Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie gra to samo co inne stacje muzyczne,to jak ma coś przynosić?Co najwyżej to opłatę za miejsce na satelicie.

 

Błąd, Nuta.TV gra tak samo jak VH1 Polska, MTV Live HD czy RMF FM, Radio Zet, czyli komercyjnie, sztampowo, nudnie. Nic dziwnego, że platformy nie chcą tego tworu. Ja sam omijam go z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu widzimy się z Disneyem na targach, to będziemy rozmawiać :) Kleszcz, Ludwiczek oraz wiele innych klasyków z Fox Kids są na naszej liście priorytetów.

 

Mamy reklamy na kanale Top Kids, poszerzamy dystrybucję (o tym news wyjdzie chyba jutro), więc perspektywy dla naszego kanału z kreskówkami są bardzo dobre.

Edytowane przez PowerTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Rozmawiamy z CP i rozmawiamy z Polsat Media.

Umowa z obecnym brokerem została podpisana na bardzo krótki okres, żebyśmy mieli większe pole do negocjacji.

No to jesteście już bliżej niż dalej, powodzenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co z Nowościami zapowiedzianymi na 1-szego czerwca?

Ile sezonów Johnny'ego Testa wykupiliście i czy będziecie dokupowywać?

Czy Kreskówki ,które zeszły u was z ramówki ,będą powracać ? np.M.A.S.K czy Pole position

Proszę o zaoferowanie się mojej kablówce ,ponieważ nie mam jak was Oglądac :D
 

http://www.magtelekom.info/

Proponuję wam zrobienie bloków tematycznych z kreskówkAMI  czyli np. od 9-13 leci blok z Teletubisiami dla najmlodszych. , a potem z normalnymi dla troche starszych

Moje propozycje kreskówek ,które chciałbym zobaczyć to:
Ach Ten Andy! (Jakies 3-4 lata temu leciał na DXD ,wydaje się ,że o prawa łatwiej niż do Johnny'ego testa)

Dzieciaki Z Klasy 402

Kod Lyoko(Teletoon+ ma prawa a krecha leży w archiwum i się marnuje)

Oggy i Karaluchy

Nowe Przygody Lucky Luke'a

Smerfy

Gumisie

Gruby Pies Mendoza

Aparatka

Pelswick

Przygody Pytalskich

Walter Melon

Tajne Akta Psiej Agencji

Chip i Dale

 

To tyle z marzen :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod Lyoko(Teletoon+ ma prawa a krecha leży w archiwum i się marnuje)

Jak się ostatnio fani Kodu Lyoko żarli z Teletoonem (byłem wśród tej pierwszej frakcji), to przedstawiciele stacji powiedzieli że już nie mają praw do emisji tej wspaniałej kreskówki. Ale możliwe że kłamali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zaoferowanie się mojej kablówce ,ponieważ nie mam jak was Oglądac :D

Jak bardzo ci zależy to kanał jest dostępny w sieci Videostar a także na platformie TNTV ;)

 

A jeśli chodzi o nowe pozycje, to powinniśmy raczej wyczekiwać tych starszych tytułów, bo to kanał z klasycznymi kreskówkami, chociaż ostatnio dodali też nowe produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo ci zależy to kanał jest dostępny w sieci Videostar a także na platformie TNTV ;)

 

A jeśli chodzi o nowe pozycje, to powinniśmy raczej wyczekiwać tych starszych tytułów, bo to kanał z klasycznymi kreskówkami, chociaż ostatnio dodali też nowe produkcje.

 

Witam.

Nie ma nigdzie tego kanału do złapania z powietrza / sat ? Czy zostaje tylko licencja i liczyć, że dana firma z wami podpisze umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...