Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba i tutaj jeszcze raz wspomnę ;)

 

Już od tygodnia trwa promocja na kanał, który jest tak pożądany w naszym kraju - Animax, więc warto skorzystać i podejrzeć ramówkę. Przekaz jest dostępny na satelicie Eutelsat W2 - 16E, więcej szczegółów TUTAJ. Tak więc niezła gratka dla fanów kreskówek z gatunku "anime". Warto podkreślić, że kanał emitowany jest w formacie 16/9. Jest to wersja niemiecka, ale wkrótce można się spodziewać wersji kanału dla krajów Bułgarii i Węgier - o czym informuje ścieżka dźwiękowa. Są dwie: pierwsza "hun" gdzie emitowany jest niemiecki podkład, z kolei druga "bul" - na razie cisza w eterze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie RaFix ten Animax Z Eutelsata W2 będzie kodowany w systemie PowerVu (AXN Central and East Europe)

sory, ale czegoś tu nie rozumiem...

 

Skoro mam z Astry 1 na STAR XL Live Animaxa, to po co mam sobie tego ANIMAXA z Eutelsata W2 wstawiać, skoro mam tam słaby sygnał.

 

 

ale coś mam lepszego dla wszystkich:

Orange Cine Getants Orange France obecnie nie koduje sygnału

Hotbird 6: 12577/H-(MPEG2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie RaFix ten Animax Z Eutelsata W2 będzie kodowany w systemie PowerVu (AXN Central and East Europe)
Owszem, gdybyś zadał sobie trudu i wszedł w link, gdzie więcej pisałem o tym kanale, to byś też przeczytał, że kodowanie będzie, oczywiście system PowerVu.
sory' date=' ale czegoś tu nie rozumiem...

Skoro mam z Astry 1 na STAR XL Live Animaxa, to po co mam sobie tego ANIMAXA z Eutelsata W2 wstawiać, skoro mam tam słaby sygnał. [/quote'] Na Star XL Live? :shock: O dżizas, trzymajcie mnie... :wink: Przecież jest to kanał promocyjny mający na celu reklamę całej paczki Premiere Star. Tam Animax w wersji "live" występuje na kilka sekund i przekaz live można zobaczyć co kilka minut. W pozostałym czasie prezentowane są inne kanały z paczki i tak na przemian, więc nie rozumiem, jak można oglądać Animax na Star XL Live? :shock::crazy:

Co do odbioru, to u mnie wręcz przeciwnie. Na antenie 80 cm bardzo dobry sygnał tego Animax'a z satelity 16E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie RaFix ten Animax Z Eutelsata W2 będzie kodowany w systemie PowerVu (AXN Central and East Europe)
Owszem, gdybyś zadał sobie trudu i wszedł w link, gdzie więcej pisałem o tym kanale, to byś też przeczytał, że kodowanie będzie, oczywiście system PowerVu.
sory' date=' ale czegoś tu nie rozumiem...

Skoro mam z Astry 1 na STAR XL Live Animaxa, to po co mam sobie tego ANIMAXA z Eutelsata W2 wstawiać, skoro mam tam słaby sygnał. [/quote'] Na Star XL Live? :shock: O dżizas, trzymajcie mnie... :wink: Przecież jest to kanał promocyjny mający na celu reklamę całej paczki Premiere Star. Tam Animax w wersji "live" występuje na kilka sekund i przekaz live można zobaczyć co kilka minut. W pozostałym czasie prezentowane są inne kanały z paczki i tak na przemian, więc nie rozumiem, jak można oglądać Animax na Star XL Live? :shock::crazy:

Co do odbioru, to u mnie wręcz przeciwnie. Na antenie 80 cm bardzo dobry sygnał tego Animax'a z satelity 16E.

 

 

To proste, mam prawo przez minutę, od dołu w górę i tak siup. Dzięki temu mam także Nick Premium, Cartoon Network Germany, TCM Deutschland oraz NASN Europe....

 

 

PREMIERE STAR XL LIVE mimo że Promocja to co z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś będzie mógł sprawdzić jutro z rana, czy E4 Music nadaje bez kodowania sygnału? Jest to muzyczny kanał angielski dostępny z satelity Astra 2A - 28.2E, transponder 12.480V SR=27500 FEC=3/4.

Naczytałem się już w kilku miejscach o przerwach w kodowaniu tego kanału, wczoraj czytałem wypowiedź na rosyjskim forum, iż kanał jest niekodowany, ale głównie z rana. Dzisiejszego ranka (6.00 - 8.00) nie natrafiłem na żadne okienko i w ogóle nie mogę natrafić bo cały czas jak patrzę, E4 Music jest zakodowany. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...