Jump to content
myster

Kanały Top Kids

Recommended Posts

6 godzin temu, jaszek napisał:

Poza tym naprawdę tak Wam zależy na tym kanale? :lol2: Mały macie wybór?

Nie na niby nam zależy. Tak, mały mamy wybór.  

U Nas w INEA cisza globalna, póki co brak akcji. Jakby nie patrzeć w ofercie u Nas są kanały z ten stajni: Power TV HD, Adventure HD,  Nuta TV HD, więc mogą i dołączyć Top Kids HD.

OK, czyli ta druga ''niespodzianka'' to Inea, czyli miałem rację. ;) 

Wyczytałem to z wątku INEA. ;)

A czy Power TV napisał, że To Kids pojawi się na satelicie?

Równie dobrze może chodzić o pojawienie się Adventure w Cyfrowym Polsacie.

Pisał o kanale, który zadebiutuje na satelicie w polskojęzycznej wersji językowej.

Więc na pewno nie chodzi tu o wspomniany przez Ciebie Adventure, czy o inne kanały takie jak Power TV, Nuta TV, które na satelicie już są.

W dniu ‎2018‎-‎12‎-‎06 o 16:06, PowerTV napisał:

Za to 12 i 14 grudnia kanał Top Kids znacznie poszerzy swój zasięg techniczny, wchodząc do oferty 2 bardzo dużych operatorów. Wielu o nich pytało :) Zgadujcie jakich, my nic nie zdradzimy aż do tych dni 8)

Sprawa wyjaśniona. Vectra otrzymała kanał 12 grudnia, a dniu dzisiejszym, tj. 14 grudnia kanał pojawił się w ofercie TV kablowej Inea.

U mnie już świeci, synowie teraz mają mega spory wybór kanałów bajkowych i pewnie będą zadowoleni z ich oglądania.

Tak, witamy TOP KIDS HD w sieci INEA. Tym samym kanał Top Kids jest już dostępny we wszystkich ważnych kablówkach, a jego oferta może się rozwijać.

Czekamy na łaskawsze decyzje platform satelitarnych. Za transponder zapłacimy sobie sami, potrzebujemy tylko miejsca w EPG :)

• Like 4
  • Confused 1

W rozpisce kanałów dla nowej oferty HiWay w Inea pojawił się kanał Top Kids Jr. HD, czy stacja już nadaje?

Ale wiemy, że taki kanał powstanie. Ma nawet logo. Zastanawia mnie czym się będzie różnił (oprócz kolorem loga) od normalnego Top Kids.602afe5cddbf8c85dd02153715ec294b.jpg

• Confused 1
  • Upvote 1

Zerknijmy do mojego newsa. :P

Top Kids Jr byłby nowym kanałem z bajkami kierowanymi do dzieci w wieku przedszkolnym. Na antenie kanału emitowane miałyby być audycje o charakterze edukacyjnym, które pomagałyby dziecku poznać świat i się rozwijać. Top Kids Jr miałby być gwarancją dobrze spędzonego czasu w towarzystwie bezpiecznych i mądrych bajek.

• Upvote 1

Jak to jest przecież tylko zwyczajny bełkot reklamowy. Taki sam opis pasowałby do tego co jest teraz w większości na TOP KIDS.

• Confused 1
  • Upvote 1

Rozpoczęliśmy testy służące do rozpoczęcia emisji i dystrybucji Top Kids JR w HD.

Po oficjalnym starcie Juniora, oferta dużego Top Kids będzie bardziej precyzyjnie targetowana w gusta najmłodszych telewidzów.

• Like 1

2 godziny temu, PowerTV napisał:

Oferta dużego Top Kids będzie bardziej precyzyjnie targetowana w gusta najmłodszych telewidzów.

A może by tak postawić na nieco większego widza? Tak aby w ramówce nie wiało nudą, jak to jest teraz i od długiego czasu ;)

• Upvote 1

Ale o pojawieniu się TK na którejś z platform, to już chyba na lata można zapomnieć, co nie? :D

1 godzinę temu, PowerTV napisał:

Nagrywamy dubbingi.

Jestem ciekaw, czy część z tych dubbingów będzie nagrywany w Szczecinie. W ogóle po 2001 (m.in. po zakończeniu nadawania kanału Fantastic) jedyny szczeciński dubbing, jaki się przytrafił w telewizji był ten (prawdopodobnie odkupiony) do "Świata Allegry" na MiniMini w latach 2005-2006.

3 godziny temu, PowerTV napisał:

Po oficjalnym starcie Juniora, oferta dużego Top Kids będzie bardziej precyzyjnie targetowana w gusta najmłodszych telewidzów.

Zaraz, to Junior ma być dla starszych czy dla najmłodszych? Bo to chyba trochę bez sensu jest xD

Myślę, że oni sami jeszcze nie wiedzą. :lol2::lol2: