Jump to content

Recommended Posts

W sumie nie było powiedziane w prost, że ten "big news" będzie w tę środę, tylko że w środę, więc co tydzień będziemy na to czekać

28 minut temu, STARS.TV napisał:

Czy ja wiem czy taki big? :)

Jaki nadawca, taki Big News. :rofl:

• Haha 1

MWE Networks i te ich huczne zapowiedzi, które później okazują się niczym znaczącym.

30 minut temu, STARS.TV napisał:

Czy ja wiem czy taki big? :)

Tradycyjnie wielkie słowa, a później wychodzi jak zwykle nijak. Nic nowego w ich przypadku ;)

2 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Spółka Michała Winnickiego przejęła NTL Radomsko od TVN Discovery Polska, co oznacza, że będzie operatorem MUX L3 i właścicielem kanału NTL, który jest FTA na satelicie.

https://satkurier.pl/news/183733/ntl-radomsko-w-rekach-michal-winnicki-entertainment.html

WOW , ale News.

Tragedia z żenadą  :lol2:

NTL jakoś od miesiąca jest na oficjalnej liście CP, więc dość istotne dla MWE to jest :).

W dniu 9.09.2019 o 14:29, PowerTV napisał:

Dużo się teraz dzieje w naszej firmie, w środę będzie Big News, a po nim dopiero zmiany.

Nowe bajki na pewno będą w tym roku.

Big News dotyczący Waszej firmy, ale napisany w tym wątku stał się złudny dla nas wszystkich...Lecz "A po nim dopiero zmiany. Nowe bajki na pewno w tym roku." No nic. Czekamy dalej, ale chciałbym się czegoś porządnego dowiedzieć przed śmiercią :D 

4 minuty temu, bugmenot napisał:

NTL jakoś od miesiąca jest na oficjalnej liście CP, więc dość istotne dla MWE to jest :).

Na miesiącu pewnie się skończy. :rofl:

Raczej nie, bo NTL weszło razem z HGTV HD i TVN24 BiS HD, więc jest częścią większej umowy ;).

• Upvote 1

Gdyby Michal Winnicki postaral sie o to by Top Kids i reszta stacji pojawila sie w Cyfrowym Polsacie to byłby Big News

• Upvote 1

1 godzinę temu, Adamek92 napisał:

Gdyby Michal Winnicki postaral sie o to by Top Kids i reszta stacji pojawila sie w Cyfrowym Polsacie to byłby Big News

Stara się od lat, ale to CP nie chce, a jak wiadomo do tanga trzeba dwojga! :P

• Like 1
  • Upvote 1

a tak z innej beczki. MWE wykupiła całkowite prawa do tych kreskówek bo jak pamiętam z jetixa inspektor gadżet był w formacie 4:3 a na top kids jest w formacie 16:9?

11 godzin temu, bugmenot napisał:

Teraz wyleci hahaha

już  jest w internecie ramówka Top Kids na pierwszy tydzień października

Edited by Andrzew01

A może "chytry" plan jest taki, żeby po wykupieniu NTL w jego miejsce dać na satelitę Top Kids i w ten sposób kanał byłby z miejsca we wszystkich platformach???🙂

Nie no według mnie najlepszy interes to na tym zrobił TVN, bo pozbył się czegoś co mu było chyba nie do końca potrzebne, dostał pieniądze za udziały, a teraz będzie jeszcze dostawał dodatkowe za emisję kanału na satelitę.

Wiem, że to trochę nie na temat, ale zamiast umieszczać na swoich transponderach kanały innych nadawców powinni według mnie przenieść na nie polskie Eurosporty i w ogóle całą ich emisję przenieść do TVN, żeby o tym co jest emitowane nie decydował już realizator w Paryżu, jak to często mówią komentatorzy, tylko w Warszawie 🙂 .

11 godzin temu, Andrzew01 napisał:

już  jest w internecie ramówka Top Kids na pierwszy tydzień października

Gdzie to widzisz? Jest do 29 września taka sama.