Skocz do zawartości

Prison Break opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Prison Break (nie skazany na śmieć - tej nazwy nie lubię) jest najlepszym serialem jaki do tej pory powstał. Trzyma w napięciu, jest nieprzedwidywalny, doskonali aktorzy, wciagająca fabuła. Serial jest the best i jestem wielkim fanem tego serialu. Przyznam się, że jestem na 16 odcinku 2 serii i już nie mogę doczekać sie wtorku na kolejny odcinek. Kocham ten serial i nie wiem co zrobię jak się skończy 2 seria. Po prostu - serial jest bardzo dobry i mam mnadzieję, że taki dalej zostanie. Pzdrawiam wszystkich fanów tego serialu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat 3 serii?

 

witam!!

3 seria będzie na 100%. Zapewnił już o tym reżyser Prison Breaka. ok .90% kospiracji zostanie ujawniona w 2 sezonie,ale te 10% w 3...w ostatnich epizodach będą pojawiać się nowe osoby, jedna główna postać zniknie(prawdopodobnie zostanie porwany/a)...2 sezon skończy się 2 kwietnia a 3 zacznie na początku wrzesnia..wiec 5 miesiecy czekania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polsat kupił prawa do emisji kolejnych 22 odcinków amerykańskiego serialu "Skazany na śmierć" ("Prison break"). Prawdopodobnie pokaże je jesienią.

fot.www.polsat.com.pl

Serial jest nadawany od 28 stycznia br. o godz. 20. Średnia widownia wyemitowanych odcinków pierwszej serii wyniosła 6,08 mln osób, przy 33,49 proc. udziału w rynku (dane AGB Nielsen Media Research), co oznacza ponaddwukrotny wzrost w stosunku do sytuacji sprzed roku. Emisją ”Skazanego” Polsat rozpoczął budowanie wieczornego pasma niedzielnego. Godzinę po ”Skazanym na śmierć” emitowany jest od 4 lutego serial ”CSI: Kryminalne zagadki Miami”, a od 4 marca pasmo o 22 wzmocnił polski serial kryminalny ”Prawo miasta”.

 

 

Więcej w Presserwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...