Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Staramy się o dystrybucję w Orange IPTV i DTH.

Trzymajcie kciuki za nasze negocjacje z operatorami. Może Top Kids przed Świętami pojawi się jeszcze u niejednego dużego operatora :)

"Jeszcze" czyli jednak w Orange się pojawicie ;-P

Oby w HD...bo jakość Power TV to jakieś nieporozumienie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

 

Proszę bardzo :) Fajnie by było zobaczyć nowe odcinki już emitowanych kreskówek na 2 urodziny. 2 sezon Sabriny czy Załogi Dino, czy kolejne odcinki MASKA albo starsze odcinki Boba oraz kolejne sezony Testa ;) PS. Co do MASK to chciałbym, aby leciał trochę szybciej, bo 23.05 to trochę późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dobre byłyby do kolekcji:Denver ostatni dinozaur, He-Man, Wuzzle i Hrabia Kaczula. :-)

 

Denver już leci na Top Kids o 15.50.

 

Czy Inspektora Gadżeta to emitujecie wszystkie odcinki? Również te ze starym dubbingiem? Czy tylko wybrane odcinki, jak ostatnio KidsCo, czy TV4?

 

Niestety, ale wybrane odcinki. Zdaje mi się, że kilkanaście pierwszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

 

mam pytanie do Power tv , kiedy Państwa stacja pojawi się w ofecie nc+ , albo czy wogóle ? Oraz czy pojawią się na Kanale takie produkcje jak Gęsia skórka , Figle z Flinstonami, Szopy pracze  Kapitan Tsubasa [jakiś czas temu był na axn z napisami] ,O czym szumią wierzby Myszorki z prerii , czy inne. .A czy coś takiego jak Dzieciństwo Flinstonów też wchodziło by w gre? BO nie było w Polsce emitowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Przejrzałem program TV i od 1-ego grudnia na drugie urodziny Top Kids nie będzie nowości!

Po dwóch latach mogę teraz śmiało stwierdzić, że Top Kids mydli nam oczy na temat negocjacji, starań o nowe tytuły itp.

No cóż, karmią nas od dwóch lat wciąż tymi samymi obietnicami, bajeczkami, bo w końcu są kanałem z "bajkami" kreskówkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV, czy jeszcze w tym roku pojawicie się w Orange?

Mam nadzieję, że odpowiedź nie będzie na zasadzie jak poprzednie, kopiuj-wklej i podobnie w drugą stronę. Takiego pytania nie będę musiał sformułować za rok o tej samej porze. :wink:

Edytowane przez lukimann
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukimann, ale to jest decyzja Orange czy i kiedy włącza nowe kanały do oferty. My rozmawiamy, polecamy się, zachęcamy, ale to zależy zawsze od operatora.

 

W grudniu ruszy nowa ramówka, lekko przemodelowana. Nowości miały już swoje premiery w tym roku. Czekamy na platformy satelitarne oraz kolejne, duże sieci kablowe.

Edytowane przez PowerTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...