Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jeszcze jedno pytanie: Jak np. Vectra zdoła umieścić Disney Junior w pakiecie Złotym to w pakiecie Platynowym będzie miejsce dla Top Kids ?

Bo chciałbym aby pakiet złoty był złożony z takich kanałów dziecięcych jak. Nickelodeon, Disney Junior, Disney Channel i Disney XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać od siebie, że z ciekawości sprawdzając oferty różnych telewizji kablowych to praktycznie już wszędzie jest Top Kids. Są w lwiej części kablówek, a ostatnio w dwóch sprawdzanych przeze mnie pojawił się wraz z początkiem majem. MWE nie chwali się każdą pozyskaną kablówką, tylko jedynie tymi największymi operatorami. Top Kids praktycznie z każdym miesiącem poszerza mocno zasięg. Można go także oglądać jak wspomniałem wcześniej w ogólnostępnym Videostarze i TNTV. Będąc u wielu operatorów pieniądze są i z opłat gniazdkowych i z reklam, które zapewne drożeją wraz z rozszerzaniem zasięgu. Moim zdaniem ten kanał jest rentowny. nc+ nie jest zainteresowane z racji już dużej liczby kanałów i już dość mocnej konkurencji dla kanałów ich produkcji, którym oglądalność chyba spada.

 

Pytania do Powera mam. Czy nowe kreskówki to będą starsze tytuły i czy jesteście w stanie określić w liczbach u ilu operatorów jesteście dostępni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CP jest?

W CP też jest sporo kanałów dziecięcych. Zauważ, że ostatnio po ciężkich bólach CP dodał TVP ABC, więc wcale bym się nie zdziwił, aby również nie byli zainteresowani, a poza tym mają swój kanał tworzy wspólnie z AMC Networks Int. (dawniej Chellomedia) - Polsat Jim Jam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nam nie pomaga. Nasza firma sama się finansuje z wpływów reklamowych oraz dystrybucji. Każdy kanał jest rentowny. Bardzo ostrożnie jednak wydajemy pieniądze i mocno optymalizujemy koszty. Inaczej już dawno byśmy popłynęli.

Nasza strategia się sprawdza - teraz przejmujemy nawet konkurentów typu TVR czy TO!TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo,jestem pełen podziwu.Jakieś nowości w tym roku jeszcze poza czerwcem ? :D

Planujecie zrobienie jakiegoś na antenie kina Topkids z pełnometrażowymi filmami animowanymi,poprawienie oprawy graficznej,Weekendowej ramówki innej niż w dni robocze,maratonów albo np. jakichś bloków załóżmy godzina z Johnnym Testem,wydłużenie emisji do 2:00 ,a potem kołysanki?Fajnie że budujecie zasięg.

 

Cieszę się ,że sie rozwijacie.Oby tak dalej

 

 

@Johny Bravo,coś musiało mi się pomylić ;)

 

 

A o videostarze słyszałem ,ale wolę oglądać TV albo Netflika :P

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, szykujemy już też kolejne nowości na jesień i zimę. Zasięg w kablu Top Kids faktycznie ma już spory, ale na naszej liście priorytetów są sieci Vectra oraz Inea. Do tego oczywiście platformy Cyfrowy Polsat i Orange.

 

Maratony może będą w wakacje w weekendy.

Edytowane przez PowerTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie.Mimo wszystko fajnie by było jakbyście kiedyś tam ;) :

-Wydłużyli troszkę emisję kreskówek kosztem kołysanek(np.kołysanki godzinę później)

-Zrobili jakieś bloki specjalne albo tematyczne lub maratony także

-Poprawić troszkę oprawę graficzną

-No ramówka weekendowa trochę inna

 

To tylko luźne sugestie,wiadomo najpierw biblioteka i zasięg :)

 

Ale i tak fajnie prowadzicie ten kanał

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Od 1 czerwca będą tylko 3 nowości.

Liczyłem na ciekawsze tytuły :)

 

Nie zdradzę tytułów, ponieważ może ma to być niespodzianka na Dzień Dziecka.

 

Napiszę tylko tyle, że te trzy kreskówki leciały kiedyś na innych stacjach.

Jedna z nich leciała na kanale MiniMini - jest to brytyjsko-francuski serial animowany (raczej tylko dla najmłodszych).

Druga kreskówka leciała na nieistniejącym już kanale KidsCo - myślę, że miłośnicy Denvera polubią ten serial animowany.

 

Z nowości na pewno warty uwagi będzie serial anime z roku 1986, który 30 lat temu leciał w TVP :)

 

 No cóż, to tylko tyle z nowości. Kolejne pewnie dopiero na jesieni, ale wciąż mam nadzieję, że pojawią się te obiecywane od samego początku istnienia kanału Top Kids....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...