Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie Ty głupoty piszesz
Jakie głupoty ? Ja podobnie TV prawie nie oglądam. Internet mam 1 Gigabit bo kosztował prawie tyle samo co 300 mega w lokalnej promocji w Netii z pakietem M TV, płacę 60 zł miesiecznie. Netflix mam z Turcji. Sprzedaję dostęp trzem osobom po 7 PLN miesięcznie, więc mi opłacają abonament. Amazon Prime jest na rok za 49 PLN. Do tego mam HBO GO za darmo od teściów... Ale kto co lubi i potrzebuje.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim rosnącym spadku subskrypcji na Viaplay , nawet te 10 zł jest opłacalne od abonenta UPC.

Play- UPC- Viaplay na razie z takiej współpracy wynikają korzyści dla klienta.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jan77 napisał:

W piątek, czy sobotę mam zaplanowane odłączenie usług i już od paru dni próbuje cofnąć to wypowiedzenie i za każdym razem niby się udało i co dzwonię to wycofane nie jest??? 

Ich podejście różni się też od tego jaką mają w danej lokalizacji konkurencję. U mnie jest Vectra i zawsze wyrwę  dzięki temu to co chcę w DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit Mikołaja jest bezkonkurencyjny i nie rozumiem krytyki tej oferty. Jedyne co mi się nie podoba, to kwoty ulg, lepiej, żeby nikt nie musiał płacić kary za wcześniejsze zerwanie umowy. Oczywiście jak komuś niepotrzebny komplet usług może wziąć najwolniejszy net, do niego gratis jest 35 kanałów DVB-C i resztę VOD można sobie zorganizować na boku. Przy okazji, w Vectrze jest tak samo, do netu dają ok. 30 kanałów DVB-C gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziu krytyka jest potrzebna! To co dla Ciebie jest bezkonkurencyjne dla innych niekoniecznie. Spójrz na to z innej strony - podpisujesz lojajkę na 2400 zł. A co do szybkości internetu to niestety operatorzy idą w szybkości które już to wcześniej pisałem 95% są albo zbędne, albo nie mają nawet sprzętu który tą prędkość wyciągnie, ale podniecają się że mają 1 giga. Operatora zwiększenie prędkości nic nie kosztuje, a abonenta już tak. Więc Zuziu jeśli znasz operatora który za 100mb/s bierze 25-30zl to daj znać. A te niby programy "dodawane" do internetu to nic innego jak naziemna darmówka.

Edytowane przez Błażej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamietąć, że zgodnie z reglaminem UPC gwarantuje przy 750 Mbps tak naprawdę 600 Mbps i to przez 80% czasu, a w pozostałych porach np. w godzinach szczytu ta gwarancja spada do 280 Mbps.

A mają na tyle przeciążoną sieć, że limitują już pojedyncze sesje. A buforująca TV "smart" po Internecie tylko dodaje problemów w tym temacie.

Nie zmienia to faktu, że oferta jest dobra, ale tak jak pisał @Mr. Orbita to pompowanie wyników i niemal na pewno do tego dokładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawop napisał:

Kup sobie lepszy sprzęt, to nie będziesz miał vhsplaya
 

Co ty masz w domu to twoja sprawa nie wnikam, co ja mam u siebie to wiem i nie narzekam. Może kolega powinien w okularki zainwestować? Wystarczy odpalić zakładkę "Kanały tv", na marginesie współczuję wady wzroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Błażej napisał:

Zuziu krytyka jest potrzebna! To co dla Ciebie jest bezkonkurencyjne dla innych niekoniecznie. Spójrz na to z innej strony - podpisujesz lojajkę na 2400 zł. A co do szybkości internetu to niestety operatorzy idą w szybkości które już to wcześniej pisałem 95% są albo zbędne, albo nie mają nawet sprzętu który tą prędkość wyciągnie, ale podniecają się że mają 1 giga. Operatora zwiększenie prędkości nic nie kosztuje, a abonenta już tak. Więc Zuziu jeśli znasz operatora który za 100mb/s bierze 25-30zl to daj znać. A te niby programy "dodawane" do internetu to nic innego jak naziemna darmówka.

