Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy taki przecięty? Patrząc na ramówkę to chyba jedyny warty uwagi kanał dziecięcy gdzie znajdziemy klasykę. Bo reszta już dawno stoczyła się na dno.
Choć na obecność w CP w ogóle bym nie liczył.

Edytowane przez Barti
Na obecność nigdzie się nie chodzi. :P Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile odcinków Johnny'ego Testa Emituje Top KIds? Nigdzie nie jest to niestety podane, a sam JT ma odcinków (cytuję wikipedę) 117 (234 segmentów) i trochę wątpię ,żeby Top Kids wykupiło wszystkie (jeżeli tak to wielki Plus macie ;)).

@Powe,r odpowiesz na moje pytanie?

W ogóle przydałoby się gdybyście wypełnili na Wikipedii swoją stronę i uzupełni trochę informacje, że od dnia tego i tego emitujecie tyle i tyle odcinków takiej i takiej kreskówki :P

Moglibyście również wysyłać w swoich ramówkach jakie odcinki w danych dniach emitujecie. Szykuje się może jaki zrzut kreskówek na urodziny stacji albo w ciągu najbliższych 5-ciu miesięcy?

Co do odcinków kreskówek to z niektórymi można się domyślić, np. te, co braliście od KidsCo to pewnie emitujecie tyle odcinków, co oni np.

Chociaż i tu nie można być pewnym, bo jest więcej odcinków z Polskim Lektorem/Dubbingiem dostępnych

 

Jeżeli lubicie czerpać z Biblioteki KidsCo to polecam zaopatrzyć się w :

Beyblade

Przygody Timmy'ego

Pelswicka

Cyberłowców

Jeża Sonica

Plażową Załogę

Maksa i Ruby'ego

Jayce i gwiezdni Wojownicy (1985 rocznik, także idealnie wpasowałby się do stacji, do tego ma dubbing)

George Niewielki

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Disney nie chce sprzedawać praw do seriali animowanych Marvela innym płatnym kanałom dziecięcym.

Obecnie pracujemy nad poszerzeniem zasięgu technicznego Top Kids o platformy satelitarne i jest to naszym najważniejszym celem biznesowym w Polsce.

 

Kolejne nowe seriale mają szansę pojawić się w ramówce Top Kids na 2 urodziny stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie pracujemy nad poszerzeniem zasięgu technicznego Top Kids o platformy satelitarne i jest to naszym najważniejszym celem biznesowym w Polsce.

 

 

Ogólnie to życzę wam powodzenia. Nc+ nie bardzo się pali do poszerzenia o kolejny kanał dla dzieci. Natomiast CP nie przyjmie was bez reklam od PolsatMedia i bez dostępności na swoim tr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidsCo nigdy nie emitowało serialu "Jeż Sonic", a prawa do Timmy'ego na Polskę dawno przejął Disney.

http://www.tv.pl/home/stacja/44/dzien/2013-01-14.xhtml

 

Emitowało ;)

 

A co do Przygód Timmy'ego, to nie wiem jak obecnie jest z prawami,ale na KidsCo lecieli jako "Rodzice niezbyt Chrzestni z innym dubbingiem"

KidsCo emitowało tą kreskówkę równolegle do Disneya ,także mieli prawa w tym samym czasie ;)

Nie widziałem ,żeby Nick emitował te odcinki ,z tym dubbem co KidsCo.Mówię jednak ,nie wiem jak to jest teraz z tymi prawami,jak Trzy stacje emitowały tą kreskówkę w tym samym czasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest szansa na pojawienie się w CP? Jak tak, to wykupię sobie za xx zł ten kanał :D Aha, dodajcie bajki z Minimaxa/Zigzapa/FoxKids, bo troszkę  ta ramówka za mocno oparta na MiniMini. Bo np do serialu Rodzina Adamsów czy Dzieciaki z Klasy 402 Disney nie ma prawa :) chyba że się myle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tv.pl/home/stacja/44/dzien/2013-01-14.xhtml

 

Emitowało ;)

 

A co do Przygód Timmy'ego, to nie wiem jak obecnie jest z prawami,ale na KidsCo lecieli jako "Rodzice niezbyt Chrzestni z innym dubbingiem"

KidsCo emitowało tą kreskówkę równolegle do Disneya ,także mieli prawa w tym samym czasie ;)

Nie widziałem ,żeby Nick emitował te odcinki ,z tym dubbem co KidsCo.Mówię jednak ,nie wiem jak to jest teraz z tymi prawami,jak Trzy stacje emitowały tą kreskówkę w tym samym czasie :P

Nie emitowało - mimo umieszczenia w ramówce, w tym miejscu leciał serial Sonic Underground.

 

Disney miał częściowe prawa do emisji ok. 65 pierwszych odcinków i ostatecznie tyle wyemitował (pomijając 1), również te od KidsCo z ich dubbingiem. Nic mi nie wiadomo o tym, żeby mieli te prawa stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, KidsCo emitował Sonic Underground, Jeż Sonic wszedł w 2013 roku pod konic tej stacji ;) Świat nonsensów u Stevensów z tego co pamiętam xd :)Cyberłowcy też trzymali poziom, ale krótko :D Kot Ik, Ach ten Andy, Martin Tajemniczy, Tom i Jerry, jest wiele pomysłów które należałoby dodać ;):) mam nadzieje że Top Kids wejdzie do CP oraz jakieś fajne bajki na święta bo dopóki CN się nie ogarnie to się nic nie ogarnie... żal słów na to co dziś leci na DisneyXD/Channel, CN, Nickelodeon, teleTOON+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Polsat będzie chętny, bo nie tak dawno temu Da Vinci Learning zniknęło,  znaczy w kontekście jak się pytałem w serwisie CP powoli wygasa umowa z Da Vinci, a że kanał jest mało oglądany to go wycofują...


