Jump to content

Recommended Posts

Pewnie będzie więcej bajek niż tylko te z wymienionych,bo czym resztę ramówki by obłożyli?

Podoba mi się to że będzie poprawiona jakość emitowanych bajek.

Fajnie by było jakby dodali do smart hd,ale to tylko marzenia.

Ja dodam od siebie, że z wielką radością oglądał bym na Top Kids "Wojownicze Żółwie Ninja" ale te z początku lat 90'tych które w latach 91-94 można było oglądać na niekodowanych w tamtych latach Sky ONE i The Children's Channel.

Edited by piotrek-podlasie

Moim zdaniem ramówka jak na początek jest dobra, widać że stawiają na znane i lubiane tytuły. Z tych wymienionych nie kojarzę jedynie "Szkoły Latającego Nosorożca", ale to może z powodu wieku, możliwe że nie widziałem tego w ciągu 19 lat swojego życia ;)

Zauważyłem że dzięki niektórym serialom stacja chce niejako iść na bój z Minimini. Będą emitować starego dobrego Franklina, a to była żelazna pozycja ramówki stacji z rybką przez chyba 10 lat. Obecnie Minimini emituje wersję w 3D, ale to już nie to samo. Poza tym Top Kids ma emitować "Troskliwe Misie", a chyba mniej więcej teraz Minimini ma puścić nową wersję tego serialu.

Raczej skopiował z katalogu sieci Toya, która jako pierwsza zdradziła publicznie plan uruchomienia kanału Top Kids przez naszą firmę.

• Upvote 1

Raczej skopiował z katalogu sieci Toya, która jako pierwsza zdradziła publicznie plan uruchomienia kanału Top Kids przez naszą firmę.

Bo przecież jako pierwsi nie mogliście tego zrobić.

• Upvote 1

będziecie nc+?

Pewnie będą, tak jak pozostałe kanały tego nadawcy, kwestia tylko czy dodatkowo płatny jak również kodowany adventure czy w pakiecie jak power, ale ten jest fta.... Zapytałbym raczej czy będą w CP? Bo Puls2 i TVP ABC nie ma bo to konkurencja dla ich beznadziejnego jimjama, więc i topkids może nie być... :/

Edited by jahve

Fajnie by było, gdyby w ofercie pojawiły się też seriale z lat 60-70, takie jak:

Kocia ferajna

Josie i Kociaki

Hong Kong Phooey

Odlotowe wyścigi

Scooby i Scrappy Doo

Kapitan Grotman i Aniołkolatki

Dastardly i Muttley

Jabberjaw

Snagglepuss (odcinek tylko 6 minut)

Jak również te z lat 00-06, takie jak: 

Hamtaro – wielkie przygody małych chomików

Tajemnicze opowieści Moville’a

Tutenstein

Wunschpunsch

Atomowa Betty

Co nowego u Scooby’ego?

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Hi Hi Puffy AmiYumi (nigdzie tego nie można znaleźć :( )

Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą

Mroczne przygody Billy’ego i Mandy

Mucha Lucha 

Owca w Wielkim Mieście

Podwójne życie Jagody Lee (na pewno spodobałby się dzieciom)

Wiewiórek

Strażnicy czasu

Dziewczyny, chłopaki 

Jak również kreskówki mieszczące się w latach 80-90 takie jak:

Magiczny autobus

Musze Opowieści 

Fraglesy

Dookoła świata z Willy'm Fogiem

Hej Arnold!

Bobry w akcji

Dzielna Mysz

Hrabia Kaczula

Rodzina Addamsów

Karmelowy obóz

I wiele, wiele innych, jednak wiem, że na pewno 95% z nich nie znajdzie się w ramówce kanału. Mam nadzieję jednak, że nie tylko ja tak myślę, i że wiele innych osób chciałaby choć kilka kreskówek z mojej listy znów obejrzeć. Także ta oto moja wymarzona ramówka wędruje w wasze ręce :)

• Upvote 1

Wszystko super i fajnie tylko, że kanał startuje już pojutrze a na razie co do dostępności to wiadome są tylko 2 kablówki. Oglądalność wizę sporą będą mieć na przywitanie. Mam nadzieje że ten kanał jako pierwszy kanał od Winnickiego na luzie dołączy do CP.

Wszystko super i fajnie tylko, że kanał startuje już pojutrze a na razie co do dostępności to wiadome są tylko 2 kablówki. Oglądalność wizę sporą będą mieć na przywitanie. Mam nadzieje że ten kanał jako pierwszy kanał od Winnickiego na luzie dołączy do CP.

Dzisiaj ma być podobno komunikat prasowy. Pewnie będzie o TOYA, JAMBOX i kilkunastu jakichś mniejszych sieci.

NC+ posiada jeden kanał od Winnickiego - Adventure HD, Power jest FTA, Nuta w kablu ;-).

Dwa, bo w Cyfrowym Polsacie oficjalnie nie ma POWER TV. Umowę najwidoczniej mają dobrą. Bo też jakiś czas temu POWER TV awansował w pozycjonowaniu z 220 coś do obecnego działu.

Miał być komunikat i coś cisza.

Edited by Emil.1603

Komunikat został przed chwilą wysłany :)

W firmie dziś gorąca atmosfera, bo pracujemy na 300%, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik! :)

• Upvote 1

@Bastekal

Szanujemy wszystkich naszych widzów. Skąd takie Twoje podejście? Jako jeden z nielicznych nadawców bierzemy aktywny udział w dyskusji na forum Satkuriera. Widział ktoś tutaj wypowiadających się przedstawicieli Disney Channel albo Nickelodeon...?

• Upvote 3

Człowieku, to napisz coś sensownego (SZCZEGÓŁY), a nie wydajesz tylko komunikaty. Twoje wpisy brzmią właśnie jak komunikat, regulamin lub instrukcja obsługi. Masz naprawdę bardzo dziwny sposób komunikowania się z widzami.

Tacy duzi nadawcy, to już korporacje i mają gdzieś lokalne chociażby fora. Robią to co im góra powie. A za komunikację odpowiada albo sztywny PR, albo jakiś broker lub dystrybutor. Niestety.

Edited by Emil.1603

Przecież zwykle tak się robi, nadawcy puszczają komunikaty, a dodatkowo większość nawet nie jest obecna tu na forum, więc się nawet nic nie zapytasz. Za moment komunikat będzie na portalu i wszystko będzie jasne, bez nerwacji proszę.

• Upvote 4