak próbowałem oglądać jakieś mecze to ciągle przycinało i nie dało się tego oglądać. A to standardowa oferta że da się dostać viaplay za 10 zł?

Edytowane przez kubrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na Apple TV 4K jest płynnie.

 

Na Android TV występują spadki jakości, ale poprawili płynność.  (stary Android 7 tv- Inne apki lepiej tutaj śmigają)

 Ogólnie nie ma co oczekiwać cudów o samej aplikacji.

 

Gdyby nie promocja w UPC, po 3 miesiącach w Play nie byłbym tym zainteresowany.( za 34 zł)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym było, ale zauważyłem, że troszkę ściema ten Internet "1 Gbps" w UPC.

Maksymalna prędkość regulaminowa to jedynie 940 Mb/s, wysyłanie 40 Mb/s, zwykle dostępna 658 Mb/s.

Pakiet 750 Mbps ma realne 750 Mb/s jako maksymalną prędkość, też wysyłanie 40 i zwykle dostępną prędkość 525.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to trudne jest do zauważenia, zwłaszcza na wifi, a i często na kablu - sporo sprzętu jeszcze ma karty 100 Mbps...

Ogólnie 750 Mbps jeszcze jakieś tam gwarancje ma adekwatne do usługi, natomiast już 1 Gbps ma je za niskie, a przeskok cenowy jest taki sam jak między innymi planami.

No i najważniejsze, 1 Gbps to maks. 940 Mbps tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze byłam w UPC, to zbliżanie się do wartości deklarowanych jako maksymalne nie stanowiło problemu przez większość czasu. Ale podobnie miałam w Vectrze. Jednak Vectra ma lepszy routing i wyjście w świat, szczególnie do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość sprawdzenia na żywo jakości nadawanego kanału (ten mały dekoder 4k). Chodzi o rozdzielczość i bit rate. Wczoraj wydawało mi się, że mecz na Polsacie lepiej wyglądał niż na Polsacie Sport Premium, który teoretycznie miał mieć wyższy bit rate (to ich określenie super HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o rozdzielczość i bit rate. Wczoraj wydawało mi się, że mecz na Polsacie lepiej wyglądał niż na Polsacie Sport Premium, który teoretycznie miał mieć wyższy bit rate (to ich określenie super HD).


Nie sprawdzałem na Polsacie, ale na PSP w UPC było źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim, 

Po złożeniu wypowiedzenia w UPC (obecnie umowa na czas nieokreślony pakiet 750Mbs/32 kanały TV - 77PLN/msc) otrzymałem telefon z działu utrzymania klienta z następująca ofertą: 

-500MBs/136 kanałów TV -55 PLN/msc

-1GBs/136 kanałów TV - 66 PLN/msc

Czy można coś więcej ugrać - niższa cena, lepszy pakiet (Zależy mi najbardziej na kanałach sportowych - Polsat Sport/Viaplay)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...