Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Przez fb też można ale to trochę trwa a tak ogólnie to dostałem już odpowiedz która brzmi tak

 

z informacji, które uzyskałem wynika, że wielkość Twojego nowego miesięcznego abonamentu od 18.08.2016 (po zmianie umowy) wynosi 69.99 zł (do 18.08.było to 79,00). Dodatkowo w związku ze zmianą warunków umowy została naliczona jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 10,00 zł, co razem daje 79,99. Natomiast w związku z tym, że za cały sierpień zapłaciłeś już 79,00 zł, a od 18.08.2016 wartość Twojego miesięcznego abonamentu jest niższa została wprowadzona korekta w wysokości 4,07 zł, co ostatecznie daje końcowe saldo w wysokości 75,92 (79,99-4,07).

 
Tylko że Pani w biurze o opłacie aktywacyjnej mnie nie poinformowała  mogę coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie i na e-mailu który przysłali z potwierdzeniem usług nic nie pisze o opłacie aktywacyjnej 

Napisałem ze nie dostałem żadnej informacji o opłacie aktywacyjnej  i przed chwilą na fb przyszła taka wiadomość która mnie zadowala  :wink:

 

Przepraszamy za brak informacji ze strony naszego pracownika o opłacie aktywacyjnej. Podjęliśmy decyzję o wyksięgowaniu naliczonej opłaty. Jedna z kolejnych faktur zostanie obniżona o 10zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zapytanko: czy do dekodera Horizon można podłączyć zewnętrzny dysk albo zwiększyć jego pojemność? Bo 500 MB to trochę mało.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu, zamieszczoną w dodatku jako cytat. Poprawiono też nieco pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, te kobiety, i te seriale.
Pozdro. ;)

 

Edit:
A tak na poważnie.
To masz kilka sposobów na rozwiązanie problemu.Niektóre bardziej kosztowne,inne mniej.
W zależności jaki posiadasz TV.
* jeżeli kobieta skupia się głównie na serialach to TV SMART, najlepiej samsung, posiada najwięcej aplikacji typu VOD. Niczego nie musisz nagrywać. Wszystkie seriale masz (lub prawie wszystkie) w tv.
* jeżeli interesują Cię(Żonę) inne treści rezygnujesz z horizona.
Wkładasz do tv kartę Cl+ od UPC podpinasz dysk(już chyba nawet 5 TB) i nagrywasz wszystko co chcesz (wymagany nowszy model tv z obsługą takowej)
* nagrywasz treści na kompa z serwisów i sreamujesz na tv, lub później na dysk i do tv.
(taka trochę manufaktura w obecnych czasach)
* jak sobię przypomnę coś więcej, dam znać :)
A tak na marginesie.
500 GB. to naprawdę sporo.
Nagrywam, oglądam, usuwam.
W dzisiejszych czasach to nie są jakieś skarby, co byłoby żal.
Nie to co kiedyś( film 700MB) ściągało się nawet i tydzień.
Pozdrowienia dla Małżonki.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki , są jakieś realne szanse na wymiane routera na ten nowy bez przedłużania umowy ? (Przy przedłużeniu chcieli podnieść abo o 40zł za to samo + ten router i horizon)

A jaki chcesz ten nowy? Jedyna szansa to awaria obecnego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, chciałbym żeby UPC podłączyło budynek w którym mieszkam, w jaki sposób można zgłosić chęć przyłączenia ale nie na zasadzie konsultant sprawdził że "komputer powiedział brak możliwości"?

Przecznicę obok UPC ma instalację i interesowało by mnie żeby to jednak jakiś technik sprawdził i ewentualnie oszacował koszt i złożył jakąś propozycję. Moja wspólnota mogłaby partycypowania w kosztach gdyby to było niezbędne.

Czy jest ktoś na tym forum kto wie jak to zrobić i się nie odbić od ściany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel wspólnoty musi sam złożyć propozycję do UPC i po ustaleniu przebiegu światłowodu są szacowane kosztorysy i ile będzie trwało załatwienie formalności oraz czy UPC będzie się kalkulowała taka inwestycja. Z doświadczenia napiszę, że kolega próbował taką sprawę załatwić, gdyż linia idzie 150 metrów od posesji i chciał z paroma sąsiadami podłączyć UPC, lecz operator wyliczył, iż podłączenie od studzienki do skrzynki i podpięcie 3 domów będzie wynosiło w okolicach 20 000 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli jest to dom na jakimś większym osiedlu domków jednorodzinnych na terenie jakiegoś większego miasta to może byłaby na to szansa.

Jeśli jest to jednak wieś "zabita dechami" i położona z dala od miasta to nie ma szans. :/

 

Ja nie miałbym nic przeciwko, gdyby UPC zawitało też do mojej miejscowości. :) Wówczas może wziąłbym sobie od nich tylko sam Internet, zamiast obecnej Neostrady. Ale o tym mogę sobie raczej tylko pomarzyć... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...