Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się. Jest właśnie program polityczny: Crashtest. Tylko to jest dziwne bo czas trwania pisze, że 12 minut, a w programie jest od 19 do 19:10...

Dziwna nazwa jak na program tego typu. To chyba jest to Wielowieyskiej, odpowiednik tego co na Zoom TV robi Kuźniar. Na całe szczęście nie jest to długie i akurat w czasie gdy na innych kanałach są inne rzeczy, często ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Metro, to sporo będzie głównie filmów dokumentalnych zakupionych z National Geographic i Discovery Channel, gdzie także pojawią się programy Dominiki Wielowieyskiej, Mikołaja Lizuta i Radia Złote Przeboje (szkoda że nic nie dali z Radia Pogoda, np. ''Pogodni Panowie'' prowadzony przez duet Krzysztof Szewczyk-Wojciech Pijanowski).

 

Co do oferty filmowej, to jest ciekawa. Wśród filmów zobaczymy m.in. ''Zoolander'' ze specjalnym udziałem Prezydenta-Elekta USA Donalda Trumpa, ''Prawdziwe męstwo'' braci Kohen, ''Wróg u bram'', ''Dziecko Rosemary'' Romana Polańskiego czy ''Go fast - szybcy i bezwzględni'' (jest to parodia filmu ''Szybcy i wściekli'').

 

Serial ''Cztery Poziomo'' pamiętam, oglądałem jak jeszcze miałem CANAL+ (leciał w piątki o 19:30).

 

Ciekawi mnie także ten program ''Wideonewsy'', pewnie będzie to program z ''michałkami''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zdecydowanie najgorzej z nowych kanałów. Filmy sto razy odgrzewane - to akurat było oczywiste, ale daytime to jakieś mdłe popłuczyny. Jeden sensowy serial to za mało.

 

Program Wielowieyskiej prowadzony w samochodzie pojawił się zanim Kuźniar tak zaczął prowadzić swój program, tylko nie miał takiego przebicia jak ten Kuźniara. Więc to nie Wielowieyska a Kuźniar się zainspirował bardziej doświadczoną koleżanką.

 

A oba zerżnęły z programu "Duży w maluchu". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajmy sobie teraz to z prezentacją na stronie Delegaty, która to zakładała taki oto podział ramówki:

29% Filmy i seriale
11% Dokument
7% Programy edukacyjne
6% Poradnictwo
6% Rozrywka
5% Publicystyka
3% Programy dziecięce i młodzieżowe
2% Muzyka rozrywkowa
1% Informacje
1% Kultura
1% Animacje

Z tego, co widzę to w ramówce coś się pokićkało, gdyż w przewadze są dokumenty a nie filmy i seriale. Słaba jest też widoczność informacji i edukacji - chyba tutaj ilość jest poniżej tego, co zakładano.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland ma rację, gdyby Metro miałby być kanałem stricte informacyjno-publicystycznym, to pewnie byłby m.in. ''Poranek Radia TOK FM'', który niemal w całości jest realizowany w wersji wideo czy programy z portalu wyborcza.pl.

 

Co do programów ''Złote Przeboje na dzień dobry'' i ''Złote Przeboje na dobranoc'', to będą głównie teledyski (chociaż w programie ''Złote Przeboje na dzień dobry'' pojawią się Jarosław Budnik i Jerzy ''Elvis'' Telesiński).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland to wszystko jest dokumentem to podlega tez pod poradnictwo, rozrywke i edukacyjne czyli łacznie 30% ramówki. Dokument to tez serial. Idac twoim tokiem rozumowania to Nowa tez ma wiecej dokumentow niz filmow i seriali. Tu chciaz sa to premiery dla widzow TV naziemnej!!!

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej lepiej brzmi, niż Kiwi TiVi. Osobiście uważam, że ramówka Metro jak na obecne możliwości MUX8 została dobrze przemyślana, ponieważ składa się z produkcji własnych, oraz tych od bardziej znanych producentów. Oferta filmowa też jest całkiem dobra. i  oby w takim układzie pozostała jak najdłużej, ponieważ osobiście jestem przeciwny zastępowaniu filmów przez seriale i inne produkcje, których i tak jest dużo na innych kanałach dostępnych w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...