Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TOP KIDS już wkrótce w Afryce, u południowych sąsiadów i w Turcji: http://screenlovers.pl/telewizja-po-polsku-czyli-lokalny-przepis-na-sukces/.

 

Moim zdaniem to sukces, aby kanały w pełni polskie, tworzone przez polskiego nadawcę, móc sprzedać zagranicą i tam nadawać. :) Nikomu chyba dotąd się to nie udało.

 

Biorąc pod uwagę, ile czasu zajmuje im finalizacja umów z polskimi platformami satelitarnymi to nie liczyłbym, że szybko trafią one za granicę. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni może po prostu otwierają kanały dystrybucyjne zagranicę i to wszystko. Tak, jak w Polsce, jest wiele kanałów dystrybuowanych, a mało kto dołącza je do oferty. Fakt, że są w większości w języku obcym, ale chodzi mi o sam fakt.

 

A skoro finalizują umowy w Afryce, to ciekawi mnie gdzie dokładnie. Bo sama Afryka jest nieco podzielona, jeżeli chodzi o operatorów. Na północy jest arabskojęzyczna część, gdzie są dostępni beIN czy OSN. Na południu w RPA jest bodajże odrębny rynek. Oraz tam gdzie jest są obecni CANALSAT czy DStv (Multichoice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zainteresowanie zagranicznych operatorów jest wystarczające, to warto z tego skorzystać, tym bardziej że na polskim rynku coraz trudniej o odpowiednią dystrybucję. Może dzięki temu Top Kids zyska status międzynarodowej marki, co może ułatwić dystrybucję w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poza tym, jeśli na światowe rynki moga być pakowane takie "wybitne kanały" jak Filmboxy czy inne CBS Drama to mimo wszystko Top Kids czy Adventure HD są klasę wyżej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na rynku czesko-słowackim, przy takich kanałach jak ČT D/ART, Barrandov Plus, Duck TV, Minimax, MegaMax, Nickelodeon, Nick Jr., Disney Channel, Disney Junior, JimJam, Cartoon Network, Boomerang, CS Mini czy RIK, to może coś udałoby im się coś ugrać z TOP KIDS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Kids, cóż, kanał pojawił się w UPC już jakiś czas temu i włączyłem go raz i obejrzałem Braci Mario. Wersja lektorska była nieco słaba, nie wiem czy się przesłyszałem czy usiłowano spolszczyć nawiązania popkulturowe, chyba słyszałem coś o Piasku, akurat miałem za cicho telewizor. :P Moim zdaniem problemem jest to, że od początku jest tam właściwie to samo, nie dodają za bardzo nowych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

TOP KIDS już wkrótce w Afryce, u południowych sąsiadów i w Turcji: http://screenlovers.pl/telewizja-po-polsku-czyli-lokalny-przepis-na-sukces/.

 

Moim zdaniem to sukces, aby kanały w pełni polskie, tworzone przez polskiego nadawcę, móc sprzedać zagranicą i tam nadawać. :) Nikomu chyba dotąd się to nie udało.

Sytuacja się jakoś rozwinęła w tym temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej się ośmieszyć nie mogli. Proponuję jeszcze właścicielowi stacji wprowadzić na Top Kits po 23-ej pasmo znane z Polonii 1. Operatorzy kablowi (bo satelitarnych chyba nigdy nie będzie) powinni grzecznie podziękować firmie należącej do pana Powera TV za dotychczasową współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Telezakupy zniknęły z anteny Top Kids. Testujemy różne dodatkowe źródła przychodu, aby było z czego kupować nowe bajki.

W najbliższym czasie mają szansę pojawić się m.in. Kapitan Hawk (Tsubasa), Pokemony oraz Świat wg Ludwiczka. Jeśli zrealizujemy plany przychodowe, to tych bajek będzie jeszcze więcej. Negocjujemy obecnie powiększenie zasięgu stacji z największymi operatorami sat-kab. Jacy to? Łatwo się domyślić: NC+, CP, Vectra oraz Inea. Bo UPC, Multimedia i Toya, a także ponad 50 innych kablówek ma już Top Kids HD w swoich ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...