Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście korzystamy z już wytworzonych dubbingów...jeśli udaje się je odnaleźć. Obecnie szukamy dubbingu m.in. do Troskliwych Misiów.

 

Będziemy mieć za to np. Denvera - Ostatniego Dinozaura z pełnym dubbingiem, mimo iż Tele 5 go pokazywało z lektorem.

W grudniu zobaczycie u nas około 20 seriali animowanych, codziennie nowe odcinki i powtórki z dnia wczorajszego.

 

Z każdym miesiącem będziemy znacznie rozbudowywać ramówkę Top Kids!

 

Mówiąc, że to kanał z bajkami bezpiecznymi gwarantujemy, że nikt nie będzie bił młotkiem po głowie i wyzywał od "głupich krów" (wiecie o co chodzi).

 

Czekamy na uprawomocnienie się koncesji Top Kids i ruszamy w SD i HD! Chcemy, aby kanał Top Kids był jak najszerzej dostępny. Przez wzgląd na jego familijny charakter świetnie pasowałby do oferty Cyfrowego Polsatu i prowadzimy starania, aby znaleźć się m.in. na tej platformie jeszcze w tym roku.

To na kreskówki typu Atomówki, Ed, Edd i Eddy czy Laboratorium Dextera pewnie nie ma co liczyć :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście korzystamy z już wytworzonych dubbingów...jeśli udaje się je odnaleźć. Obecnie szukamy dubbingu m.in. do Troskliwych Misiów.

 

 

Troskliwych Misiów podobnie jak Denvera nie ma studio Eurocom? Bo kiedyś dystrybucją tego tytułu zajmował się właśnie Eurocom. O ile czegoś nie kasowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV, to ciekawe co mówisz bo byłem w tym Studio jakieś pół roku temu... (teraz mają gdzie indziej siedzibę). I kierownikiem nadal jest pan Hajduk ;)

Podczas rozmowy padła kwestia "Sary-małej księżniczki" i odpowiedź była, że taśmy nadal gdzieś tam leżą. 

Edytowane przez raimundo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą też klasyki z Minimax, TVP1-2, Cartoon Network, Polsatu, TVN (oni też puszczali kiedyś bajki!) i wielu innych.

A tytuły sami możecie podsuwać w tym temacie. Jesteśmy wciąż otwarci na propozycje widzów! :)

 

Oczywiście z Top Kids celujemy w 2 grupy docelowe: nowe dzieci oraz sentymentalnych dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak propozycje, to moje wstępne są takie: "Ed, Edd i Eddy", "Atomówki", "Laboratorium Dextera", "Johnny Bravo", "Krowa i Kurczak", "Jam Łasica", "Chojrak - tchórzliwy pies", "Owca w Wielkim Mieście", "Kryptonim: Klan Na Drzewie", "Mrocznego przygody Billy'ego i Mandy", "Strażnicy czasu", "Zło w Potrawce", "Kocia ferajna", "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster", "Jetsonowie", "Dastardly i Muttley" czy "Odlotowe wyścigi", "Danny Phantom", "Hej Arnold!", "Jimmy Neutron: mały geniusz", "Kotopies", "Z życia nastoletniego robota" czy "ChalkZone", albo "Świat według Ludwiczka" i "Dzieciaki z klasy 402".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem więcej. Z tą nazwą wystrzeliliście konkurencję.

 

TOP Kids, gdy zobaczyłem tylko nazwę od razu miałem skojarzenia z FOX KIDS i nie tylko ja ale zapewne większość z nas :)

Jeżeli to będzie program na miarę FOX KIDS macie jednego klienta więcej, pomimo, tego że dzieckiem już nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zapomnijcie jeszcze o Króliku i przyjaciołach :)
Cały Diabelski Młyn z Canal+ oraz wszystkie przygody przyjaciół looney tunes zwariowanych melodii :)

 

Świat według Ludwiczka, Johny Bravo, Krowa i Kurczak i wiele wiele innych bajek ze starego FOX Kidsa oraz CN :)

 

Aaa i jeszcze najważniejsze. Na RTL7 kiedyś leciał Dragoon Ball zawsze o 15:00. Zawsze gdy wracaliśmy ze szkoły oglądaliśmy o 15:00 Bragoon Balla. Zróbcie coś takiego i teraz. Jedna ramówka od poniedziałku do piątku o jednej godzinie Dragoon Ball od pierwszego odcinka ;) to będzie powrót do przeszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy :wink: Moja lista życzeń tak na gorąco:

 

 

Batman: The Animated Series (1992-)

Spider-Man: The Animated Series (1994-)

The Bugs Bunny Show (1960-)

The New Scooby-Doo Mysteries (1984-)

He-Man and the Masters of the Universe (1983-)

The New Adventures of He-Man (1990-)

Dragon Ball (wszystkie serie) 

Captain Tsubasa (wszystkie serie)

Aoki Densetsu Shoot! (1993-)

Taiyō no Ko Esuteban? (1982-)

Count Duckula (1988-)

The Greatest Adventure: Stories from the Bible (1985-)

Top Cat (1961-)

Godzilla Power Hour (1978-)

 

 

@PowerTV - nawet wpisałem oryginalne tytuły i daty żeby było wam łatwiej szukać  :cool:  Priorytety pogrubiłem  :wub:

 

PS. The Bugs Bunny Show, Piłka w grze, Opowieści Biblijne i ta konkretna seria Scooby'ego to białe kruki. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie też o emisji Tex Avery Show. Dla mnie jes to równie kultowa seria kreskówek, jak Zwariowane Melodie, czy Tom i Jerry.

A teraz moja lista: Hrabia kaczula, Rodzina Addamsów, Pixie i Dixie, Młodzi Tytani, Strażnicy czasu, dla młodszych Smerfy i Gumisie, Dwa głupie psy, Johnny Quest, Batman (seria, która leciała na Zig Zapie), Byle do przerwy, Pinky i Mózg, Freakzoid (czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Tytuł z Boomeranga/CN co chwila gdzieś się pokazują, nie tego oczekują widzowie :P

 

EDIT: I mam też nadzieję, że ZM, Bolka i Lolka oraz odpadów od Mondo wałkowanych tu i ówdzie też nie będzie. Już się zaczynają dyskusyjne propozycje.

Edytowane przez AtoMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To leciało na TVNie w ramach "Bajkowego kina" w latach 1997-04 (by wikipedia):

Tytułów podanych w ostatnich postach jest tyle, że starczyłoby nie tylko na Top Kids i Top Kids2, ale i Top Kids 3 itp :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...