Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy to już było mówione !!!!!!!!!!!!!!

 

Czytaj ze zrozumieniem. Będzie dostępny na Astrze 23.5, zapewne dla rynku czeskiego i słowackiego. A tobie zapewne chodzi o obietnice dotyczące znalezienia się na Hot Bird, które na razie nie zostaną spełnione. Trochę więc mylisz to co było mówione, a co będzie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Kids ma taki potencjał ale MWE go nie wykorzystuje...

 

Wystarczy zrobić poranki dla najmłodszych i wtedy emitować takie bajki ja Troskliwe Misie czy Witaj Franklin, w dzień emitować bajki typu Świat Według Ludwiczka, Inspektor Gadżet a wieczorami puszczać bardziej brutalne bajki z tamtych czasów czy seriale takie jak Rodzina Adamsów, Gęsia Skórka.

 

MWE do roboty i ogarnijcie Top Kids! :D

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kunkore

Napisano dziś, 17:59

damianradek, dnia 19 Kwie 2018 - 16:24, napisał:snapback.png

Witam. Czy możecie emitować serial Inazuma Eleven z dubbingiem. Godzinach wieczornych  :)

Przecież co jakiś czas to leci na TVP ABC

 

 ale nie odcinki 27-127 których nigdzie nie ma, nie zdubbingowano  :popcorn: i także nie emitowano dalszych serii jak ''Inazuma Eleven GO'' ''Inazuma Eleven GO Chrono'' ''Inazuma Eleven GO Galaxy'' i wiele innych i każdy czeka na emisję.dalszych odcinków 27-127 ale nikt ich nie chce zdubbingować  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale nie odcinki 27-127 których nigdzie nie ma, nie zdubbingowano  :popcorn: i także nie emitowano dalszych serii jak ''Inazuma Eleven GO'' ''Inazuma Eleven GO Chrono'' ''Inazuma Eleven GO Galaxy'' i wiele innych i każdy czeka na emisję.dalszych odcinków 27-127 ale nikt ich nie chce zdubbingować  :-|

Chciałbym ktoś końcu całą serią narzazie nikt nie chce, tylko wrazie to może jeszcze netflix wziąć ten serial i zdubbingować. Inne kanały nie chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z rano kreskówki typu teletubisie a wieczorem typu M.A.S.K jest bardzo dobry i sam to kiedyś już sugerowałem.Czekam na kolejne premiery.Mam nadzieję ,że podacie datę czy coś.

Ogólnie to Anime są naprawdę drogie ,więc jeśli pewne serie nie były emitowane w PL TV ,to nie liczcie ,że pojawią się gdziekolwiek poza Netflixem.Z prawami nie jest tak łatwo ,że chcesz to masz.Wszystko kosztuje,więc zakup załeżny jest od ceny,a po drugie trzeba mieć wgl możliwość zakupów,Pewnych serii możemy już nigdy nie zobaczyć nigdzie w TV ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jak z nowościami ? Udało wam się już coś zdobyć? Podacie ile tytułów planujecie wrzucić i kiedy?

Tak teraz sobie pomyślałem ,że nie byłoby trudno o prawa do Kudłatego i Scooby DOO na tropie,Robottboya,Xiaolin pojedynek Mistrzów albo o Zwariowane Melodie,X-men Ewolucja,Kaczor Dogders (nie jest on już emitowany na Boomerangu i CN i to się nie zmienie).Nie wiem jak z cenami ,to zależy od waszego budżetu ,niektóre na pewno będą zaporowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...