Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że takie kursy przeprowadza się w każdej szkole, na studiach, w miejscach pracy, do tego są też specjalne poradniki w internecie... tak naprawdę to są podstawy, które każdy powinien znać i nie potrzeba do tego żadnego bzdurnego paradokumentu, w którym scenariusze wyglądają jakby je pisali ci od historyjek w "Chwili dla Ciebie".

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Polsat powinien dać "Wydarzenia 18:50" na żywo także na Nowa TV.

Nowa TV będzie jedynym kanałem Polsatu o zasięgu krajowym w DVB-T.

Śmiechem jest że wymogi programu informacyjnego wypełniają programem "Interwencja taka jest Polska".

Pomysł z retransmisją "Wydarzeń 18:50" autorstwa @WinExpert.

Ten kanał stał się śmietnikiem.

Edytowane przez Mateusz2006
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziwna sprawa zdarzyła się podczas emisji filmu "Kawiarenka", który wyemitowano w dniu 24-09-2022 od 23:15 do 1:30, mianowicie: przy samym końcu filmu (była prawie końcówka filmu/?/) poszły reklamy. Film w mojej opinii był dość ciekawy i specjalnie (czego raczej nigdy nie robię) zostawiłem na reklamach by zobaczyć jak ów film się skończy. Po reklamach od razu wyemitowano serial dokumentalny "Mój nawiedzony dom". Końca filmu oczywiście nie było, nawet jego napisów końcowych. Szkoda, bo ciekawy byłem zakończenia. Trochę dziwna sytuacja, bo byłem pewien ze wyemitują do końca. Pierwszy raz się z takim przypadkiem spotkałem i zaskoczyło to mnie bardzo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pod koniec tego roku i na początku przyszłego roku zmiany w ramówce także będą miały miejsce na kanale Nowa TV. 

Jeżeli w kolejne weekendy będzie podobny plan dnia, jak w Nowy Rok to na Nowej będziemy mogli oglądać pasmo filmowe!

Tutaj ramówka na 1 stycznia 2023: https://www.telemagazyn.pl/nowa_tv/?dzien=2023-01-01#program . Z rana będzie pasmo bajkowe - Nickelodeon, gdzie podobnie jak w poprzednie tygodnie będzie wyemitowany m.in. Psi Patrol,  ale po nim pojawi się, i mam nadzieję, że będzie pojawiać się częściej film familijny, a w ten dzień, jak i w Sylwestra pokazany zostanie Stuart Malutki. Później Bogaty dom - Biedny dom  i dwa odcinki programu Polacy za granicą. Następnie pojawi się coś co bardzo mnie cieszy. Chodzi mi o pasmo filmowe! Filmy emitowane będą od 16:00! Mam nadzieję, że powyższa ramówka pojawi się nie tylko w Nowy Rok, ale będzie stałą ramówką weekendową.

W tygodniu też pojawią się zmiany, ale będą mniejsze, niż ma to miejsce w weekendy. Link do ramówki na 2 stycznia: https://www.telemagazyn.pl/nowa_tv/?dzien=2023-01-02#program

Pierwsze zmiany będziemy mogli zauważyć jeszcze w Grudniu.

Edytowane przez September77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Cytat

Wraz z końcem września - po niemal dziesięciu latach pracy - Piotr spamczyk zakończy współpracę ze spółką TV Spektrum, nadawcą kanałów Fokus TV i Nowa TV - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/piotr-spamczyk-odchodzi-dyrektor-programowy-fokus-tv-nowa-tv-edward-miszczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Również chciałbym, aby powstał taki kanał, ale marne na to szanse. Mało tego, Polsat niszczy fizycznie nośniki ze starymi produkcjami (wiem o Disco Relax i Dosco Polo Live, ich już nie ma w archiwum). Rozumiem, że na wiele rzeczy nie mają licencji VOD, ale na TV chyba nie na wszystko wygasła? Mowa oczywiście o polskich programach. Obawiam się jednak, że nawet jakby taki kanał powstał, to ramówka ograniczyłaby się do ogranych seriali typu Miodowe lata, Rodzina zastępcza. Może od biedy początkowe sezony paradokumentów. Sorry za lekki OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niszczenie archiwów przez Polsat to rzecz haniebna bo nie tylko kasują nośniki ale i programy z dzisiejszego Polsat Box Go. Jako przykład podam „Interwencje" w przypadku której jeszcze w czasach „Ipli" były pierwsze odcinki prowadzone jeszcze przez Janusza Zadurę czy Joannę Kurską widniejącą wtedy pod panieńskim nazwiskiem Wąsowska. Teraz są już tylko nowsze wydania wspomnianego programu. 

 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...