Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Od dziś za emisję kanału odpowiada Polsat. W MUX8 jest już tylko jedna ścieżka z napisami, a nie 4, a druga ścieżka dźwiękowa zmieniła nazwę z eng na aux. Na moim telewizorze ucina kawałek napisu TV (za daleko wysunięty do krawędzi ekranu). Oznaczenie wiekowe jest OK.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawostką jest to, że gdy Nowa TV w przekazie satelitarnym została zakodowana (początkowo była FTA) to z początku była dostępna tylko na platformie nc+ (obecnie Platforma CANAL+), natomiast w Cyfrowym Polsacie nie. Dopiero później, po jakimś czasie, Cyfrowy Polsat również dołączył ten kanał do swojej oferty. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przygoda ZPR  z telewizją oficjalnie dobiegła końca, a szkoda, bo widziałem duży potencjał w tym nadawcy, którego jak widać, przerosło nadawanie w DVB-T.

 

7 godzin temu, truszek napisał:

I pewnie za niedługo Kiepscy na kolejnej antenie.

To nie jest wykluczone, aczkolwiek gdyby tak miało być to by to zrobili po przejęciu połowy udziałów. Myślę jednak, że choć Nowa TV pozostanie dość przeciętnym kanałem, to jednak nie zostanie zepsuta przez dobrze nam znane produkcje Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie i nie będą kombinować ze zmianą nazwy! Dlaczego? Bo KRRiTV zaraz zacznie się temu przyglądać i im kłody pod nogi kłaść, że kombinują sobie. Dlaczego Discovery Polska po przejęciu kanału Metro TV nie zmieniło nazwy i nie kombinowało nic z tym? Chyba jakiś powód też mieli i tym powodem była KRRiTV. Koniec i kropka!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland

Nie będzie żadnych przenosin. Eska TV co prawda może zostać zmieniona w kanał ogólny o roboczej nazwie Nowa 2, ponieważ otrzymała miejsce w konkursie, który nie miał kryteriów tematycznych, ale na pewno nie może zamienić się miejscami z kanałem Nowa TV, który z kolei otrzymał miejsce za wygranie konkursu na kanał ogólny z dodatkową specyfikacją nakazującą emitowanie filmów i seriali. Natomiast Fokus TV otrzymał miejsce za wygranie konkursu dla kanału dokumentalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana Eski w coś innego była by strzałem w stopę, to obecnie jedyny kanał muzyczny w DVB-T (pomijając muxy lokalne), który gra coś innego niż tylko disco polo. Poza tym na to musiałby wyrazić zgodę ZPR, bo mimo że nie są już właścicielami stacji, to przecież mają prawa do samej marki Eska i coś tam do powiedzenia mają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...