Jump to content

Recommended Posts

@Poland

Nie będzie żadnych przenosin. Eska TV co prawda może zostać zmieniona w kanał ogólny o roboczej nazwie Nowa 2, ponieważ otrzymała miejsce w konkursie, który nie miał kryteriów tematycznych, ale na pewno nie może zamienić się miejscami z kanałem Nowa TV, który z kolei otrzymał miejsce za wygranie konkursu na kanał ogólny z dodatkową specyfikacją nakazującą emitowanie filmów i seriali. Natomiast Fokus TV otrzymał miejsce za wygranie konkursu dla kanału dokumentalnego.

• Confused 1

Zmiana Eski w coś innego była by strzałem w stopę, to obecnie jedyny kanał muzyczny w DVB-T (pomijając muxy lokalne), który gra coś innego niż tylko disco polo. Poza tym na to musiałby wyrazić zgodę ZPR, bo mimo że nie są już właścicielami stacji, to przecież mają prawa do samej marki Eska i coś tam do powiedzenia mają.

• Upvote 1
1 godzinę temu, JohnnyBravo97 napisał:

@Tomo21 Ominąłeś jeszcze Polo TV :D A nie schodząc od tematu to myślę, że faktycznie kanał dzięki Polsatowi może się trochę podbudować :) 

Nie ominąłem, przeczytaj uważnie ;)

8 godzin temu, Kuba148 napisał:

Polsat zniszczy kanał do reszty!

A może zrobi z niego najlepsze programy ze wszystkich swoich kanałów?

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
  • Confused 2
  • 3 weeks later...