Jump to content

Recommended Posts

Kret zachował się żałośnie. Ale miny Tadli mnie trochę rozbawiły. 

Jedno warte drugiego. Tadla też strasznie zachowuje się nieprofesjonalnie demonstracyjnie odwracając głowę czy wyma[beep]ąc demonstracyjnie tymi rękami ,że nie ma pierścionka. 

Brak słów na takie zachowanie i tyle. Aż dziwie się, że Sygut nic z tym nie robi.

Kurski Kreta nie wyrzucił - on sam odszedł z TVP po tym, jak nie przedłużyli z nim umowy o prace.

Show robione przez upadłe "gwiazdki"

Nikt już na nich nie zwraca uwagi bo pracują w niszowej tv to co się dziwić,że chcą jakoś wypłynąć..

Generalnie mam absmak.

To Tadla zachowała się jak rozkapryszona księżniczka - mogła trochę  poudawać na wizji.

Byłe gwiazdy TVP. Miały być twarzą nowej stacji i będą - upadku. Teraz widać jakie to "gwiazdy", profesjonalizm pełną gębą. Konkurencja raczej bić się o nich nie będzie. Wyobrażacie sobie takie zachowanie u Ziemca, Gugały, Rymanowskiego, czy Gawryluk?

(...)sam odszedł z TVP po tym, jak nie przedłużyli z nim umowy o prace.

:rofl: Dobre zdanie :)

Edited by jaszek

Kurski Kreta nie wyrzucił - on sam odszedł z TVP po tym, jak nie przedłużyli z nim umowy o prace.

Frontowcu to się wyklucza. Nie przedłużył z nim umowy= Nie chciał z nim dalej współpracować, co jest właściwie równoznaczne z wyrzuceniem go. 

Od 1 maja br. Nowa TV będzie emitować seriale Polsatu: ''Mamuśki'' (7:30 i 8:00), ''Daleko od noszy'' (8:30 i 9:00) oraz ''Halo Hans'' (9:30).

No to teraz czekać aż pojawią się Trudne Sprawy i różne bzdety.

I zaczynamy "politykę" która jest skutkiem przejęcia części udziałów kanału Nowa TV przez Polsat. Czekamy jeszcze na Kiepskich i paradokumenty. :P 

Tylko czekać aż zlikwidują ''24 Godziny'' - Polsat zlikwidował serwisy informacyjne w TV4 kilkanaście lat temu, to i pewnie też zlikwiduje ''24 Godziny'' jeśli tak dalej pójdzie  :(.

Edited by Frontowiec

Jeśli będą mieć 100% udziałów i ZPR nie będzie mieć już nic do gadania, to pewnie tak zrobią. 

Super! Bardzo dobra wiadomość! Pierwsze Daleko od noszy to świetny serial komediowy, którego już nie dałoby się powtórzyć w dzisiejszych czasach. Mamuśki to też całkiem udana pozycja. Lubiłem je oglądać na ATM Rozrywki w wieczornym paśmie, jak jeszcze tam były  ^_^

Szkoda tylko, że o takiej porannej porze. Wtedy to albo śpię, albo czekam na autobus  :mellow:

Jeśli już odważyli się na taki krok, to w takim razie czekam na wieczorną emisję powtórkową. A także na Świat według Kiepskich, najlepiej tak z pierwszego pięciolecia  ^_^

Od 1 maja br. Nowa TV będzie emitować seriale Polsatu: ''Mamuśki'' (7:30 i 8:00), ''Daleko od noszy'' (8:30 i 9:00) oraz ''Halo Hans'' (9:30).

Brawo Solorz. Nowa TV nigdy nie była specjalnie przeze mnie szczególnie lubianym kanałem (doprawdy, Zoom czy Metro  przy tym to kanały  wręcz "premium") a teraz mam pełną zgodę samego wielkiego, wąsatego, krzywozębnego, wyłupiastookiego króla  na to by wreszcie przenieść ten kanał tam gdzie jego miejsce - dokładnie pozycję przed "Super" Polsatem - na samym końcu listy gdzie znajdują się tak znakomite kanały jak TVP Rozrywka czy Trwam.

Oczekiwaliście odpowiednika CANAL+ lub HBO w darmowej telewizji? "This is business", drodzy panowie. ;)

Zaczyna się. A archiwum bogate. 

Czego się spodziewaliście po przejęciu Nowej TV przez Polsat? (choć w rzeczywistości Polsat przejął 49% udziałów w Nowej TV). To było do przewidzenia, że pojawią się w ramówce seriale Polsatu - tylko czekać aż w ramówce Nowej TV zobaczymy paradokumenty typu ''Dlaczego Ja?'' czy ''Trudne Sprawy''.

Edited by Frontowiec

Oczekiwaliście odpowiednika CANAL+ lub HBO w darmowej telewizji? "This is business", drodzy panowie. ;)

Oczywiście, że nie ale na 10 z kolei stacji puszczać to samo. Polsat2 kanałem powtórkowym Polsatu, Tv4 kanałem Polsatu2 itd. Bez przesady.