Jump to content

Recommended Posts

Czyli mamy TVN-owską powtórkownię.

Albo tvnowską Atm rozrywka Edited by JokerX

Od poniedziałku, 3 września br. pojawią się nowe programy w Metro:

- ''Metro 18:00'' - emisja od poniedziałku do soboty o godz. 18:00.

- ''Metro 11:00'' - emisja w niedziele o godz. 11:00.

Czyżby się szykuje program informacyjny?

Mam nadzieję, że tak. Tej stacji brakuje serwisu informacyjnego. W niedzielę to pewnie będzie przegląd tygodnia.

Już informacje zostały potwierdzone - na zaprzyjaźnionym forum (nie wiem czy mogę podesłać link do artykułu) zobaczyłem potwierdzenie przed chwilą o serwisie informacyjnym i o odświeżeniu oprawy graficznej. 

Albo tvnowską Atm rozrywka

Sporo tam jest jeszcze rzeczy spoza TVN, powtórki seriali są na szczęście głównie rano. Najbardziej martwi mnie ten program informacyjny. Po tych zmianach Metro zacznie wyglądać jak Nowa TV, czyli źle.

Ciekawe czy będzie w miarę niezależny jak Express TTV czy produkowany w całości przez TVN 24? Akurat program informacyjny na Nowa TV jest fajny, podobnie ładny i fajny był na WP, szkoda, że niego zrezygnowali.

Edited by nieczęstygość99

Ja myślę, że serwis informacyjny Metro będzie raczej taki sam, jak ''Express'' TTV.

Edited by Frontowiec

To będzie coś podobnego jak Express z TTV.

Telegraficzny skrót najważniejszych wydarzeń z danego dnia. Metro News to jak przystało na obecne czasy, najszybszy program informacyjny. W dziesięciominutowym serwisie widzowie poznają między innymi wiadomości ze świata nauki i technologii, niesamowitych ludzi – pasjonatów ekstremalnych sportów, których nie ogranicza żadne ryzyko oraz autorów niezwykłych i inspirujących eksperymentów. Podczas przybliżania widzom świata nie zabraknie także najpiękniejszych jego zakątków przedstawionych za pomocą niesamowitych ujęć.

Edited by Patjyk

Czyli to nie będzie polityczny serwis, ale taki plotek ciekawostek naukowych. Spokojnie można nagrać 20 odcinków i je powtarzać w kółko. Do tego można wcisnąć śmieszne żarty i wpadki z "ukrytej kamery". Lub zabawne sytuacje ze zwierzętami.

Sporo tam jest jeszcze rzeczy spoza TVN, powtórki seriali są na szczęście głównie rano. Najbardziej martwi mnie ten program informacyjny. Po tych zmianach Metro zacznie wyglądać jak Nowa TV, czyli źle.

Oj nie zgadzam się 

Tej stacji potrzebny był program informacyjny.

Oj nie zgadzam się 

Tej stacji potrzebny był program informacyjny.

Nie był potrzebny. A już na pewno nie typowo o tematyce politycznej. Jak ma być o ciekawostkach ze świata to jak najbardziej, jestem "za".

Zauważyłem na stronie Metra wczoraj, że mają inny adres siedziby. Nie jest to już ul. Czerska 8/10 (siedziba Agory), tylko ul. Bielańska 12 (siedziba Discovery Polska). Z kolei strona spółki Greencontent nie działa: http://greencontent.pl/greencontent/0,0.html.

To niezły zapłon mają moderatorzy tej strony.

Ciekawe kiedy strony internetowe oraz profile społecznościowe będą ujednolicone pod jedną wielki główny motyw grupy TVN Discovery.

Serwis robiony na siłę. Dziś był totalny chaos, zero sytematyki. Po prostu żeby coś było. Po jakości wykonania sądzę, że tvn nie macza w tym palców.

Przecież oprócz materiałów cytowanych to cała reszta była od TVN-u. Było to widać po mikrofonach. Aczkolwiek nie wiem kto to montował. Jako zamiennik zdjętego "Wideonews" może być. Rzeczywiście mogłoby być o wiele lepiej.

''Nowości'' w METRO od listopada

- serial Układ Warszawski: od 7 listopada o 9:35

- serial Detektywi od 5 listopada o 17:30

- serial Teraz albo Nigdy od 25 listopada o 9:35

- program Królowe Lombardu, od 7 listopada o 18:10

- program Rekiny auto-biznesu od 6 listopada o 18:10

- serial animowany Porwanie Baltazara Gąbki od 3 listopada o 8:05

- serial Zagubieni od 31 października o 8:40

Nie będzie w niedziele serwisu METRO 11:00.

Pasmo filmowe przesunięte na  godzinę 20:45 w dni powszechne. 

Zauważyłem, że na METRO licznik odmierzający czas do końca reklam został zmieniony z godzin na minuty.

Wydaje mi się, że Metro od startu jesiennej ramówki jest produkowane przez TVN, poprawiła się jakosć grafiki ekranowej, są nowe animacje "za chwilę" itd

14 godzin temu, Patjyk napisał:

''Nowości'' w METRO od listopada

- serial Układ Warszawski: od 7 listopada o 9:35

- serial Detektywi od 5 listopada o 17:30

- serial Teraz albo Nigdy od 25 listopada o 9:35

- program Królowe Lombardu, od 7 listopada o 18:10

- program Rekiny auto-biznesu od 6 listopada o 18:10

- serial animowany Porwanie Baltazara Gąbki od 3 listopada o 8:05

- serial Zagubieni od 31 października o 8:40

Nie będzie w niedziele serwisu METRO 11:00.

Pasmo filmowe przesunięte na  godzinę 20:45 w dni powszechne. 

Zauważyłem, że na METRO licznik odmierzający czas do końca reklam został zmieniony z godzin na minuty.

A ja głupi liczyłem na nowe odcinki "Spożywczaki i bazary"… :/ Kanał powoli dostosowuje poziom do pozostałych z MUX-8 - same powtórki i powtórki powtórek... :cry:

• Upvote 1

Od 4 grudnia Metro pokaże serial Odwróceni. Emisja w każdy wtorek o 20:45.

Na święta nic ciekawego, normalna ramówka. Jedynie o 6:00 w 1 i 2 dzień świąt Metro pokaże koncert Gra Kolęda. Świąteczne granie z Krakowa.

W Sylwestra o 23:55 Metro pokaże koncert ''Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki''.

Edited by Patjyk
  • Confused 1

Czyli kolejne ograniczanie filmów w ramówce, które były ich największym wyróżnikiem i które w dużej mierze były interesujące.