Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka informacji z pierwszej ręki - zaraz na serwisie satkurier.pl pojawią się szczegóły, a przedpremierowo powiem:

 

- kanały BBC pojawią się w ofercie CP 2.12.2007

- będą na wyłączność

- w 2008 roku dołączy do nich także BBC HD i także będzie w Cyfrowym Polsacie

 

PS: Informacja pochodzi z serwisu SAT Kurier - niech zobaczę gdzieś zerżniętą bez podania źródła to zabiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Familijnym! Braaawo, tego się nie spodziewałem :wink: Tylko że mała podwyżka tegoż pakietu w 2008 roku się szykuje...

źródło informacji: SatKurier.pl :lol: (jeszcze chcę pożyć :lol:)

 

Edycja Mr. Orbita: Nie o to chodziło, tylko jakby ktoś z innego serwisu chciał zerżnąć - na forum to już się pochwaliłem, że źródło SAT Kurier i jest OK ;)

Edycja piotrtomkiewicz: Ale i tak chcę jeszcze pożyć, więc na wszelki wypadek... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to gdzie jest napisane, że od października te cztery kanały BBC będą w Cyrze+. Nie zastanawiajcie się nad tym, czy będą napisy, czy nie i z jakiego poziomu. Może się okazać, że te nowe kanały będą tylko w jakieś kablówce, albo nawet nie. Będą tylko miały polską wersję językową i na razie to tyle. A gdzie i kiedy pojawią się w ofercie to już sprawa do załatwienia w późniejszym terminie.

A pamiętacie to? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kanaly z paczki BBC za pomoca FREEVIEW i uwazam ze nie ma za czym plakac...No moze BBC PRIME szkoda ktory mamy w Cyfrze i pewnie go stracimy, kanal dzieciecy BBC to taki troche mix MINIMINI i programow dzieciecych z TVP typu "Jedyneczka" szczerze wolal bym zeby CITV ze stajni ITV zainteresowal sie naszym rynkiem. A Cyfra skoro odposcila Polsatowi (wierze w to ze jakby chciala to by te kanaly miala) cos szykuje tylko co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum n też negatywna reakcja :lol:

 

Dwa pierwsze posty z ich tematu stworzonym po pierwszym ogłoszeniu BBC:

"N, Enko, Enusiu, Eniu... proszę, nie zawal teraz..."

"n-ko ...pokaz klase ten jeden raz!!!"

 

No ale stało się inaczej ^^;

 

No i... nie wymienili Vectry >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy byli przekonani,że te kanały będą w Cyfrze,bo ta jako jedyna wśród polskich platform cyfrowych ma jeszcze w swojej ofercie BBC Prime i to jeszcze podobno na wyłączność.

 

Ja szczerze mówiąc też za bardzo nie wierzyłem,że te kanały pojawią się w CP.Myślałem,że pojawią się w C +,a tu takie zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko wszedłem na SK i zoczytałem, że kanały BBC będą w CP to prawie krzyknąłem- NIE! Zawiodłem się na Cyfrze to i to bardzo, nie mogli się postać czy co :?::!: Normalnie teraz i tak miałem okropny humor a dodatkowo przez to mam gorszy :!: kurde....!!! Ehhh... Nie wiem co napisać, poprostu się zawiołem na Cyfrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie sie wydaje, że CP wiedział co robi!!!

 

Fakt faktem, będzie musiał okupić to przynajmniej 5zł podwyżką abonamentu, ale i tak myślę że to dobry ruch.

Polsat dostał tę paczkę na wyłączność dlatego, że obiecał ze da je do familijnego, a ma już prawie 2mln abonamentowców i ze przynajmniej 1/3 do 1/2 go ma, czyli bardzo duża grupa!

Ani cyfra ani N nie zapewnili by takiej widowni!

 

To jest oczywiście tylko takie moje zdanie w tej sprawie!!!

To ja jeszcze poproszę TVP SPORT i zostaje do końca 2009 roku!!

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko kanał dla dzieci będzie dubbingowany a raszta z lektorem co jest beznadziejne

 

Azjatyczka wersja BBC CBeebs (z w ramach BBC Global Channels) ponoć nadają z ścieżką angielską również w celach edukacyjnych ;p

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/5325006.stm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...