Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na przedłużenie warunków na tych zasadach. Umowa kończy się od marca, oczywiście odpowiednio wcześniej złożyłem wypowiedzenie, ale już nie zostało dużo czasu, a szczerze nie oglądam sportu , filmy raczej też na aplikacjach steamingowych tylko. Miałem teraz Canal + wszystkie kanały i może z dwa razy obejerzałem coś przez cały okres.

 

 89,99 zł:
Telewizja Pakiet Max Plus z TV 4K BOX 24 miesiące od 1 do 24 mies. 38,99 zł
Pakiet Viaplay 24 miesiące od 1 mies. 10,00 zł
Usługa UPC TV Go 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł
Internet Internet światłowodowy do 750 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 41,00 zł

 

za 99,99zł to samo z pakietem Max Premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Viaplay w podanych cenach już nie proponują HBO? Do tego dobrać sobie Viaplay za 10 zł..ale skoro nie zależy Ci na sporcie skupić się na  pakiecie HBO   w dobrej cenie.

Próbowałbym coś takiego przy obecnie oferowanych umowach dla nowych  wygenocjować z DUK. Sytuacja jest dynamiczna, bo teraz proponują ..karty o wartości 50 zł przy nowych kontraktach.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MAVERIC napisał:

Można nagrywać jeden kanał i oglądać drugi pod warunkiem że oba są z tego samego muxa, przy czym jeden z nich jest niekodowany.

 

Wielkie mi pocieszenie. To tak jakby powiedzieć, że możesz jednocześnie jeść śniadanie i oglądać telewizję, ale pod warunkiem, że będzie to kanał o tematyce kulinarnej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, lakiman said:

Zamiast Viaplay w podanych cenach już nie proponują HBO? Do tego dobrać sobie Viaplay za 10 zł..ale skoro nie zależy Ci na sporcie skupić się na  pakiecie HBO   w dobrej cenie.

Próbowałbym coś takiego przy obecnie oferowanych umowach dla nowych  wygenocjować z DUK. Sytuacja jest dynamiczna, bo teraz proponują ..karty o wartości 50 zł przy nowych kontraktach.

 

 

No właśnie wolałbym HBO, ale nie ma nawet dla nowych klientów z tego co widzę na stronie(Podobno było jeszcze niedawno) Babka z DUK powiedziała, że może dać HBO, ale za 24,90. Wydaje mi się, że tak jest ze względu na przejście HBO GO na HBO MAX od początku marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy UPC przyjmuje wypowiedzenia z terminem na zakończenie okresu promocyjnego umowy? Umowa jest do 02.06 i już chciałbym rzucić kwitem, co by z DUK ponegocjować :) Zdaje sobie sprawę, że w umowie jest info o miesięcznym okresie wypowiedzenia ale być może są elastyczni jak inni? Ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apezRwcześniej niż 3 miesiące przed końcem nie ma to sensu.

Ja złożyłem wypowiedzenie z miesiac temu. raz próbował się do mnie ktoś dodzwonić i nic. Cisza. Na razie mam czas bo do końca jeszcze nie całe 2 tygodnie. w sumie nie ma się co spieszyć z negocjacjami bo nic sensownego nie mają. Moja obecna umowa jest lepsza od tego co proponują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, apezR napisał:

Orientuje się ktoś, czy UPC przyjmuje wypowiedzenia z terminem na zakończenie okresu promocyjnego umowy? Umowa jest do 02.06 i już chciałbym rzucić kwitem, co by z DUK ponegocjować :) Zdaje sobie sprawę, że w umowie jest info o miesięcznym okresie wypowiedzenia ale być może są elastyczni jak inni? Ktoś coś? 

 

Wypowiedzenie ze skutkiem na koniec umowy promocyjnej możesz złożyć zawsze i operator ma obowiązek je przyjąć, ale nikt tak wcześnie nie będzie z Tobą negocjował warunków nowej umowy. Nie polecam tak robić bo może się okazać, że odrzucisz od razu oferty na kilka miesięcy przed końcem umowy i później oznaczą Cie w systemie, że rezygnujesz i już nikt nie zadzwoni. Poza tym najlepiej też składać wypowiedzenie kiedy na stronie widzimy fajna ofertę dla nowych bo wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że Ci ją zaproponują na przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...