Skocz do zawartości

DIGIT ISIO STC UHD


ernet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie że jak używam pilota to miga dioda w tv

Jak właczam wyciszenie dzwięku to nie działa

Wciskasz wyciszanie pilotem od dekodera ?

Spróbuj sobie zmienić kod pilota dekodera TechniSat na SAT2.

 

Jeśli chodzi o Wifi to wersja UHD nie ma wbudowanego WIFi (STC i STC+ mają). Musisz użyć adaptera z poniższego linka:

 

https://www.technisat.com/de_DE/TELTRONIC-ISIO-USB-WLAN-Adapter/352-8773-9099/?article=0002%2F3633

Hej już mi kanały wyszukał

 

On ma wifi? NIechce mi wyszukać sieci pojawia się komunikat po angielsku

 

Jak korzystam z modułu to nie da się jeden kanał oglądać a z drugiego oglądać?

 

jak wchodze w epg to jest program ale nie ma programu kolejnego na liscie

 

Jak wgrałęm opragromowanie z 4 kwietnie to pojawia się komuniakt inicjalizacja modułu i weryfikacja urządzenia

 

Jeśli chcesz oglądać jeden program a drugi np. nagrywać i korzystasz z modułu to proponuję przejść do: Menu-> Zarządzanie filmami DVR/muzyką/obrazami -> Ustawienia DVR i włączyć opcję Późniejsze dekodowanie CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w opcjach w:

Menu główne / Ustawienia / Ustawienia podstawowe

Poniżej jest opcja: Kod pilota - zmień z SAT1 na SAT2

Na marginesie: ile wyszukuje Tobie wszystkich kanałów tv (All TV Channels) z satelit Astra i Hot Bird. U mnie dzisiaj jest 2592.

Pytam dlatego, czy przypadkiem przy wyszukiwaniu automatycznym nie omija u mnie któryś jeszcze transponderów z tych satelit.

Póki co wyłapałem 5, które zawsze dodaje poprzez wyszukiwanie ręczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to też kwestia ustawienia anteny odnośnie tych kanałów.
Ja korzystam z monoblock i w tygodniu postaram się podesłać chociaż z Hot Bird wykaz częstotliwości, które wyszukuje ręcznie.
Chcę sprawdzić każde z tych ponad 100, które są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliście najnowszą wersję oprogramowania z 3 maja?

 

TV live - dekoder wystawia listę z programami, które są udostępnianie.

Jeśli inny telewizor podłączony do sieci wspiera DLNA TV to w otoczeniu sieciowym bądź w opcjach multimedii będzie miał dostępne programy zasoby dekodera ISIO STC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Orientuje się ktoś czy w opcjach tego dekodera jest możliwość podglądu na parametry wszystkich transponderów wybranej przez siebie satelity, bo zastanawiam się co się wydarzy gdy dany tp. zmieni swoje parametry, np. SR/FEC, czy dekoder przeszuka wszystkie pasma czy je ominie. Na marginesie dodam, że mam Fergusona Ariva i tam taka właśnie funkcja występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pobrać przez satelitę nową wersję oprogramowania, która widnieje na stronie Technisat: https://www.technisat.com/pl_PL/DIGIT-ISIO-STC-UHD/352-1637-10861/

Potrzebuje szczegółowych danych, aby wprowadzić w menu urządzenia:

- częstotliwość tp.

- polaryzacja

- symbol rate [kBd]

- PID

- Serwis-ID

Dodam, że dane mogą dotyczyć satelit: Hot Bird oraz Astra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.09.2018 o 21:48, leszekm napisał:

Czy istnieje możliwość szybkiego wyszukania programów  z danego satelity?

Dostępne są trzy 3 tryby wyszukiwania kanałów: automatyczne, poszerzone i ręczne. Można również w trybie ręcznym wybrać wybraną przez siebie satelitę lub dany transponder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale źle zadałem pytanie.Chodzi mi o przycisk np.sat(jak np.w Technomate HD8000) po naciśnięciu którego pojawia się lista znalezionych wcześniej satelit. W Technisacie muszę nacisnąć kilka przycisków aby dostać się do wybranego satelity.

Aktualne jest pytanie o konfigurację obrotnicy.W instrukcji nie zalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O obrotnicę Ci niestety nie odpowiem i nie chce wprowadzać w błąd. Nawiązując znów do wcześniejszej odpowiedzi najszybsza ścieżka do podglądu satelit wg mnie jest taka: 

Ok->opt->filtr->satelita

Ja również mam pytanie, czy dostrzegłeś w

menu możliwość podglądu danych transponderów danego satelity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.03.2018 o 11:28, shark napisał:

Obecnie zaktualizowana najnowsza wersja jaką posiadam to 2.68.0.7 (3485b), a na oficjalnej stronie Technisat występuje możliwość pobrania wersji 2.73.0.1-3775.

Pojawiła się nowa wersja softu 2.73.0.6-4040

https://www.technisat.com/pl_PL/DIGIT-ISIO-STC/352-1637-10861/?article=0100/4757

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wgrałem to oprogramowanie. Pojawiły się 2 nowe funkcje specjalne, ale nie wiem, o co chodzi.

Miga mi obraz czasami na tym dekoderze. Trzeba wyłączać i uruchamiać ponownie albo wyciągać wtyczkę z sieci.

Ten dekoder chyba nie obsługuje HDR.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci tak. U mnie wszystko działa po zaktualizowaniu softu bez zastrzeżeń, odpukać. :-) Nawet zauważam, że oprogramowanie pracuje szybciej. Podgląd EPG jest szerszy i menu bardziej intuicyjne. Dodali jeszcze aktualizację list programów (DVB-IP) oraz tak, jak piszesz, dodatkowe funkcje specjalne (mniej z nich korzystam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Osobiście z tego dekodera korzystam (dane w stópce) lecz pomyślałem, czy może jest jakieś obejście, aby uruchomić na nim dodatkowo jeszcze CP, ale brak jest 2. gniazda na moduł CI+, a samej karty znów nie obsługuje...

Pozostaje czekać na następcę, być może wtedy będą dostępne dwa sloty na CI+ lub warto pomyśleć o innym dekoderze np. na Linuxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...