Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BBC Prime nie ma nawet lektora, a tym bardziej dubbingu, jest nadawany dla wielu państw na raz więc nie byłoby sensu tłumaczenia, tym bardziej jeżeli maiłby być lektor, bo taka wersja jest beznadziejna i lepiej mieć po angielsku i z napisami po polsku, a jeżeli juz być the best of the best to dać dubbing. Napisali, ze wszystkie kanały oprucz tego dla dzieci będą miały lektora. Czy maluchy będą miały wygodę ze słuchania dubbingu a dorośłym pozostaje lektor :? a szkoda... ale dla mnie liczy się, że te kanały weszły na polski rynek i moze w przyszłości będa dubbingowały programy i seriale itd. wkońcu to BBC nie TVP więc mam nadzieję, że za nawet kilka lat będzie już wszystko tak jak należy i ludzie będą w pełni szczęśliwi z tego co daje BBC i pokażą TVP, że oni są beznadziejni i powinni brać przykłąd z BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisy w tych czasach z telegazety to dla mnie porażka, choć wiele dobrych kanałów stosuje takie. Znając CP to nie będzie wyboru wersji językowej, tak jest to np. na Cinemax2, który jest z ich Tp czy inne kanały, na kilku jest inna wersja, ale jednak np. Disovery nie ma :? więc można się spodziewać tego, że nie będzie. o dzisiaj miałem taką sytucję, ze sąsiad się chwalił, że będzie miał 4 kanały BBC, a mój przyjaciel nawet nie wiedział co to BBC, ten kolega powiedział, że będzie na kanałach BBC nadawany Top Gear, nie powiedział na którym kanale, ale dodał, ze słyszał jak gadali w TV, że będzie ten program, czy to prawda :?: Może ktoś wie :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bo BBC nie umie mówić. Ale to, że będą w CP to przecież oczywiste. Teraz pozostaje tylko czekać

 

"Jestem bardzo zadowolony z długoterminowej umowy, którą zawarliśmy z odnoszącą największe sukcesy w Polsce platformą satelitarną, jaką jest Cyfrowy Polsat. Z takim partnerem na pewno będziemy mogli szybko pokazać - poprzez silne marki naszych kanałów oraz znakomitą ofertę programową dopasowaną do polskiego rynku - jak duże znaczenie mogą mieć nasze kanały w tak konkurencyjnym otoczeniu. Wszystkie nasze programy będą przetłumaczone na język polski." - powiedział Dean Possenniskie, Senior Vice President BBC Global Channels na rejon Europy, Bliskiego Wschodu i Afryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ten "Niezły Kanał" to właśnie paczka BBC. Bo pasuje idealnie co rodziny "Plusiaków".

BBC Lifestyle - "Dla Olka, ojca rodziny, telewizor jest nieocenionym źródłem wiedzy, a nawet życiowej filozofii."

BBC Knowledge - "Jego żona Iwona kieruje się dewizą: "rodzina ponad wszystko". Trzeźwo patrzy na świat i jest fanką programów edukacyjnych"

BBC Entertainment lub E! - "Nastoletnia córka Ola uwielbia oglądać programy muzyczne i modę. Jej świat to filmowi i muzyczni idole oraz chłopak Remek."

Cebbies lub JimJam - "Bartuś potrafi naśladować zachowania znanych postaci, mówi głosem kaczora Buffiego, przemieszcza się z prędkością Strusia Pędziwiatra, przybiera minę jak Sponge Bob".

 

Cytaty są z magazynu Plus+

 

Poza tym Cyfra+ ma pełne transpondery i dołożenie coś spowodowało by pogorszenie jakości. Trzeba by korzystać z jakiegoś osobnego transpondera, a dla 4 programów to już chyba nie jest takie tanie. Lepiej byłoby przyłączyć już nadające programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzyś - tylko zauważ że BBC oficjalnie poinformowało że cała paczka nowych kanałów BBC wraz z BBC HD które wystartuje w przyszłym roku znajdzie się na wyłączność w Cyfrowym Polsacie.

Więc przez najbliższy czas wogóle nie masz co marzyć o pojawieniu się tych kanałów w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak prawda. A myślałeś, że Cyfrowy Polsat na specjalnej konferencji prasowej okłamał dziennikarzy mówiąc, że BBC będzie w jego ofercie? Poza tym nie wiem czy tak fajnie. Ciekawe co tam będziemy oglądać... Tłumaczoną, angielską Szczukę, czy może "Teletubisie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej kilka informacji na temat tych kanałów, które dzisiaj pojawiły się w TO&OWO.

 

Na BBC będą takie programy jak:

-Top Gear (BBC Knowledge)

-Gordon Ramsay (program kulinarny, BBC Lifestyle)

-Nowa Europa (BBC Knowledge)

-Życie na Marsie (serial, BBC Entertainment)

-Charlie i Lola (dla dzieci, BBC CBeebies)

 

Co ciekawe z tego fragmentu, wynika, że nie wszystkie programy na początku będą w polskiej wersji.

 

BBC Entertainment, BBC Knowledge i BBC Lifstyle już w połowie stycznia 2008 będą w całości opatrzone polską wersją lektorską. CBeebies, nasza propozycja dla przedszkolaków, będzie natomiast dubbingowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że bbc zdecydowało sie na POlsat bo chętnie ogladałem bbc prime na c+ i powiem ze oferta programowa jest interesująca tylko ciekawe czy będą mieli tyle materialu by zapchać 4 kanały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
W sumie moze byc tak jak z HBO Comedy, ktore trafilo tylko do Nki.

 

Hbo Comedy jest w C+ :wink:

 

Jakbyś czytał cały wątek to byś wiedział, że to było na temat HBO Comedy w N i CP, nie było mowy o C+, bo to wie każdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...