...i w listopadzie jak się nie uda Da Vinci zniknie... czyli koniec kanału :( Powinni wywalić Nickelodeon SD, bo jest HD a więc po co go trzymać, Top Kids tam chętnie wejdzie, tylko musicie zgodzić się na reklamy Polsatowskie na mój gust\

 

Chyba że jeszcze kanał potrzymają w kablówkach, ale i tak czarno widzę przyszłość kanału, albo stanie się to co z KidsCo, albo trafi do DVB-T

;( W nc+ raczej nie będą chcieli kanału dla dzieci, bo jest ich tam bardzo dużo, a Orange TV? No cóż może nabyć prawa do kanału. W każdym razie szkoda gdyby kanał przepadł bo koniec kanału był jak przeniesiono go na kanał 163?

Edytowane przez BartekTV ZigZap 2004-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Nickelodeon HD i SD ,to dwa różne kanały ,i inne ramówki mają

Co do Top Kids to fajnie by było jakby weszli do CP ,jednak wtedy by musieli podpisać umowę na reklamy z Polsat Media ,a obecnie (chyba) mają z kim innym

CO do Kreskówek z Jetixa /Fox Kids/Disneya to pisał Power wielokrotnie ,że Disney nie chce wgl. zbytnio sprzedawać praw konkurencyjnym kanałom (a disney chyba ma prawa do ach ten andy,Dzieciaków z Klasy 402  itp.)

Nie zamierzają emitować kreskówek typu Tom i Jerry ,Hanny Barbery itp.

 

 

Rzeczywiście nieciekawie wyglądają ramówki pozostałych kanałów dziecięcych,jednak według mnie ,Disney XD ma chyba najlepszą i dobrze ogląda mi się ten Kanał.

Masz na myśli ,że Kanał ma całkowicie zniknąć z Polski?Rzeczywiście kanał jest niszowy i nigdy go nie lubiłem jako dziecko ,ale teraz uważam ,że jest ciekawy.Tylko dzieci zbytnio nie chcą oglądać kanałów edukacyjnych i wiem to z autopsji.

 

Nie musisz czarno widzieć przyszłości  kanału Top Kids bo dobrze się trzyma ;)

Są w większości wielkich kablówek (może niedługo będą we wszystkich) i w wieeelu mniejszych o których się nie mówi (U mnie w magtelkom - 20 tys operatorów ,niestety nie ma jeszcze :( )

Kanał utrzymuje się sam z siebie, z tego co pamiętam power to pisał.

Nadawca ma jeszcze kilka innych kanałów i jeszcze innymi rzeczami się zajmują.Mają w planach przejęcie jeszcze jakiś kanałów i może zrobienie Top Kids 2.

Na TVR leci pasmo tak jakby Top Kids,więc raczej przyszłość nie maluje im się w czarnych kolorach :P

 

Jedyne co by się przydało ,to Satelita,a nawet nie satelita tylko wejście do CP

 

A KidsCo zamknęli na całym świecie,już wcześniej to planowali.

A Davinci jest jeszcze w NC+ i kablówkach.Czemu mieliby go ,więc zamknąc w Listopadzie?Jakaś potwierdzona informacja?Najwyżej zniknie z CP.Mniejszy zasięg .Ostatecznie mogą go z NC+,a potem z kablówek wycofać ,ale na razie tylko CP i nie zapowiada się (jeszcze) ,żeby gdzieś indziej zniknął ,a tym bardziej całkowicie

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Polsat będzie chętny, bo nie tak dawno temu Da Vinci Learning zniknęło,  znaczy w kontekście jak się pytałem w serwisie CP powoli wygasa umowa z Da Vinci, a że kanał jest mało oglądany to go wycofują...

Ktoś cię ładnie w błąd wprowadził, ponieważ CP wcale nie ma w planach usunięcia kanału Da Vinci Learning. Co więcej, od dzisiaj, czyli 01.09. Da Vinci learning znalazł się w ofercie Polsat Media, który zacznie sprzedawać czas reklamowy w tej stacji. Jasno widać tutaj poszerzenie współpracy. Problemem Top Kids jest to, że jest już kolejnym kanałem z bajkami dla dzieci, a tych jest już pełno na rynku (podobnie jak i muzycznych), więc nic dziwnego, że stacja MWE ma pod górkę.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czarno widzieć przyszłości  kanału Top Kids bo dobrze się trzyma ;)

Są w większości wielkich kablówek (może niedługo będą we wszystkich) i w wieeelu mniejszych o których się nie mówi (U mnie w magtelkom - 20 tys operatorów ,niestety nie ma jeszcze :( )

Kanał utrzymuje się sam z siebie, z tego co pamiętam power to pisał.

Nadawca ma jeszcze kilka innych kanałów i jeszcze innymi rzeczami się zajmują.Mają w planach przejęcie jeszcze jakiś kanałów i może zrobienie Top Kids 2.

Na TVR leci pasmo tak jakby Top Kids,więc raczej przyszłość nie maluje im się w czarnych kolorach :P

Chodziło mi o przyszłość Da Vinci, a nie Top Kids, choć jak nie dostanie się do mocnych operatorów, to będzie źle.

DaVinci nie znika. Przecież niedawno wprowadzili reklamy z Polsat Media, wprowadzają polskie produkcje, mają nowego bardzo dobrego dyrektora programowego.

A jest szansa na pojawienie się w CP przed grudniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...