Jump to content

Recommended Posts

Coś się dzieje.. :D Albo może nie... :P  Od 16 października od 6.00 rano zakończyła się ramówka. O 5.30 leci normalnie "Dzika kuchnia", a potem nic już nie ma...

Interia zatrzymała ramówkę na 16 października, ale Onet leci dalej z tą samą ramówką. Czyżby na Interii wiedzieli o zmianach? :P 

Nie wiem, kto im obsługuje social media, ale widać, że ewidentnie nie ogarnia xD

7D4Ceyc.png

• Haha 2
  • Confused 1

12 minut temu, AtoMan napisał:

Nie wiem, kto im obsługuje social media, ale widać, że ewidentnie nie ogarnia xD

Czego nie ogarnia? Kreskówka nazywa się "Nowe przygody Madeline". A godzina też się zgadza... :P W czym problem? :D 

• Confused 1

Godzinę temu, AtoMan napisał:

7D4Ceyc.png

yyyyyy ale o co chodzi kreskówka się zgadza

• Confused 1

@PowerTV czy można już coś więcej wiedzieć na temat zapowiadanych już od jakiegoś czasu nowości typu kiedy premiera,nazwy seriali?

• Like 1

W dniu 6.10.2019 o 21:26, AtoMan napisał:

Chodzi o minę zachęcającą do oglądania xD

Idealnie podsumowanie tego kanału i jego domniemanego rozwoju.

Nowe kreskówki prawdopodobnie pojawią się na początku Grudnia(tak jak to było rok temu) myślę że to będzie w okolicach 6 Grudnia.

Nie wiadomo jeszcze ile będzie nowości. mnie najbardziej ciekawi co to będzie.

bardzo fajnie by było jakby było to coś ze stacji CN lub Jetix

Temat większej liczby bajek z CN czy Jetix jest ciągnięty od... dwóch lat? Nie ma na co liczyć. Zresztą nowości obiecują i obiecują i jak nie ma tak nie ma. 

• Like 1

Powertv obiecał że nowości pojawią się na pewno w tym roku.Myślę że ściągnięcie nowości z CN jest możliwe,dali rade ściągnąć takiego Johnny test

i zwariowaną szkołę latającego nosorożca.myślę że ściągnięcie czegoś z CN jest możliwe,kreskówki które mogli by ściągnąć  takie bajki jak:

Heathcliff i Dingbat

Bliźniaki Cramp

robotboy itd.

natomiast jeśli chodzi o kreskówki jetixa to myślę że najchętniej byśmy zobaczyli takie byle do przerwy czy świat według ludwiczka.

skoro czekamy na te nowości to ja bym chciał ujrzeć takie dwie kreskówki jak.

ach ten andy i bliźniaki cramp

a wy jakie nowości przewidujecie?

Z tego co widzę kanał Top Kids skupia się najbardziej na kreskówkach "Cookie Jar Group".  Posiada już kreskówki takie jak: "Kajtuś", "Przygody Misia Paddingtona", "Czarnoksiężnika z krainy Oz", "Gerald McBoing Boing", "Załoga Dino" czy "Johnny Test". :) Fajnie by było gdyby dodał jeszcze kreskówki takie jak "Yin Yang Yo", "Świat Questa" czy "Magi-Nation", które znane są ze stacji Jetix i są produkcji "Cookie Jar Group". :) Stacja Top Kids zapowiadała rok temu przed dodaniem "Doliny Koni", "Kajtusia" oraz "Rastamyszy" kreskówkę "Marta mówi", lecz ostatecznie jej nie dodali...Może w tym roku coś się im uda. @PowerTV Możecie coś już zdradzić? :) 

• Like 1

Tak. Dobrym pomysłem jest dodanie czegoś z tej wytwórni, fajnie by było jakby dodali taki świat Questa,Nowe przygody kapitana planety czy kontynuacje inspektora gadżeta czyli gadżet i gadżetinns,jak już nadejdą te nowości to mam nadzieje że top kids nas zaskoczy czymś grubym

Johnny Test który był emitowany niedawno na Pulsie i CN, więc nie widzę jaki ma sens emisja tego. Większość z tego forum chciałaby to co emitowano w latach 1998-2009 i nie ma gdzie obejrzeć. 

• Like 1

dokładnie najlepsze stare kreskówki to te które nie były emitowane przez większość czasu np.taki Świat Questa nie był emitowany od 26 lutego 2010 prawie 10 lat.Jak mówił power tv będzie więcej niż jedna nowość,to mam nadzieje że te nowości będą z właśnie tych wspomnianych wcześniej marek CN i Jetix

chociaż w grudniu 2018 mówili że będzie bardzo dużo nowości, a były to nowe odcinki strażak sam a z nowych kreskówek to tylko rastamysz

6 godzin temu, Andrzew01 napisał:

Myślę że ściągnięcie nowości z CN jest możliwe,dali rade ściągnąć takiego Johnny test

i zwariowaną szkołę latającego nosorożca.myślę że ściągnięcie czegoś z CN jest możliwe,kreskówki które mogli by ściągnąć  takie bajki jak:

Heathcliff i Dingbat

Bliźniaki Cramp

robotboy itd.

natomiast jeśli chodzi o kreskówki jetixa to myślę że najchętniej byśmy zobaczyli takie byle do przerwy czy świat według ludwiczka.

skoro czekamy na te nowości to ja bym chciał ujrzeć takie dwie kreskówki jak.

ach ten andy i bliźniaki cramp

Po pierwsze, Top Kids kupił te seriale nie od Cartoon Network (takowy miał tylko już wyczerpane prawa emisyjne), a od ich dystrybutorów (w przypadku "Johnny'ego Testa" to DHX Media (niedługo firma ostatecznie zmieni nazwę na WildBrain), a jeśli chodzi o "Latającego nosorożca" to od Nelvany). Po drugie, że Top Kids nie jest stacją naziemną czy FTA, to szczerze wątpię, żeby w najbliższym czasie pojawiały się produkcje należące do Turnera/WB ("Heathcliff i Dingbat") i Disney'a ("Świat według Ludwiczka",  "Byle do przerwy" czy "Ach ten Andy"). Większę szanse mają natomiast "Bliźniaki Cramp" (dystrybuowane obecnie przez Studio 100/m4e) czy "Robotboy (od Gaumont Animation, czyli dawnego Alphanim).

5 godzin temu, KatarzynaMadej55 napisał:

Ja bym też stawiał na Sonic X, Odlotowe Agentki (...)

"Odlotowe agentki" (obecnie prawa posiada Banijay po Zodiak Kids) też są możliwe, pod warunkiem że prawa do emisji Nicka się wyczerpały. Z "Soniciem X" to jest tak, że prawa dystrybucyjne do tego serialu ponoć wróciły do producenta, czyli japońskiego studia TMS.

6 godzin temu, JohnnyBravo97 napisał:

Fajnie by było gdyby dodał jeszcze kreskówki takie jak "Yin Yang Yo", "Świat Questa" czy "Magi-Nation", które znane są ze stacji Jetix i są produkcji "Cookie Jar Group".

Z tych trzech "Yin Yang Yo" nie należy (i w ogóle nigdy nie należał) do Cookie Jar/DHX. Serial ten wyprodukował Jetix Animation Concepts należący do Disneya.

Tak naprawdę nie jest ważnie od kogo muszą kupić prawa, tylko czy są nimi zainteresowani.