To oferta nie dla Ciebie tylko dla potrzebujących TV usług premium i szybkiego neta.

To prawda, że operatorzy wpychają coraz szybszy net, żeby podnieść cenę, na to już nic nie poradzimy.

 

 

5 godzin temu, bgmnt napisał:

Trzeba pamietąć, że zgodnie z reglaminem UPC gwarantuje przy 750 Mbps tak naprawdę 600 Mbps i to przez 80% czasu, a w pozostałych porach np. w godzinach szczytu ta gwarancja spada do 280 Mbps.

A mają na tyle przeciążoną sieć, że limitują już pojedyncze sesje. A buforująca TV "smart" po Internecie tylko dodaje problemów w tym temacie.

Z limitem na pojedynczą sesję to jest od dawna.

A net UPC już nie jest taki dobry jak kiedyś, lepsze parametry gwarantuje Vectra, do tego doszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Błażej napisał:

A internet Play stacjonarny to z czyich łącz korzysta?

Z Vectry, ale nie dają publicznego IP.

Już lepiej wziąć najniższy pakiet bezpośrednio z Vectry na umowę bezterminową.

 

UPC miało kiedyś w ofercie pakiet 150 Mb/s, upload 25 Mb/s. Niestety nie jest już dostępny dla nowych klientów, szkoda, bo wielu ludziom tyle wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałem, ciekaw jestem jak ta współpraca będzie się układała po formalnym przejęciu UPC przez Playa.  A w ofertach tzw. utrzymaniowych UPC jaka jest najniższa cena za internet, czy ktoś się z Was orientuje? W Vectrze jeszcze kilka dni temu internet 300 bez zobowiązania  i instalacją za 1 zł kosztował 39,99 zł, teraz podnieśli cenę do 49,99 zł.

Edytowane przez Błażej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit mikołaja jest bezkonkurencyjna na rynku. 

 

Sam internet światłowodowy max 30mb/s kosztuje 50 zł, zależy w jakieś miejscowości mieszkacie. 

Dodajcie Polsat lub Canal+ +, za 70 zł i to brak HBO, Viaplay, Cinemax, Filmbox, itp. 

 

Tu w hicie mikołaja za 99 zł nie dość że macie wszystkie programy z Polsatu i Canal+ to w dodatku HBO, Cinemax, Viaplay, PSP, itp. 

Nie ma obecnie lepszej oferty na rynku. 

 

Jak wspomniałem wcześniej... Niektórzy płacą 50 zł za internet i 25 zł za HBO GO, 34 zł za Viaplay... A gdzie programy tv? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit Mikołaja jest.... Taki se. W wakacje UPC mialo u mnie ofertę umowa na rok abonament 119 zł w tym internet 1 gigabit i wszystkie programy TV, HBO, Canal +, wszystko poza kanałami przyrodniczymi .

Nie wiem jak się nazywała promocja, ulotki były na klatce powieszone.

To była pewnie jakaś promocja lokalna. Mam z operatorów dostępny UPC, VECTRA i FTTH NETIA i FTTH Orange.

Więc jest spora konkurencja to może dlatego.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Ludzie ogarnijcie się.
Pełny pakiet TV, HBO, Viaplay, Eleven, PSP, internet za 99 PLN. Nie ma i do tej pory nie było lepszej oferty.
Polaczkowi nigdy się nie dogodzi.

 

Dokładnie i jeszcze internet w cenie. 

 

Ludzie płacą za sam internet 50 zł a tu full pakiet z obu platform i premium tv. 

 

Takiej promocji nikt nigdy nie dał i żałuję, że mam umowę ponad rok bo bym brał teraz gdybym mógł ten hit mikołaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...