Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny posiadacze odbiorników FreeToAir mogą sie cieszyć niekodowanymi Eurosportami z HotBirda. Czest wystepuja przerwy w kodowaniu tych kanalow, ale ostatnio te przerwy są bardzo krótkie i po kilku godzinach znowu sa kodowane. Ciekawe jak bedzie tym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś nie wie, że są 2 okienka w kodowaniu Canal+. Od poniedziałku do piątku nie kodują w godz. 7.05- 8.00 i 20.00-21.00.

Nadaja wtedy ,,Diabelski młyn"- bajki dla dzieci oraz 2 magazyny ,,Nie przegap" i ,,Łapu capu". Zawsze to parę minut FTA więcej. Romar7. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekodowane okienka na Canal+ cyfrowo są od zawsze. Mysle że wszyscy już o tym doskonale wiedzą, tym bardziej ze kanał wyszukuje sie nawet na tunerze jako niekodowany.

 

EDIT: Niekodowane okienka nadaja dwie wersje francuskiego Canal+ z Astry. Tutaj nie kazdy moze o tym wiedziec, chociarz jak ktos sledzi temat "Okienka w kodowaniu kanalow" to pewnie wie o czym piszę. Ale to juz na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że tak powiem nowicjuszy. Nie wszyscy orientują się chociaż w niewielkim stopniu w tematyce satelitarnej. Wiesz już ilu osobom powiedziałem o tym bo nie wiedzieli lub wyszukałem ten canal+?

Jak miałem pierwszy dekoder to też nie wiedziałem co jest co.

Romar7. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

VTM jest stacja komercyjna nadawana z Belgii, jest to kanal o tematyce ogolno rozrywkowej, cos w stylu niemieckich RTL, Sat1. Kiedys mialem okazje podejrzec co nadaja na tym kanale a takze innych z tego regionu(KanaalTwee, VT4, VIJF - te sa lepsze, duzo filmow daja jak Pro7). Calkiem ciekawy kanal, szkoda ze jest kodowany na Astrze, :( niecaly rok temu byl dostepny tylko w belgijskich kablowkach i nigdzie wiecej.

Strona domowa kanalu: http://www.vtm.be/

 

 

EDIT 22 paź 2006: przerwano kodowanie SportKlub+PL.

Namiary: Amos4West, 11.304H 19540

Ehh..., juz zakodowany! :cry:

 

 

EDIT 25 paź 2006: Teraz niekodowane leca Canal+Sport France i Sci-Fi. Namiary: Astra1, 11.856V 27500, stan na godz.20.39. Milego ogladania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość PawelU1981
Obecnie na Hot Birdzie leci Canal+, Canal+ Decale, Canal+ Sport po francusku na 11242/27500 V. Warto dodać iż dzisiaj o 22:45 na Canal+ Sport będzie retransmisja meczu Legia Warszawa - Lech Poznań. Mam nadzieję, że do tej godziny będzie nadal FTA. :)

 

Tyle, ze polski Canal+ sport to nie ten sam kanal co francuski :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...